Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Hip-Hop

Да поговорим за музиката!

Re: Hip-Hop

Мнениеот megalamer » 05 Ное 2010, 00:55

OPP написа:оффффффф леле, яж си гъбиете клати си косата на метал песните и престани да се правиш на всезнайко :@ зе да ме дразниш прекалено много. И ТИ КАКВО ПИТАШ БЕ! ПРАВИШ СЕ НА НЕКАКЪВ ДЕТО НЕ СИ! И САМО КАТО ПУСНА ПЕСНИ И ПИШЕШ НЕКАКВИ КОМЕНТАРЧЕТА ТА ДА ТЕ ПОМИСЛЯТ ЗА ГОЛЕМИЯ В ИНТЕРНЕТ ПРОСТРАНСТВОТО. КАТО ИМАШ НЕЩО ПРОТИВ И НЕ ТИ ХАРЕСВА РАП/ХИП-ХОПА ПРЕСТАНИ ЧЕ МНОГО ЗЕ ДА МЕ ДРАЗНИШ. И ЗНАЧИ ИЗМИСЛЕНИТЕ ТИ ХАУСОВЕ ДЕТО ГИ СЛУШАШ И ТЕХНО, И РАЗНИ ИНСТРУМЕНТАЛИ НЕ СА ПЕСНИ ЗАЩОТО НЕ ПЕЯТ ЛИ БЕ,,,,,, ПЮЮЮЮЮЮЮЮ ЕБАТИ ЧОВЕКА СИ.

megalamer написа:Каква песен???
МИ А ДЕ, КАКВА ПЕСЕН, КАКВО Е ТОВА ДЕТО СИ ПУСКАЛ РАЗНИ ИНСТРУМЕНТАЛИ И ТЕХНО ГОМНА! ТОВА ПЕСНИ ЛИ СА !2 : fifi :

Не са песни, това е електронна музика, песен е когато някой пее с глас т.е вокал с музикален съпровод :-) :-) :-)
Пък за дразненето- ми нали това ми е целта, не за да ме мислят голям в интернет, а да те накарам да почнеш да пишеш с големи букви :-) :-) :-) Ама ти си си виновен, че се връзваш ;-)
Аватар
megalamer

Мнениеот OPP » 05 Ное 2010, 01:18

кой каза че песен е когато пеят - мегаламер ли ? :rofl: писна МИ С ТЕБЕ. И ТОВА ЗА ГОЛЕМИТЕ БУКВИ Е ЕБАТИ И ГЛУПОСТА. НЯКОГА НЯКОЙ СИ ЧОВЕК (ТИП МЕГАЛАМЕР) КАЗАЛ/РЕШИЛ, ЧЕ ЩОМ СЕ ПИШЕ С ГОЛЕМИ БУКВИ В НЕТА- ЗАНЧИ СЕ ВИКА И ПОКЛОННИКА НА ПРАВИЛАТА МЕГАЛАМЕР РЕШИЛ ДА ГО СПАЗВА И ДА СЕ ПРАВИ НА ОСТРОУМЕН ОТНОСНО ТОВА ;)

по-здарав за мегалавер, преведи си я........ ОООО ЗАБРАВИХ, ЧЕ ТВОИТО ПОКОЛЕНИЕ НЕ ЗНАЕ АНГЛИИСКИ АМИ САМО КОМУНИСТИЧЕСКИЯ РУСКИ :think: И МЕГАЛАМЕР, МНОГО РАП-ЪПРИ МОГАТ ДА ЗАСРАМЯТ ПО ПЕЕНЕ, РАЗНИТЕ ЗВЕЗДИЧКИ ДЕТО ИМ СЕ КЕФИШ И СЕ ПРЕНАСЯШ В ДРУГ СВЯТ СЪС ЗАТВОРЕНИ ОЧИ. АЙДЕ ПРЕНЕСИ СЕ В ТВОЯ СВЯТ И ЗАСПИВАЙ ЧЕ МИ ПИСНА ДА ТИ ПИША. ИНЕ СЪМ АЗ ВИНОВЕН, ЧЕ ТИ СЕ ВРЪЗВАМ А ТИ ЧЕ НЕ СПРЯ ДА ПУСКАШ РАЗНИ КОМЕНТАРИ ОТНОСНО ПЕСНИТЕ КОИТО ПУСКАМ . АМА НА ЖИВО НЕ ВЯРВАМ ДА ПРАВИШ ТАКИВА КОМЕНТАРИ А НАЙ-ВЕРОЯТНО ЗАЕКВАШ КАТО ЖИВКО КОМШИЯТА. ТОЧНО ЗАРДИ ТОВА СИ ОТЧЕЛНИК И НЕ ОБИЧАШ С ДРУГИ ХОРА ДА СЕ ВИЖДАШ МНОГО, ТОЧНО ЗАРДИ ТОВА НЯМА ДА СЕ ЗАНИМАВАМ С ТЕБЕ. И САМО ЗАРДИ ЕДНА ПРИЧИНА ЩЕ СПРА ДА ТИ ПИША И ДА СЕ ЯДОСВАМ , ЗАЩОТО НЯКОЙ ДРУГ ВМЕСТО МЕНЕ ЩЕ ТИ ЗАТВОРИ ВСЕ НЯКОГА ОСТРОУМНАТА И ПЪЛНА С ДРЕНКИ И ГЪБИ УСТА.

Bitch get a job if you wanna be rich !
Аватар
OPP

Мнениеот megalamer » 05 Ное 2010, 01:28

OPP написа:.... ЗАЩОТО НЯКОЙ ДРУГ ВМЕСТО МЕНЕ ЩЕ ТИ ЗАТВОРИ ВСЕ НЯКОГА ОСТРОУМНАТА И ПЪЛНА С ДРЕНКИ И ГЪБИ УСТА.

Дренките и гъбите им мина вече сезона, сега само трънки има все още :-)
Ама пък колко пъти влезна тази вечер на форума, а ? ;-) :-) :-)
Айде лека нощ и от мен, утре пак ще си пишем ;-)
Аватар
megalamer

Мнениеот OPP » 17 Ное 2010, 21:15

ае стига си плямпал мегата

ЕТО 2 Песнички, опа говорилнички с мелодия :rofl: : yeah :

: fifi : :rock:
Аватар
OPP

Мнениеот megalamer » 02 Дек 2010, 19:05

Започна да се усеща липсата на говорещи в скоропоговорка негри.... къде се изгуби ОРР ?
Аватар
megalamer

Мнениеот OPP » 02 Дек 2010, 20:55

тука съмв бе мегата. ама само аз си пиша тука и не ми е интеересно

Planet Asia - Havin' Thangs

Mistah Fab, Ghost Ride it :-D

Hieroglyphics - At the helm

Аватар
OPP