Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Как да засилим имунната си система!

Форум за всичко, което не е подходящо да се публикува в отделните категории.

Re: Как да засилим имунната си система!

Мнениеот mirrea » 17 Мар 2011, 19:34

30 евро струва кутийката с 60 хапчета, ако решиш ми кажи ще ти поръчам, никого не ангажираш, аз ще си поръчам и на мен. Да знаеш че засилват сексуалното желание ;) , дават ти толкова енергия, че имаш чувството, че ще качиш Еверест, така че няма как да ги пиеш много време, аз повече от седмица не съм ги пила досега а само когато наистина съм болна и нямам силица. Сега ми дойде на ум и друга идея-пчелно млечице, и то помага много, но по мое мнение, не колкото коластрата.
Аватар
mirrea

Мнениеот megalamer » 17 Мар 2011, 19:58

mirrea написа:30 евро струва кутийката с 60 хапчета, ако решиш ми кажи ще ти поръчам, никого не ангажираш, аз ще си поръчам и на мен. Да знаеш че засилват сексуалното желание ;) , дават ти толкова енергия, че имаш чувството, че ще качиш Еверест, така че няма как да ги пиеш много време, аз повече от седмица не съм ги пила досега а само когато наистина съм болна и нямам силица. Сега ми дойде на ум и друга идея-пчелно млечице, и то помага много, но по мое мнение, не колкото коластрата.

Поръчай за сега само за теб, от 2-3 дена чуствувам стремглаво подобрение, ако кара така до една седмица съм здрав..поне до края на есента... :-)
Аватар
megalamer

Мнениеот mirrea » 17 Мар 2011, 21:41

megalamer написа:Поръчай за сега само за теб, от 2-3 дена чуствувам стремглаво подобрение, ако кара така до една седмица съм здрав..поне до края на есента... :-)

Дано се оправиш скоро!
Аватар
mirrea

Мнениеот megalamer » 17 Мар 2011, 23:19

Дано... само да не се окаже като онази приказка за безнадеждно болните, които последните дни преди да умрат
изведнъж започват да се чуствуват почти като здрави :-) :-) :-)
Аватар
megalamer

Мнениеот dan » 18 Мар 2011, 07:42

Мегаламер според източните народи/китайците/не мозъка,а една жлеза наречена тимус/намира се малко над сърцето/ е отговорна за състоянията ни.Ако можеш да намериш книгата Зонова терапия на Джоузеф Корво в нея има описани начини и обяснения как да се въздейства на вътрешните органи и жлезите.Цялата история е много проста но действа.Моята е от 1993г.от издателство КИБЕА.
dan

Мнениеот e-trn » 27 Мар 2011, 21:41

dan написа:Мегаламер според източните народи/китайците/не мозъка,а една жлеза наречена тимус/намира се малко над сърцето/ е отговорна за състоянията ни.Ако можеш да намериш книгата Зонова терапия на Джоузеф Корво в нея има описани начини и обяснения как да се въздейства на вътрешните органи и жлезите.Цялата история е много проста но действа.Моята е от 1993г.от издателство КИБЕА.

Няма нужда от такива остарели разбирания. Когато ендокринологията изведнъж е започнала да се развива (много много време след китайците) е изглеждало логично главната жлеза да е тимуса, само че това отдавна се развенча, разбирането ни за това как работи тялото е доста по-добро и големия извод е, че основната "жлеза" не е тиумса или някоя друга, а именно мозъка. Той дава команди на всички други жлези, къде съзнателно къде не толкова съзнателно. В бъдеще като успеем да контролираме по-добре мозъка ще може много по-успешно да контролираме всички други жлези=
Така нареченета зонова терапия съм я чувал, но не знам много, но ми се струва още една от многото алтернативни "медицини", които могат повече да пречат отколкото да помагат. Дан, може да разкажеш повече.
Bang!
Аватар
e-trn

Мнениеот dan » 28 Мар 2011, 09:34

Здравейте Е-трн,някога един мъдрец казал,,Знам,че нищо не знам''.Не само китайците,а и нашият народ макар и несъзнателно и не казва тимуса , а казва душата.Иди в някоя църква и виж как Архангел Михаил вади душата на смъртника с куката от гърдите.Счита се още,че тимуса е слънцето в системата на жлезите.Вярно съвременната медицина напредна в последните години,но според мен тя трябва още много да се развива.Зоновата терапия до някъде прилича на акупунктурата,но за да практикува акупунктура се изисква години обучение,то при зоновата терапия можеш да правиш масажа и сам и ако не помогне то няма и да навреди.Китайците твърдят,че всеки вътрешен орган има връзка с космоса тя се осъществява с точки разположени на лицето,дланите и ходилата.Като наруши връзката/запушат се точките/то органа започва да закърнява и може да доведе до сериозно заболяване.В общи линии това е основата на тази терапия,като масажираш точките поддържаш връзките на органите с космоса отворени и се чувстваш по добре.Ако се интересуваш повече намери изданието,прочети го пробвай и се убеди сам дали има полза.
dan

Мнениеот vanja » 20 Окт 2011, 17:59

Имунната система може да бъде подсилена с Ехинацея, прополис, Бял имел, Рейши и други ориенталски гъби.
Консумирайте много пресни плодове и зеленчуци, защото съдържат много антиоксиданти.
vanja

Мнениеот Симела » 18 Яну 2012, 21:00

Много просто средство за засилване на имунната система е да консумирате червено цвекло- има го на пазара и е на достъпни цени. Можете да го варите, да го настъргате за салата, да си направите сок. Яжте го всеки ден в продължение на 2-3 седмици и сами ще се убедите в това.
Аватар
Симела

Мнениеот theclansman » 18 Яну 2012, 21:19

Симела написа:Много просто средство за засилване на имунната система е да консумирате червено цвекло- ...

А, също и червено вино - в малки количества е много полезно.
http://www.ironmaiden-bg.com
4.6.07 BG -2.8.08 GR -10.2.09 SR -14.8.10 HU -15.8.10 RO -16.6.14 BG -30.7.16 RO-24.4.2017 DE -20.7.2018 GR -22.7.2018 BG -10.8.2018 UK -11.8.2018 UK
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко останало