Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Вярвате ли в астрологията?

Форум за всичко, което не е подходящо да се публикува в отделните категории.

Re: Вярвате ли в астрологията?

Мнениеот megalamer » 23 Юли 2010, 16:56

dora написа:Попада ли ли сте на един въпрос в интернет пространството: Кога ще умреш? И трябва да си платиш, за да ти отговорят. Не съм възмутена толкова от заплащането на информацията, възмутена съм от НАГЛИЯ, отвратителния въпрос, който е гавра с психиката на човек. Макар, че въобще не вярвам на такива предсказания, този въпрос направо може да те разбие.Не мога да си представя дали някой се връзва на това... колко лесно-натиснеш копчето и получаваш отговори от някой всезнайко на всички въпроси. А бе, хора, ние да не сме програмирани роботи с код ?!

:-) :-) При мен когато попаднах на този въпрос най -фрапиращото беше, че се ровех по разни здравни сайтове - на повечето от тях това го има най-отдолу :-) :-)
Аватар
megalamer

Мнениеот dora » 26 Юли 2010, 17:08

Как ви се струва, когато в някое заведение ви дадат "късметче", заедно с поръчката? Поне моите наблюдения са, че хората много се впечатляват какво пише в късметчето си и си нагласят мислите в тази насока. Е, това ако не са пак
пипалцата на астрологията?!
Аватар
dora

Мнениеот e-trn » 26 Юли 2010, 18:18

Късметчетата не знам да имат нещо общо с астрологията, освен това, че са еднакво глупави работи:)
Bang!
Аватар
e-trn

Мнениеот kalispera » 26 Юли 2010, 23:32

Вярвам, че астрологията е един много добър начин да се изакрват доста пари от човешкото невежество. :!:
А "късметчетата" ги намирам за забавни, просто повод да прочетеш някоя интересна мисъл (въпреки че понякога в тях има доста глупави мисли). А пък ако ти се падне - здраве, пари и др., т.е. баш късметче е просто повод да се усмихнеш. :wink:
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот dora » 23 Яну 2011, 09:51

Аватар
dora

Мнениеот megalamer » 23 Яну 2011, 13:25

dora написа:Попада ли ли сте на един въпрос в интернет пространството: Кога ще умреш? И трябва да си платиш, за да ти отговорят. Не съм възмутена толкова от заплащането на информацията, възмутена съм от НАГЛИЯ, отвратителния въпрос, който е гавра с психиката на човек. Макар, че въобще не вярвам на такива предсказания, този въпрос направо може да те разбие.Не мога да си представя дали някой се връзва на това... колко лесно-натиснеш копчето и получаваш отговори от някой всезнайко на всички въпроси. А бе, хора, ние да не сме програмирани роботи с код ?!

Да му мислят хората с разстроена психика ;-) Мен в началото също доста ме стряскаше - пускам си клип на YouTube с някоя нежна песен и изведнъж ми изскача въпроса...но му свикнах и вече не му обръщам внимание :-)
Аватар
megalamer

Мнениеот petronii » 23 Яну 2011, 15:27

Да се вярва в астрология, хороскопи и зодии е все едно да вярваш на врачки, екстрасенси, гледачки и всякакви други псевдопознавачки. В такива станински неща аз не вярвам. На мен ми стига вярата в Господ, в Твореца, създал всичко видимо и невидимо на този свят, и това ми е достатъчно.
petronii

Мнениеот JeRRy » 24 Яну 2011, 20:43

Както казаха някой пълни глупости : surrender :
JeRRy

Мнениеот theclansman » 24 Яну 2011, 20:56

petronii написа:... В такива станински неща аз не вярвам...

Айде пак се почна. Ами то и Сатаната е измислен от христианите, за да олицетворяват Злото, Лошото и т.н.
Аз като атеист, освен че не вярвам в бог, не вярвам и в сатаната, защото ако вярвам в едния е аналогично да вяврам и в другия - с различни чувствя. Към едниния ще изпитвам обич, към другия омраза. 2-мата са неразделни просто :)

Иначе, не вярвам и в подобни глупости от рода на кога ще умреш. Бях намирал някъде из нета, страница в която като си въведеш годините, навици (добри или вредни) и още някакви работи, ти изчисляваше кога ще настъпи краят....... пълни глупости.
http://www.ironmaiden-bg.com
4.6.07 BG -2.8.08 GR -10.2.09 SR -14.8.10 HU -15.8.10 RO -16.6.14 BG -30.7.16 RO-24.4.2017 DE -20.7.2018 GR -22.7.2018 BG -10.8.2018 UK -11.8.2018 UK
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот megalamer » 24 Яну 2011, 20:58

Аз пък не виждам с какво поповете, ходжите и всички подобни се различават от разните врачки и гледачки....
Аватар
megalamer

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко останало