Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Кои са АНОНИМНИТЕ? И какъв е Планът?

Форум за всичко, което не е подходящо да се публикува в отделните категории.

Кои са АНОНИМНИТЕ? И какъв е Планът?

Мнениеот kalispera » 11 Фев 2012, 15:15

Кои са Анонимните и какъв е Планът?
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Re: Кои са АНОНИМНИТЕ? И какъв е Планът?

Мнениеот svetlana » 12 Фев 2012, 17:33

Гледахте ли го? Яко а?
Весело момиче съм, всяка вечер съм навън~
Аватар
svetlana

Мнениеот B-52 » 13 Фев 2012, 19:16

Много поздрави от .............!!!!!!

You should know that if you do not remove your hands from ACTA, we will do it - one way or another. On 02.11.2012 the protests were peaceful. There will be no further protests. The next steps will be completely different. If you continue to mock the people in Bulgaria you will have to see this steps, but we are sure that you will not like them. Do not mess with us, observe your own laws and opt out of ACTA completely.
Изображение
Kто в армии служил, тот в церкви не смеётся.
Аватар
B-52

Мнениеот theclansman » 13 Фев 2012, 21:14

B-52 написа:Много поздрави от .............!!!!!!

You should know that if you do not remove your hands from ACTA, we will do it - one way or another. On 02.11.2012 the protests were peaceful. There will be no further protests. The next steps will be completely different. If you continue to mock the people in Bulgaria you will have to see this steps, but we are sure that you will not like them. Do not mess with us, observe your own laws and opt out of ACTA completely.

Съмнява ме това да са истинските Анонимни, защото е много лесно някой да се представи за теб, след като не знае нищо за теб (анонимен)....
http://www.ironmaiden-bg.com
4.6.07 BG -2.8.08 GR -10.2.09 SR -14.8.10 HU -15.8.10 RO -16.6.14 BG -30.7.16 RO-24.4.2017 DE -20.7.2018 GR -22.7.2018 BG -10.8.2018 UK -11.8.2018 UK
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот megalamer » 13 Фев 2012, 21:18

theclansman написа:..Съмнява ме това да са истинските Анонимни, защото е много лесно някой да се представи за теб, след като не знае нищо за теб (анонимен)....

Right! Вече всеки е анонимен....
Аватар
megalamer

Мнениеот e-trn » 13 Фев 2012, 22:15

100% са българи, личи по грешки в английския, което не значи, че не са "анонимни" по идеи. Нищо чудно да са някои от големите торент тракери :wasntme:
Bang!
Аватар
e-trn

Мнениеот B-52 » 13 Фев 2012, 23:31

Нали не мислите, че Анонимните са някаква група, дето се познават и са решили да правят сечено на някого!? Това съобщение може и да е фейк, може и да не е...Пък как установихте, какви грешки правят, идея си нямам. Анонимните не са само англоезични копИлета. ;)
Изображение
Аватар
B-52

Мнениеот megalamer » 13 Фев 2012, 23:44

B-52 написа:.... Анонимните не са само англоезични копИлета. ;)

Разбира се че има и много българоезични...можеш да се увериш, като погледнеш под всяка една новина във gradvelin.com :-) Цели пълчища са :-) А освен че са анонимни, са и доста неграмотни :-)
Аватар
megalamer

Мнениеот e-trn » 13 Фев 2012, 23:55

B-52 написа:Пък как установихте, какви грешки правят, идея си нямам. Анонимните не са само англоезични копИлета

Нали слушаш и четеш английския, който е към клипчето. Има грешки просто... и стила, личи си просто. Точно това казвам, че са анонимни по възгледи.. вероятно.. донякъде.

Ето след днешните събития в Гърция, анонимните отправиха "официално" съобщение:

Можеш ли да го сравниш със съобщение от акаунт с едно видео само и с грешки в английския.

Ето друго съобщение до Израел от преди няколко дни:

Защо България е специална и трябва съобщението да е в нов акаунт?
Истинските анонимни наистина ли заплашват и използват такива методи?

Ето нещо истински anonymous:

Накратко молят всеки, които иска да се включи да не купува легално или нелегално или да се сдобива по какъвто и да е начин с медийни продукти като песни, филми... за един месец! Това е друго, може ли да сравним този тип действия с детските заплахи в БГ клипчето? Ако достатъчно американци се включат в Black March това ще има голям ефект върху финансовите резултати на медиите... Такъв тип акции трябват ако трябва да се действа сравнително "морално"... аз принципно съм за радикални действия.

За мен има две възможности - клипчето е направено от впечатлени надъхани младежи или е направено от стари меркантили. При всички положение аз го възприемам изключително положително.

И последно - анонимността в анонимните може да им попречи в бъдеще. Липсата на организация и структурираност рано или късно ще бъде проблем, защото ще може да се спекулира от тяхно име. От друга страна по-важно е да се промени мисленето на хората, тогава може да има резултати и без организираност. Дълга тема..
Bang!
Аватар
e-trn

Мнениеот B-52 » 14 Фев 2012, 00:00

megalamer написа:
B-52 написа:.... Анонимните не са само англоезични копИлета. ;)

Разбира се че има и много българоезични...можеш да се увериш, като погледнеш под всяка една новина във gradvelin.com :-) Цели пълчища са :-) А освен че са анонимни, са и доста неграмотни :-)

Съгласен!!! :clap:
Изображение
Аватар
B-52

Следваща

Назад към Всичко останало