Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

#ДАНСwithme

Форум за всичко, което не е подходящо да се публикува в отделните категории.

#ДАНСwithme

Мнениеот theclansman » 04 Сеп 2013, 19:15

Ето някой, също като г-н Уотърс, "платени" от бЕйко, "мръсни и гадни и долни металисти"....

http://radiotangra.com/read.php?id=22148
http://www.ironmaiden-bg.com
4.6.07 BG -2.8.08 GR -10.2.09 SR -14.8.10 HU -15.8.10 RO -16.6.14 BG -30.7.16 RO-24.4.2017 DE -20.7.2018 GR -22.7.2018 BG -10.8.2018 UK -11.8.2018 UK
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Re: #ДАНСwithme

Мнениеот Blind man » 30 Сеп 2013, 07:26

Версии по популярни български произведения...

" - Ооо, бай Волене, как сте, ваша милост? Върнахте ли се от Европата?
- Поврага ти и на Европата, и на чудото! Беля си хванахме с ребятата в тая Европа, да я чортите отнесат дано!
- Я, че що тъй бре? Нали по партийному отидохте, таквозинка, с аероплан...
- Отидохме зер, а там - хора, къщи, салтанати...та знае ли се! И в ресторантите все пари ти искат, все пусти евра са им на устата, чифути проклети! И не дават да си изуеш чизмите, да ти отпочинат нозете малко от пусто ходене, па и антерийката да си свалиш...Хай, маскари! Че като вдигнах един скандал! Лично полицейският дойде да ми се репчи, ама и аз не му мълча, охоо! Ти, викам, колко вдовици си разплакал бре, серсемино, та сега мене за една софра ли ще ми държиш ти сметката? Вий малко ли сте ни скубали, гиди чифути? А оня гледа като съсел в трици и мига, вагабонтина...Остави се, тя не е за разправяне...
- Тц, тц...Изедници, брееей!
- Нейсе, запуши я...Ще им намерим и на тия колая, ти се не бой! Я как озаптихме манафите в парламента, а? Ако ний не сме, Българийката загива бре, еей! Който с бай ти Волен се е заял, все е побеснял, тъй да знайш! Я сега донес малко от онуй, ланшното, две оки...па и тютюн от ванчовия, че от моя кашлям нещо...Айде, па сметката ще оправим после изборите, то се знай..."
Не, просто това, което е тука, да чуя и видя не искам...
Аватар
Blind man

Назад към Всичко останало