Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Конспирации

Форум за всичко, което не е подходящо да се публикува в отделните категории.

Re: Конспирации

Мнениеот kalispera » 21 Юни 2012, 00:02

theclansman написа:
kalispera написа:...

Ако си мислите, че сте на далавера като си теглите филми безплатни филми, грешите. Вие си плащате като цъквате от време на врем върху някоя рекламка :lol: (.., за която собственикът на сайта получава 5 стотинки, които пък ти не ги вадиш от твоя джоб....както и да е.

По принцип, до някъде е така, но той не получава тези стотинки от МЕН, а от този чиито банери рекламира. Аз съм си платил 20 лв месечна такса за интернет, и досега не съм получил допълнителна сметка за цъкане на реклами (даже колко малоумно звучи...)

Именно.
Малоумни "журналисти".
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот e-trn » 02 Юли 2012, 16:07

На мен ми звучат малко смешно тези работи, все още не сме стигнали до там, че да може да предизвикваме земетресения, особено по някакви съмнителни методи. Видяли гърците светкавица и решили, че Зевс я хвърля. Видял конспиратор някакви интересни постановки и решил, че правят земетресения. А разните съвпадения кой кога си отишъл посланик и какво земетресение имало са без значение, две събития, че са се случили в почти същото време не означава, че са свързани по някакъв начин, но явно на някои им е угодно да сплашват хора, които се поддават.
Bang!
Аватар
e-trn

Мнениеот kalispera » 08 Сеп 2012, 22:21

НОВАТА ЕРА В ЧОВЕШКАТА ИСТОРИЯ ЗАПОЧВА
НА 6 (21) СЕПТЕМВРИ 2012 г.

Учен спира войните
Иранска фондация подарява на човечеството иновативни технологии

Ирански учени от фондация „Кеше”, автори на редица иновационни проекти, се похвалиха пред РЕПУБЛИКА, че вече имат технологии, които ще променят човечеството. С разработките си те обещават да спрат войните, енергийната криза, глобалния недостиг на вода, да намалят болните по света и да спасят природата. Едно от най-важните им открития пък била система за придвижване, с която ще се стига от Техеран до Ню Йорк за 10 минути.
„Това е чиста наука, в никакъв случай не е езотерика, измишльотина или измама. Ще покажем на какво сме способни на 6 и 21 септември в Брюксел, в Белгия, където работим. Тогава правим специална презентация и обучителен семинар”, заявява пред РЕПУБЛИКА Свен Милер, един от директорите на „Кеше”. Лидер на фондацията е ядреният инженер Мехран Кеше. Той обмисля да сподели трудовете си напълно безплатно с цялото човечество.
„Чрез системите, които ние сме разработили, всички страни ще могат да имат достъп до енергията, водата и храната, от която се нуждаят, както и от нови методи на здравеопазване и транспорт”, пише в устава на организацията. Там е споменато, че всички технологии са собственост на народите по света, а с дейността си „Кеше” се заканват да сложат край на монополите.
Отсъствие
Фондацията е правила семинар в края на ноември миналата година, като тогава учените поканили всички чужди посланици. По информация на РЕПУБЛИКА нашият посланик в Белгия Христо Георгиев не е благоволил да отиде, за да запознае навреме българската общественост с иновациите. РЕПУБЛИКА не успя да се свърже с г-н Георгиев, за да разбере повече за неговото отсъствие. За септември той отново има покана, сочат данните на сайта на фондацията. Поканени са и всички световни лидери.
още от статията
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот megalamer » 08 Сеп 2012, 23:09

Явно и администрацията на сайта е на страната на американците и евреите, щото всячески се стреми да избегне идването на новото време- ето нагледен пример - вече близо цяла година ни държат все на месец септември 2011...
Или пък може би искат да избегнем Апокалипсиса на 25.12.2012 ;-)
25.jpg
25.jpg (12.31 KiB) Прегледано 1858 пъти
Аватар
megalamer

Мнениеот theclansman » 29 Окт 2012, 01:51

Някой може да го нарече "конспирация", но лично за мен си има дооооооооста истина в него. Знам от доста време за този "конспиративен" според много хора план... ето за какво иде реч...

http://www.ironmaiden-bg.com
4.6.07 BG -2.8.08 GR -10.2.09 SR -14.8.10 HU -15.8.10 RO -16.6.14 BG -30.7.16 RO-24.4.2017 DE -20.7.2018 GR -22.7.2018 BG -10.8.2018 UK -11.8.2018 UK
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот Blind man » 29 Окт 2012, 08:47

Най-разпространяваната комунистическа пропаганда- някой ни е виновен за разрухата, в която живеем, ние само сме потърпевши. Казано по народному "кой ни с.р.а в гащите"... Глупости на търкалета. Толкова сме малки, бедни и нищожни на световната карта, че никоя Велика сила няма да се разправя с нас десетилетия наред. Не си струва инвестицията.
Не, просто това, което е тука, да чуя и видя не искам...
Аватар
Blind man

Мнениеот radolag » 30 Окт 2012, 10:14

Май по голямата вина си е в самите нас,защото сме си овце. Щом им позволяваме, ще ни доят ,стрижат, е.. и т. н .От давна трябвяше да изкарат много политици на стадиона както направи Пиночет, да видим дали другите политици ще крадат и да прилагат геноцит срещу народа си . Но ...
radolag

Мнениеот theclansman » 30 Окт 2012, 14:38

radolag написа:...От давна трябвяше да изкарат много политици на стадиона както направи Пиночет, да видим дали другите политици ще крадат и да прилагат геноцит срещу народа си . Но ...

По съгласен с друго мнение във форума не съм бил!!!
http://www.ironmaiden-bg.com
4.6.07 BG -2.8.08 GR -10.2.09 SR -14.8.10 HU -15.8.10 RO -16.6.14 BG -30.7.16 RO-24.4.2017 DE -20.7.2018 GR -22.7.2018 BG -10.8.2018 UK -11.8.2018 UK
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот Blind man » 30 Окт 2012, 22:48

Ха, абсолютно сбъркан поглед върху нещата. Впрягате каруцата пред коня. Та тези политици без вашите гласове не биха имали възможност да правят зулуми. По-добре мислете ПРЕДИ да гласувате, а не търсете вината в другите за своите погрешни решения.
Не, просто това, което е тука, да чуя и видя не искам...
Аватар
Blind man

Мнениеот megalamer » 30 Окт 2012, 22:56

Blind man написа:... По-добре мислете ПРЕДИ да гласувате, а не търсете вината в другите за своите погрешни решения.

еееее... стига с това клише вече... мислете та мислете... кого да измислиш, като всички са една стока?
Когото и да измислиха пред последните 25 години, все едно и също се получава..това не ти ли говори че и с мислене не става? Ти като мислеше преди да гласуваш, та какво се промени? Сигурен съм че и всеки друг е мислил по своему си..
Аватар
megalamer

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко останало