Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Вицове

Вицове, забавни истории, смешни клипчета

Re: Вицове

Мнениеот theclansman » 29 Яну 2012, 16:08

- Ало, ВиК ли е?
- Не, Енергоснабдяване.
- А, нищо - ама и на Вас да ви таковам майките...
http://www.ironmaiden-bg.com
4.6.07 BG -2.8.08 GR -10.2.09 SR -14.8.10 HU -15.8.10 RO -16.6.14 BG -30.7.16 RO-24.4.2017 DE -20.7.2018 GR -22.7.2018 BG -10.8.2018 UK -11.8.2018 UK
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот B-52 » 29 Яну 2012, 19:05

-Казвам се Бонд. Джеймс Бонд!
-Приятно ми е!
Дам.
Ван Дам.
Клод Ван Дам.
Жан Клод Ван Дам!
Изображение
Kто в армии служил, тот в церкви не смеётся.
Аватар
B-52

Мнениеот megalamer » 01 Фев 2012, 18:51

- Тате, вярно ли е, че социалните мрежи прецакват мозъка?
- LOL, дъще, WTF?!
Аватар
megalamer

Мнениеот e-trn » 01 Фев 2012, 19:25

pst-ttyl.jpg
pst-ttyl.jpg (23.36 KiB) Прегледано 2489 пъти
Bang!
Аватар
e-trn

Мнениеот rocafeller » 08 Фев 2012, 00:54

от Seir.bg ...

Тази сутрин децата се събудиха с радостни възгласи:
- Сняг, сняг!
А концесионерите по почистването на улиците:
- Милиони, лесни милиони!
Money makes the world go round
Аватар
rocafeller

Мнениеот mirrea » 09 Фев 2012, 19:14

Брачна двойка празнувала двадесет и петата годишнина от сватбата си. Те били известни с това, че нито веднъж през брачния си живот не се били скарали. Медиите ги интервюирали каква е тайната на успешния им брак.

-След сватбата - започнал да разказва мъжът - отидохме на меден месец. В хотела, където бяхме отседнали, предлагаха като развлечение конна езда и един ден решихме да се възползваме.
На мен ми се падна кротък и спокоен кон, но не и на жена ми. Нейният веднага започна да буйства и я хвърли от гърба си.
Тя стана спокойно, потупа го и тихичко му каза: "Това ти беше за пръв път". Като го яхна повторно, скоро той пак я хвърли на земята. Тя пак го потупа и спокойно отбеляза: "Това ти беше за втори път".
Не можех да се начудя на хладнокръвието и. Когато яхна коня за трети път и той отново я хвърли, тя свали пистолета, който висеше на кръста и и без да каже една дума го застреля.
Аз бях потресен! "Луда жено! - креснах и. - Защо уби горкото животно?" "Това ти беше за пръв път" - смирено ми каза тя и се усмихна.

-Споменът за тази случка ни е предпазвал от спорове през целия ни останал брачен живот - завършил мъжът.
Аватар
mirrea

Мнениеот Мортен » 14 Фев 2012, 23:40

Хакери против директор на столова

Ден 1-ви
Хакер влиза в обществена столова и с възмущение забелязва, че всеки може да развие солницата и да сипе вътре каквото и да е. Прибира се той вкъщи и пише гневно писмо на директора: "Аз, meG@Duc|, открих уязвимост на солниците във Вашата столова. Злоумишленик може да сипе в тях отрова. Вземете мерки спешно!"

Ден 2-ри
Директорът сред прочие делови писма прочита горното и вдига рамене: "На кой идиот може да му дойде това на ума?"

Ден 5-ти
Хакерът идва в столовата и сипва във всички солници отрова. Загиват 300 души, директора три месеца го влачат в следствие и съд и го оправдават за липса на престъпен състав. Хакерът пише писмо в стил "Видяхте ли?!!"

Ден 96-ти
Директорът купува солници със специално проектиран катинар с код. Посетителите чувстват, че някаква идея в тоя живот им убягва.

Ден 97-ми
Хакерът забелязва, че дупките в солниците пропускат сол в двете посоки. И не само сол. Той пише възмутено писмо на директора и пикае във всички солници. 300 човека престават да посещават столовата, 30 попадат в болница с отравяне. За капак пише на директора СМС "Как е?" Директора три месеца го мотаят по съдилища и му дават година условно.

Ден 188-ми
Директорът се заклева до края на живота си да няма нищо общо със заведения за хранене и мирно да пренася дървени трупи в Сибир. Инженерите разработват нова конструкция солници с едностранна клапа. Междувременно сервитьорките прибират старите солници и раздават сол по заявка.

Ден 190-ти
Хакерът гепва 1 нова солница от стола и вкъщи изучава устройството й. Пише гневно писмо на новия директор: "Аз, meG@Duc|, задигнах 1 солница и намирам този факт за възмутителен! Всеки може да задигне солница от Вашата столова!" Директорът - заклет трезвеник - прочита писмото, прибира се вкъщи и удря една водка.

Ден 193-ти
Хакерът отива в стола и вижда, че всички солници са закрепени към масите с вериги. На поредната сбирка на хакерите се похвалва със своите успехи и получава заслужена награда за защита интересите на обществото и потребителите. За щастие директорът не научава за това и няма да се пропие преждевременно.

Ден 194-ти
В рамките на гениално обмислена операция всички хакери от сбирката се промъкват в столовата и изсипват всичката сол в джобовете си. Хакерът meG@Duc| пише възмутено писмо на директора, че в тази столова няма никаква грижа към потребителя и всеки може да лиши честния човек от сол за един миг. Спешно са нужни дозатори на солта, работещи след логване с парола.

Ден 196-ти
Инженерите с пот на лицата работят над нов модел солница, докато сервитьорките пак раздават сол по заявка. Директорът си взема отпуск и заминава на Сейшелските острови, където се храни само в стаята си в хотела, избягвайки закусвални, ресторанти и барове.

Ден 200
Посетителите на столовата с ужас откриват, че за да си сипят малко сол, трябва да отидат при сервитьорката и да си покажат личната карта, за да получат специален 8-символен код за еднократна употреба за активиране на солницата. За черния пипер процедурата се повтаря.
Мортен

Мнениеот Мортен » 16 Фев 2012, 23:33

Мъж се събужда след зверско пиене. Жената пита:
- Колко си изпил вчера?
- 50 грама...
- 50 грама какво?!
- ... в тротилов еквивалент...
Мортен

Мнениеот B-52 » 17 Фев 2012, 00:01

Как е "минижуп" на някои езици:
Български - Гъзовейка
Японски - Му се сака на путака
Френски - Ревю де путе
Италиански - Панорама де ла пичоне
Китайски - Де х*й де
Гръцки - Видакис путакис
Английски - Скив май слив
Руски - Путевидение
Немски - Майне путкен зее

Sorry , ако ви се е видяло цинично :lol:
Изображение
Kто в армии служил, тот в церкви не смеётся.
Аватар
B-52

Мнениеот Мортен » 17 Фев 2012, 15:51

:) Пепеляшка към принца:
- Обувката ми стана, кога е сватбата?
- Това беше полуфинал. Сега предстои мерене на сутиен.
Мортен

ПредишнаСледваща

Назад към Смях