Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

missing...

Форум за всичко, което не е подходящо да се публикува в отделните категории.

missing...

Мнениеот megalamer » 09 Яну 2011, 22:13

Тъй като постоянно се питаме къде изчезна този-онзи от форума, предлагам да открием тази тема, наместо отделна за всеки един :-)
Примерно сега ОРР изчезна от доста време ... май като си намери ново гадже вече няма време за форума :-) :-) :-)
Аватар
megalamer

Re: missing...

Мнениеот dora » 09 Яну 2011, 23:14

Вярно! ОРР-то сигурно е намерил някой да му купи колело и сега празнува с него. Мегаламер, и Светленцето нещо го няма :lol:
Аватар
dora

Мнениеот dora » 17 Яну 2011, 09:35

Мегаламер, нашите съфорумци явно още празнуват- няма ги, а Светлето наистина някъде се запиля, Мирея сигурно е по пътищата, e-trn някъде нещо размишлява, dan сигурно има пак проблеми с интернета, Калиспера от време на време напомня за себе си, Симела някъде се е измела?! :lol:
Аватар
dora

Мнениеот mirrea » 17 Яну 2011, 19:38

dora написа:Мегаламер, нашите съфорумци явно още празнуват- няма ги, а Светлето наистина някъде се запиля, Мирея сигурно е по пътищата, e-trn някъде нещо размишлява, dan сигурно има пак проблеми с интернета, Калиспера от време на време напомня за себе си, Симела някъде се е измела?! :lol:

Аз съм тук Доре, пускам ви музичка от време на време, иначе съм по пътищата, от нова година съм в Бг. но не се спирам на едно място.
И всяка вечер ви чета ;-)
Аватар
mirrea

Мнениеот megalamer » 17 Яну 2011, 21:56

Аз имам чуството че вече съм омръзнал на всички във форума и за това не влизат :-)
Аватар
megalamer

Мнениеот dan » 17 Яну 2011, 22:50

mirrea написа:
dora написа:Мегаламер, нашите съфорумци явно още празнуват- няма ги, а Светлето наистина някъде се запиля, Мирея сигурно е по пътищата, e-trn някъде нещо размишлява, dan сигурно има пак проблеми с интернета, Калиспера от време на време напомня за себе си, Симела някъде се е измела?! :lol:

Аз съм тук Доре, пускам ви музичка от време на време, иначе съм по пътищата, от нова година съм в Бг. но не се спирам на едно място.
И всяка вечер ви чета ;-)

Здравей,добре дошла стига с тази музика.Ще правим революция./Има предложение от Радолаг и Чочо,аз напълно ги подкрепям/Дан : rock_on : : black_cloud :
dan

Мнениеот dan » 17 Яну 2011, 23:12

megalamer написа:Аз имам чуството че вече съм омръзнал на всички във форума и за това не влизат :-)

Не си специален поздрав от мен. : read_rules : : pc_coffe :
dan

Мнениеот чочо » 18 Яну 2011, 01:15

dan написа:
megalamer написа:Аз имам чуството че вече съм омръзнал на всички във форума и за това не влизат :-)

Не си специален поздрав от мен. : read_rules : : pc_coffe :

Май някой е изпаднал в депресия.
Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните винаги се колебаят."
Аватар
чочо

Мнениеот dora » 18 Яну 2011, 01:29

Мегаламер няма да изпадне в депресия щом изкачва такива планински височини и вижда такива красоти!
Аватар
dora

Мнениеот megalamer » 18 Яну 2011, 13:07

dora написа:Мегаламер няма да изпадне в депресия щом изкачва такива планински височини и вижда такива красоти!

Много е кратък живота, за да си го прахосваме в депресии :-)
А ако има дересирани във форума, им препоръчвам да се изкачат до Елин връх през Градот - до горе ще са се излекували :-)
Аватар
megalamer

Следваща

Назад към Всичко останало