Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Вицове по велинградски! *

Вицове, забавни истории, смешни клипчета

Re: Вицове по велинградски! *

Мнениеот OPP » 10 Фев 2010, 19:59

хахах мегата така си е, то много такива случаи има. което според мене е ебати и глупоста де ама все пак
Bitch get a job if you wanna be rich !
Аватар
OPP

Мнениеот kalispera » 11 Фев 2010, 22:23

megalamer написа:
OPP написа:Абе като казахте кои от къде е се сетих памаците ков викали в казармата като ги питат от къде са и викат - От Велинград БА ! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: И като ги питат от къде във Велинград и всички викат - ми там до пазара БА ! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Ехо тука ако има такива бъгаромохамедани ли как беше тая модерната дума да не ми се обидят. Аз ги уважавам и имам приятели много такива...

Аз имах точно такъв случай в казармата и едно момче от Драгиново яде много як бой заради мен...ама не съм го направил умишлено де...Ние бяхме голямо поделение - около 2000 човека, а аз бях писар на командир ан батальон и като писар - известен на всички. И ме викат един ден старите войници от една рота, влизам им в помещението и един ми вика- ти нали си от Велинград? Да, казвам. А Драгиново квартал на Велинград ли е ? Не, казвам - село е, на около 4 километра от Велинград“ И изведнъж всички - около 7-8 човека се нахвърлиха с ритници и юмруци на едно дребно момче- новобранец като мен - биеха го и крещяха " Ти на гражданин ли ще ни се правиш,бе... кирлив новобранец... тъп селянин.. ние да не сме пасли трева та да не знаем къде е Драгиново бе..нас ли ще заблуждаваш бе тъпанар.." и подобни приказки, ама направо го помляха от бой. Те тогава така стояха нещата в казармата де - само да погледнеш някой стар войник и може да те претрепе защото "си го гледал накриво" или каквато друга причина му хрумне.... И сега понякога го срещам това момче из Велинград, и въпреки че са минали толкова години, се чуствувам неудобно някак си...

Много гадно :sad:
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот Симела » 28 Фев 2010, 13:39

С кмет напет,
с Диана - винаги разбрана,
с Каферинка- мила картинка,
с Бабучи Исмет за късмет,
с Росица- като момина сълзица,
с Жоро Янчев -добрия,
с Валя - в работата си стихия,
с Нели - мило замечтана,
с Весето- слънчево засмяна,
с цяла рота славни юнаци
Общината към славно бъдеще крачи!
Аватар
Симела

Мнениеот svetlana » 28 Фев 2010, 18:44

Симела това виц ли е??? Нищоне разбрах :shock:
Весело момиче съм, всяка вечер съм навън~
Аватар
svetlana

Мнениеот Blind man » 09 Апр 2012, 11:11

OPP написа:Абе като казахте кои от къде е се сетих памаците ков викали в казармата като ги питат от къде са и викат - От Велинград БА ! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: И като ги питат от къде във Велинград и всички викат - ми там до пазара БА ! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Ехо тука ако има такива бъгаромохамедани ли как беше тая модерната дума да не ми се обидят. Аз ги уважавам и имам приятели много такива...

Помачетата от Драгиново и другите близки села са ясни. В казармата обаче имах един костандовец, който се правеше на велинградчанин и щом ме срещнеше, веднага започваше "градски, това, градски онова". Търпях го, какво да се прави. :roll:
Не, просто това, което е тука, да чуя и видя не искам...
Аватар
Blind man

Предишна

Назад към Смях