Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Вицове

Вицове, забавни истории, смешни клипчета

Re: Вицове

Мнениеот mirrea » 17 Фев 2012, 22:26

Луд маниак поръсил със силна отрова купчина пари и ги дарил на домовете за сираци в България. В резултат са загинали 20 депутати, 3 кмета и 12 общински съветници. Пострадали деца няма.
Аватар
mirrea

Мнениеот outside all » 23 Мар 2012, 14:02

Спомнете си филма "Петия елемент" – към Земята лети астероид, а президентът е негър.
Спомнете си филма "Армагедон" – към Земята лети астероид, а президентът е негър.
Спомнете си филма "Смъртоносно влияние" – към Земята лети астероид, а президентът е негър.
Сега Обама е президент. Въпросът е: Какво, по дяволите, лети към Земята?
:lol:
outside all

Мнениеот AVALANCHE » 24 Мар 2012, 01:10

- Иванчо, за какво си мислиш ?
- За каквото и ти, Марийке.
- Простак !
AVALANCHE

Мнениеот theclansman » 31 Мар 2012, 16:02

София, лято, площад. Осем етажна сграда, по средата й скеле и на скелето работят двама мазачи. На единия му се пикае та две не вижда, обаче го мързи да слиза.
Вторият пита:
- Кво има, бе?
- Пика ми се, ама ме мързи да слизам...
- Е какъв ти е проблема? Ето долу има фонтан, застани на края на скелето, аз ще те държа и пикай във фонтана. Никой няма да разбере...
Речено сторено. Застанал първият на края на скелето, вторият го държи и...
По едно време, обаче, духнал вятър и някаква прашинка влязла в носа на този който държал. Той кихнал и изпуснал пикаещият...
Две години по-късно. На плаж три девойки си говорят.
Първата:
- Най-големите любовници са в източните страни. Когато бях в Кайро и вървях по улицата, всички ме разсъбличаха с поглед...
Втората:
- Хич не ми ги и говори тия. Французите са най-големите любовници. Когато бях в Париж, щом се запознаех с някой мъж и веднага ме вкарваше в леглото!
Третата:
- Момичета, дълбоко се заблуждавате. Българите са най-големите любовници. Когато бях в София, се разхождам по един площад. Гледам шадраван и присядам на края му. Изведнъж вдигам глава нагоре и виждам към мен лети мъж с изваден х*й и крещи : "ша та е*а в гъза-а-а-а-а-а!!"
http://www.ironmaiden-bg.com
4.6.07 BG -2.8.08 GR -10.2.09 SR -14.8.10 HU -15.8.10 RO -16.6.14 BG -30.7.16 RO-24.4.2017 DE -20.7.2018 GR -22.7.2018 BG -10.8.2018 UK -11.8.2018 UK
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот AVALANCHE » 05 Апр 2012, 00:52

Белград, театъра, изискана обстановка. Играе се "Ромео и Жулиета".
Реплика на Ромео: "Жулиета, шта ке ми дадеш?"
От публиката се чува глас: "п*чка ке ти даде, шта ке ти даде".......
...........................
Реплика на Жулиета : "Ромео, ти шта ке ми дадеш?"
На сцената изскача полицай, насочва пистолета си към публиката и извиква:
"Само некой да посмее да каже "к*рац"...
AVALANCHE

Мнениеот theclansman » 05 Апр 2012, 09:52

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
http://www.ironmaiden-bg.com
4.6.07 BG -2.8.08 GR -10.2.09 SR -14.8.10 HU -15.8.10 RO -16.6.14 BG -30.7.16 RO-24.4.2017 DE -20.7.2018 GR -22.7.2018 BG -10.8.2018 UK -11.8.2018 UK
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот Blind man » 11 Апр 2012, 11:40

Разговор между български студент и такъв от "братска" африканска страна... Говорят за прилики и разлики.
Става дума за грамотността. Африканецът споделя колко е привилигерован той, че вече с новата власт в неговата страна грамотността расте и стига 5%. Останалите 95% са неграмотни.
Нашенчето учудено казва, че при нас тя е 95%, като само 5% са неграмотни. Това е разлика.
Африканчето се замисля и отговаря: има и друга разлика, при нас управляват грамотните, а при вас неграмотните.
Не, просто това, което е тука, да чуя и видя не искам...
Аватар
Blind man

Мнениеот Blind man » 16 Апр 2012, 11:42

Съдят шеф на финансова пирамида. Питат го:
- Как ви хрумна с вноските на новите акционери да плащате на старите?
- Идеята ми я подсказа Националния-осигурителен институт...
Аватар
Blind man

Мнениеот ritchi » 17 Апр 2012, 11:02

Бойко Борисов и Цветан Цветанов са на сафари в Африка.Цветлин Йовчев/шеф на ДАНС/ им се обажда че е подготвен атентат срещу тях и правителствения самолет ще бъде свален на връщане.Тогава двамата решават да качат на борда на самолета един негър и една маймуна.Самолета излита и се оказва че заплахата е била фалшива и няма атентат.При кацането в София се събират множество журналисти.От самолета излизат негърът и маймуната и всички онемяват.Тогава един от журналистите казва:
-Господин Борисов толкова сте изгорял,че ако не беше господин Цветанов нямаше да можем да ви познаем!
ritchi

Мнениеот Blind man » 17 Апр 2012, 18:55

Министър Деян Добрев седи до малко момиченце в самолета. Той се обръща към него и казва:
- Искаш ли да си говорим? Чувал съм, че полетите преминават по-бързо и по-леко, когато човек разговаря с някого.
Момиченцето затваря книжката си и бавно го поглежда:
- За какво точно искате да си говорим?
- Ами, за нещо модерно, да речем, за шистовия газ.
- Добре, но може ли първо един въпрос?
- Да, разбира се!
- Конят, кравата и еленът всички ядат едно и също нещо - трева. Но акито на елена е като малки топченца, на кравата е плоско, а конят "произвежда" купчина суха трева. Каква е според вас причината?
- Ами... нямам никаква идея.
- Стомасите им са устроени различно. Но вие наистина ли се чувствате компетентен да говорите за шистов газ, когато дори темата барабонките е твърде сложна за вас?
Аватар
Blind man

ПредишнаСледваща

Назад към Смях