Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

На планина

Форум за всичко, което не е подходящо да се публикува в отделните категории.

Re: На планина

Мнениеот mirrea » 03 Ное 2010, 21:15

megalamer написа:Сложих го и на друг хост, дано стане от тук:
http://kwazimodo.my.contact.bg/ev.html
Съдържа 20-тина снимки, може би за това не се отваря от бавен нет...

Този линк се отвори.
Аватар
mirrea

Мнениеот Nat » 04 Ное 2010, 11:51

Super, oтвори се! Мерси :) Много добре си се справил - поздравления. Ако на някой му се ходи натам тази неделя, да речем, да си признае ;) (предложението е валидно и за автора, разбира се - тъкмо няма да има никакъв шанс за загубване)

Apropo, днес видях, че всяка събота се организира групичка, която ходи до някоя местност в района на града - събират се на различни места в определено време и тръгват. Май са част от Българската федерация по туризъм. Тази събота са се приготвили да ходят към м. Гаджовата чешма, като се събират в 9 ч. на моста Велина (който къде се намира?). Следващата събота пък са се запътили към пещерата Лепеница - сборен пункт в 9 ч. на последната спирка на автобусите на Чепино. Информация са поставили на табло на фасадата в сградата срещу ритуалната зала (до колкото разбрах тук е била Общината някога)
Nat

Мнениеот mirrea » 04 Ное 2010, 13:15

Nat написа:Super, oтвори се! Мерси :) Много добре си се справил - поздравления. Ако на някой му се ходи натам тази неделя, да речем, да си признае ;) (предложението е валидно и за автора, разбира се - тъкмо няма да има никакъв шанс за загубване)

Мегаламер предпочита да е сам при разходките си :-( А и честно казано аз лично няма да мога да му издържа нито на темпото, нито на издържливостта :sad:
Дано успееш да го убедиш :y:
Аватар
mirrea

Мнениеот Nat » 04 Ное 2010, 13:48

E, той ще каже. А на теб идва ли ти се?
Nat

Мнениеот mirrea » 04 Ное 2010, 15:36

Nat написа:E, той ще каже. А на теб идва ли ти се?

Не живея във Велинград в момента, но ако се съгласи Мегаламер може и да ме накара да си дойда за излета ;) Представям си след това, с каква мускулна треска ще се уредя :-D
Аватар
mirrea

Мнениеот megalamer » 04 Ное 2010, 17:14

mirrea написа:Мегаламер предпочита да е сам при разходките си :-( А и честно казано аз лично няма да мога да му издържа нито на темпото, нито на издържливостта :sad:
Дано успееш да го убедиш :y:

Съжалявам, няма да се навия, така че не се опитвайте :-) Наистина обичам да ходя сам из гората - когато човек сам решава кога да върви, как да върви, кога да спре,къде да спре - тогава удоволствието е пълно.
Освен това не обичам да ходя в неделя на Елин Връх - не ми се гледат джипове до самия параклис, а с такива
поне през лятото в неделен ден е пълно горе.
И трето - решил съм да отида на друго място - любопитен съм дали през последните много топли дни не
са поникнали наново гъби, та ще отида да проверя там, където съм намирал най-много :-)
btw mirrea кой ти изяде аватара?
Аватар
megalamer

Мнениеот mirrea » 04 Ное 2010, 17:46

Не се притеснявай, никой от тук май няма да може да ти издържи на темпото, макар че аз напоследък доста съм напреднала ;-)
megalamer написа:btw mirrea кой ти изяде аватара?

Имаш предвид защо смених стария аватар, или?
Аватар
mirrea

Мнениеот megalamer » 04 Ное 2010, 18:02

mirrea написа:Не се притеснявай, никой от тук май няма да може да ти издържи на темпото, макар че аз напоследък доста съм напреднала ;-)
megalamer написа:btw mirrea кой ти изяде аватара?

Имаш предвид защо смених стария аватар, или?

Не знам как си го сменила, но при мен има червено кръстче на мястото на аватара ти.
Да не си сложила нещо нецензурно :-) :-) :-)
Аватар
megalamer

Мнениеот mirrea » 04 Ное 2010, 19:03

megalamer написа:Не знам как си го сменила, но при мен има червено кръстче на мястото на аватара ти.
Да не си сложила нещо нецензурно :-) :-) :-)

:shock: Аз го виждам нормално, но сега ще го кача пак...
Аватар
mirrea

Мнениеот megalamer » 04 Ное 2010, 19:06

Вече се вижда ;-)
Аватар
megalamer

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко останало