Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

България търси талант

Форум за всичко, което не е подходящо да се публикува в отделните категории.

Re: България търси талант

Мнениеот theclansman » 22 Мар 2012, 19:57

megalamer написа:Не знам за кой вторник говориш, аз все ги изпускам по телевизията/пък и не ми се гледат реклами/ за това си ги свалям от Замунда ;-) Ако говориш за онзи дет теглеше колата с онази си работа - ние българите опошлихме и това шоу... Ако съм на мястото на фирмата, държаща правата за "" ХХ търси талант" моментално бих го спрял в България и бих дал организаторите му на съд...

Те точно те, за него ти говоря.... Виждал съм клипчета из нета, пък и не само из нета, на други такива индивиди, теглещи, държащи и т.н. работи с онази си работа, НО облечени с КИЛТ (мъжка пола, носи се от шотландци и не само...), който прикрива деликатните подробности от анатомията им, а тоя направо си го развя.... Баси идиота :roll:
http://www.ironmaiden-bg.com
4.6.07 BG -2.8.08 GR -10.2.09 SR -14.8.10 HU -15.8.10 RO -16.6.14 BG -30.7.16 RO-24.4.2017 DE -20.7.2018 GR -22.7.2018 BG -10.8.2018 UK -11.8.2018 UK
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот Blind man » 13 Окт 2013, 09:03

От 2009 г. насам по време на всички избори във Велинград се повтаря една и съща картина. Започне ли предизборната кампания, един цял етаж от петзвездния хотел "Велинград" е зает от щаба на ДПС, и по специално от хората на Делян Пеевски. Преди четири години той е водач на депутатската листа на ДПС за Пазарджишкия избирателен район и за пръв път беше избран за народен представител от този регион. След това по време на местните избори през 2011 г. във Велинград упорито се говореше, че Пеевски ще се кандидатира за кмет на града. В крайна сметка обаче за поста беше издигнат собственикът на въпросния хотел Андрей Премянов, а Пеевски оглави листата за общински съветници на ДПС.
Докато трае кампанията, около и вътре в хотела има сериозна охрана. Такава, че човек трудно може да припари дори до паркинга на хотела, където са спрени джиповете на депутата. Избирателите обаче и най-вече ромите са доволни, защото знаят, че агитацията за изборите, независимо какви са те, ще бъде основно концерти с участието на актуални попфолк певици и щедри банкети.
http://www.capital.bg/politika_i_ikonom ... zbirateli/
Не, просто това, което е тука, да чуя и видя не искам...
Аватар
Blind man

Мнениеот radolag » 14 Окт 2013, 08:58

Така е ,само малко утoчнение ,че собсвеника на хотела е Лукан Луканов ,а Премянов е управител.
radolag

Предишна

Назад към Всичко останало