Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Честита Нова Година!

Форум за всичко, което не е подходящо да се публикува в отделните категории.

Честита Нова Година!

Мнениеот kalispera » 01 Яну 2011, 23:07

Мили съфорумци,
честита нова година! Бъдете здрави и усмихнати и нека пак се събираме на виртуални срещи в интересни теми тук във форума :D

Предлагам в тази тема всеки да напише най-ценното си пожелание, което иска да му се осъществи през 2011.

Пожелавам си
ЗДРАВЕ

Продължете вие!
Пожелавам си........
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Re: Честита Нова Година!

Мнениеот Симела » 02 Яну 2011, 08:48

Калиспера, със здравето започва всичко. Нямаш ли здраве,нищо друго не ти трябва. За това и аз започвам с това, но като говорим за съкровено желание-искам да ПЪТУВАМ - много и навсякъде.
Аватар
Симела

Мнениеот чочо » 02 Яну 2011, 13:27

Искам да имам успех във всичко с което се захвана през новата година.Пожелавам си всичките ми планове да се осъществят.Всъщност желанията ми са толкова много,че по добре да спра до тук.
А на всички съфорумци пожелавам да се осъществят най съкровенните им мечти :D
Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните винаги се колебаят."
Аватар
чочо

Мнениеот megalamer » 02 Яну 2011, 13:40

Е, като всеки почна да си иска по нещо,аз пък ще кажа като детето в онази реклама: Искам ВСИЧКО! :-)
Аватар
megalamer

Мнениеот e-trn » 04 Яну 2011, 18:12

И аз така.. ако може от всичко по много :-D Всъщност само една вселена ми стига, има доволно много други за останалите :-D Иначе, Калиспера, здравето е най-важно, но трябва и да се работи за него не само да си го пожелаваме...
Bang!
Аватар
e-trn

Мнениеот kalispera » 04 Яну 2011, 23:20

e-trn написа:Иначе, Калиспера, здравето е най-важно, но трябва и да се работи за него не само да си го пожелаваме...

Много си прав, e-trn. За съжаление, рядко хората осъзнават тази истина и "работят", за да си развалят здравето.
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот dora » 04 Яну 2011, 23:37

Пожелавам си ЗДРАВЕ за мен и любимите ми хора, а иначе мечтая за малка виличка на морето- това разбира се е само мечта, която не може да се сбъдне.
Аватар
dora

Мнениеот megalamer » 05 Яну 2011, 00:17

dora написа:Пожелавам си ЗДРАВЕ за мен и любимите ми хора, а иначе мечтая за малка виличка на морето- това разбира се е само мечта, която не може да се сбъдне.

Е, и какво ще се получи? Ще живееш във Велинград и ще имаш вила на морето, на която ще ходиш 1 месец в годината, а останалите 11 ще трепериш да не ти я оберат :-) :-) :-) Колкото по-малко материални неща има човек в този живот, толкова по-безгрижно живее ;-)
Аватар
megalamer

Мнениеот rocafeller » 05 Яну 2011, 00:31

megalamer написа:... Колкото по-малко материални неща има човек в този живот, толкова по-безгрижно живее

Отдавна не е така според мен, а по скоро - Колкото по-малко материални неща има човек в този живот, толкова повече си мечтае за такива ! Или нещо такова, смисъла е ясен.
Money makes the world go round
Аватар
rocafeller

Мнениеот megalamer » 05 Яну 2011, 00:44

rocafeller написа:
megalamer написа:... Колкото по-малко материални неща има човек в този живот, толкова по-безгрижно живее

Отдавна не е така според мен, а по скоро - Колкото по-малко материални неща има човек в този живот, толкова повече си мечтае за такива ! Или нещо такова, смисъла е ясен.

Аз имам само един компютър, стар GSM и един нов фотоапарат-боклук и не си мечтая за нищо повече :-)
И не искам да имам друго - кола примерно - постоянно проблеми с поддръжката и, не дай си боже да са две... Голяма къща ? Проблеми и с поддръжката и, и с отоплението - тичай осигурявай горива, трепери как да икономисаш пари за тях, а пък ако имаш много пари трябва да бачкаш по 24 часа в денонощието за да не ги загубиш и да имаш още и още...Може и да те застрелят по некое време... Изобщо колкото повече неща имаш, толкова по-сложен ти става живота... Да си бяхме седели в пещерите...или изобщо да не бяхме слизали от дървото.. :-) :-) :-)
Аватар
megalamer

Следваща

Назад към Всичко останало