Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Добри и честни хора

Форум за всичко, което не е подходящо да се публикува в отделните категории.

Re: Добри и честни хора

Мнениеот megalamer » 13 Фев 2010, 17:15

OPP написа: :-D :-D :-D :-D ехооооо миреикееее аз бъркам защото пиша бързоо !нали ви казах бе ! иначе правописа ми и повече от перфектен ама бързо пиша и за това. енглиша не ми е точно перфектен ама го знам много добре :-D
Ако на английски пишеш по-бавно, пиши тогава на него, та да няма грешки, а ? :)
И не ми каза с какъв ник си бил в IRC, та ме знаеш от там... най-вероятно и там сме чатили, ама нещо се криеш, така усещам нещата аз ;-)
Аватар
megalamer

Мнениеот OPP » 13 Фев 2010, 17:32

megalamer написа:
OPP написа: :-D :-D :-D :-D ехооооо миреикееее аз бъркам защото пиша бързоо !нали ви казах бе ! иначе правописа ми и повече от перфектен ама бързо пиша и за това. енглиша не ми е точно перфектен ама го знам много добре :-D
Ако на английски пишеш по-бавно, пиши тогава на него, та да няма грешки, а ? :)
И не ми каза с какъв ник си бил в IRC, та ме знаеш от там... най-вероятно и там сме чатили, ама нещо се криеш, така усещам нещата аз ;-)

мегата да ти кажа честно в ИРЦ съм имал над 20нка : crazy : :-D :-D :-D и ни си спомням никоиот тях :-D :-D :-D :-D ама като се сетя ще тикажа :clap: амаа алоооооо много ясно че сме чатили бе мега, даже знам къде точно работеше на втория етаж на п......а там по един коридор и в дясно стаята аконе се бълркам :geek:
Bitch get a job if you wanna be rich !
Аватар
OPP

Мнениеот dora » 02 Авг 2010, 08:25

Да ви кажа вчера какво ми се случи на пазара. Тръгнах само с пари в ръката, без чанта и протмоне. Плащайки на една сергия един пъпеш, аз съм изтървала 10 лв. и въобще не съм забелязала. На следващата сергия, на която застанах, някой ме чука отзад за рамата и виждам мъж, който ми подава парите и ми казва, че са мои. Докато си разтварям ръката, за да видя какви пари имам и дали са мои, човекът изчезна. А можеше да си ги прибере за него и щеше да яде един ден за моя сметка.
Аватар
dora

Мнениеот theclansman » 02 Авг 2010, 13:58

dora написа:Да ви кажа вчера какво ми се случи на пазара. Тръгнах само с пари в ръката, без чанта и протмоне. Плащайки на една сергия един пъпеш, аз съм изтървала 10 лв. и въобще не съм забелязала. На следващата сергия, на която застанах, някой ме чука отзад за рамата и виждам мъж, който ми подава парите и ми казва, че са мои. Докато си разтварям ръката, за да видя какви пари имам и дали са мои, човекът изчезна. А можеше да си ги прибере за него и щеше да яде един ден за моя сметка.

значи, все пак има и хора
http://www.ironmaiden-bg.com
4.6.07 BG -2.8.08 GR -10.2.09 SR -14.8.10 HU -15.8.10 RO -16.6.14 BG -30.7.16 RO-24.4.2017 DE -20.7.2018 GR -22.7.2018 BG -10.8.2018 UK -11.8.2018 UK
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот kalispera » 08 Авг 2010, 12:39

dora написа:Да ви кажа вчера какво ми се случи на пазара. Тръгнах само с пари в ръката, без чанта и протмоне. Плащайки на една сергия един пъпеш, аз съм изтървала 10 лв. и въобще не съм забелязала. На следващата сергия, на която застанах, някой ме чука отзад за рамата и виждам мъж, който ми подава парите и ми казва, че са мои. Докато си разтварям ръката, за да видя какви пари имам и дали са мои, човекът изчезна. А можеше да си ги прибере за него и щеше да яде един ден за моя сметка.

Направо е трудно за вярване! Радвам се, че са останали все още такива хора.
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот Симела » 20 Апр 2012, 07:06

Вчера се разочаровах от един честен човек, ама наистина го смятах за честен. След като вярата в него ми се срина, какво да мисля за другите изявлени лицемери и мошеници?
Аватар
Симела

Мнениеот Blind man » 20 Апр 2012, 07:42

Симела написа:Вчера се разочаровах от един честен човек, ама наистина го смятах за честен. След като вярата в него ми се срина, какво да мисля за другите изявлени лицемери и мошеници?

Боже, пази ме от приятели, от враговете сам ще се пазя!
Не, просто това, което е тука, да чуя и видя не искам...
Аватар
Blind man

Предишна

Назад към Всичко останало