Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Вицове по велинградски! *

Вицове, забавни истории, смешни клипчета

Вицове по велинградски! *

Мнениеот e-trn » 23 Апр 2009, 22:37

Има ли някой от форума по-артистичен и духовит така. Имам малка идея. Да пишеми или перифразираме вицове, като участниците и героите в тях да бъдат местни политически и бизнес личности, събития и др.

Ето няколко набързо скроени новинки:

Попитали Фитил Зеев защо е станал политик, а той без да се замисли отговорил: Прочетох една сентенция, която ме вдъхнови: "Аз мисля, следователно не съм народен представител". :P

Попитали Диван Леганов ще разреши ли високото строителство, а той отговорил: Да, веднага щом Маскара Безджам и Фитил Зеев построят собственоръчно пететажна църква, на последния етаж на която, всяка сутрин на изгрев слънце да рецитират четирите евангелия на новия завет на Библията, които да са наизустили. :P

На националния празник на България 3 март, във вечерната емисия на телевизия Пи-Пи-Ти-Ви съобщили: днес за пръв път от петгодишната ни история съобщаваме непредубедено достоверна новина - Утре е 4 март. :P
Bang!
Аватар
e-trn

Re: Вицове по велинградски! *

Мнениеот diamond » 23 Апр 2009, 22:51

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Хахахаха, темата е супер ! Ще се напрегна малко и аз да измисля нещо :roll: :!:
Visions of diamonds in my sleep.
Аватар
diamond

Мнениеот CoW_BoYyYyYYyy » 23 Апр 2009, 23:12

:lol: Интересно измислено, дано се поразвие тази тема, ще има много смах :lol:
CoW_BoYyYyYYyy

Мнениеот kalispera » 23 Апр 2009, 23:32

:lol: :lol: :lol:
много готина тема
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот dreams » 25 Апр 2009, 18:48

Хаххахах - Фитил Зеев, верно се пали много тоя........ интересна тема ;)
Sent to live and die, on earth as a lesson
We each have a star,all we have to do is find it
Once you do,everyone who sees it will be blinded
They'll tell you that you're bright,and say you have a future
When you turn your back,same cats'll try to shoot ya
Аватар
dreams

Мнениеот svetlana » 02 Май 2009, 16:46

Не е хубаво да измисляте такива смешни и подигравателни вицове за хората защото съдбата ще ви го върне тъпкано. Това се нарича карма- ако правиш нещо лошо на другия, после ти се връща и на тебе.
Весело момиче съм, всяка вечер съм навън~
Аватар
svetlana

Мнениеот dora » 02 Май 2009, 17:57

svetlana написа:Не е хубаво да измисляте такива смешни и подигравателни вицове за хората защото съдбата ще ви го върне тъпкано. Това се нарича карма- ако правиш нещо лошо на другия, после ти се връща и на тебе.

Светлана, съгласна съм с теб, че с познати хора, колкото и гадни да са те, не е хубаво по този начин да се осмиват, но това, което казваш, че тъпкано се връща е психоза. Всичко е стечение на обстоятелствата. Застрахован ли е праведният от неприятности или ти , Светлана, си имаш готов отговор, че това е изпитание.? По силато на твоето мислене, нека станем доброволни жертви на обидите и нападките на всеки, да не защитаваме личността си , защото ще ни се върне тъпкан Как мислиш? Недей се пристрастява към такива зомбиращи фрази.
Аватар
dora

Мнениеот mirrea » 16 Сеп 2009, 23:16

Хаха :lol: браво e-trn,отдавна не съм се смяла така...
Много си добър,не е зле да обърнеш внимание,това е дарба.
Аватар
mirrea

Мнениеот OPP » 05 Фев 2010, 01:27

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Тая тема ме кефииииии :-D :-D :-D Тоя тоя етрн ме разби :-D :-D :-D Супер е, аз ВИ предлагам, тъй като не пиша много по форума но го следя редовно ! ДАДА и анализирам, напвъм се :-D та сега предлагам да се включи към темата нещо от сорта като смешни работи свързани с ХОРАТА от форума , божества като миреа и мегагигаламера да решат дали ще пишат ииии чакайте че се омотах нещо - накратко - да се пишат измислени случки или истории свързани с хората от форума ! нещо подобно но НЕ баш (хахах каква красива дума БАШ) като темата на другата мацка където и тя всезнае но ни ми и издразнила още - калиспера, тя пък е тръцга богиня , но както и да е :tmi:

Аз естествено трябва да съм първия . поне ще опитам та дано се получи...

Дора си вървяла из гората и ненадеино някакси НАМЕРИЛА ВОДАТА :-D , после повървяла и мегаламер тя срешналА, той и казал - моля ви госпожо като изядете вафлата изхвърлете опаковката на определеното място, изведнаж етрн зел да казва - те това вафли ли са, имат химии и са генномодифицирани, освен това влиаят лошо на здравето . И както си спорели над тях на високо минала летяща чиния - Дора казала - Боже ще ми вземат водата, мегаламер казал - аха не на мене тия номера - това са обръчите на рапъртие , а етрн седял седял и казал - не мисля че това е летяща чиния, обърнете внимание на материалите, вижде сенките, вижте траекторията, физиката не го допуска а и плюс това има една изгоряла крушка... след малко от едно прозорче се показал рокафелер и зел да ръси пари и да вика - зимаите, зимаите има и още - и видял мегаламер и му казал - видя ли бе, видя ли бе справих се с дупките пък и с летящата ми чиния хвърлям и по едно око на озоновия слои.

ехххххххх е това имах предвид. аиде няко друг да измисли нещо подобно и смешно да се посмеем малко :clap: : yeah :
Bitch get a job if you wanna be rich !
Аватар
OPP

Мнениеот mirrea » 05 Фев 2010, 13:02

Е това не може ли да има продължение?
Като например, в тоя миг изневиделица се появил Опп да раздава правосъдие :smoke:
ееей ква летяща чиния, кви пет лева бе еееей, шви бия тука сичките : smack :
Я седете мирно и не знайте много шото кво ми се прайте на умни Аааай, кво ви пука за фафли, чинии и озон...
Появила се Мирреааа, абе хора я не се разправяйте, ами събирайте парите докато рокафелер не си ги е събрал обратно(аз не го виждам него точно да ръси пари, но щом така си преценил) и да вземем с тях да направим един увеселителен парк...И така в парка яли пили и се веселили...
:-D
Аватар
mirrea

Следваща

Назад към Смях