Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Ако някого го интересува...

Форум за всичко, което не е подходящо да се публикува в отделните категории.

Ако някого го интересува...

Мнениеот megalamer » 08 Ное 2013, 13:21

Тъй като до колкото знам в града няма кабинет на неврохирург, днес в МБАЛ Здраве снимах с телефона това:
DSC05390.JPG

Съжалявам за лошото качество, но все пак информацията може да е полезна за някого.
Аватар
megalamer

Re: Ако някого го интересува...

Мнениеот radolag » 09 Ное 2013, 09:01

Да не дава Господ тази нужда...
radolag

Мнениеот dora » 09 Ное 2013, 11:24

Много полезна информация си дал, Мегаламер, но дано не ми се наложи. Има много хора, които ще имат нужда от това, хубаво е, че ще могат да ползват тази възможност. И във връзка с темата- кой невролог във Велинград е така да се каже най- кадърен? И има ли някой от форумците, който все пак да даде малко повече инфо?
Аватар
dora

Мнениеот megalamer » 09 Ное 2013, 12:20

dora написа:Много полезна информация си дал, Мегаламер, но дано не ми се наложи. Има много хора, които ще имат нужда от това, хубаво е, че ще могат да ползват тази възможност. И във връзка с темата- кой невролог във Велинград е така да се каже най- кадърен? И има ли някой от форумците, който все пак да даде малко повече инфо?

Слушал съм за доктор Ванков - много си разбирал от работата и бил голям специалист, но нямам конкретни впечатления. Тази година лежах в отделението по неврология на МБАЛ Здраве, където завеждащ отделение е доктор Атанасов - един такъв младолик, в началото го обърках с някакво дете, случайно влезнало в кабинета :-)
За кадърност какво да кажа - според мен невролозите колкото и да са кадърни, нямат голям избор за прилагане на лечение - системи с Манитол, таблетки нестероидни противовъзпалителни средства и надежда да отшуми проблема с възпаления нерв... Уви, при мен за 3 месеца адски болки нищо не отшумя и се наложи спешна операция, после втора, после трета... и резултата не е никак задоволителен...
Но за разлика от невролозите, невро-хирурзите поне имат избор да режат или да не режат... Макар че понякога и те не са наясно къде какво да режат...в София лежах в болница с човек, правен 3 операции в Токуда, като и трите пъти са рязали не на мястото, където е проблема... Платил 8 хиляди лева за да му влошат положението... След това се преместил в болницата в която бях, защото чул че лекаря там бил един от най-добрите ... в момента когато говорихме, беше на 6-тата операция... Та искам да кажа, че кадърността според мен е относително нещо и всяко мнение е субективно...
Аватар
megalamer

Мнениеот dora » 10 Ное 2013, 10:08

Леле, леле, Мегаламер, за какво говориш? Това ли лято бяха трите операции? Къде е бил възпален този нерв? Мой много близък човек имаше възпаление на троичния нерв- бяха адски болки, казваше , че по-страшни болки от тези никога не е изпитвал.Доста време се мъчи, но само с лекарства.Ти сега как си? Аз страдам от болки в кръста, казаха ми да ходя на невролог, но пък получавам различна информация за невролозите във Велинград- и лоша, и хубава, та се чудя дали да хвана София или да прилагам някое алтернативно лечение.И за да не е толкова трагично писането- кажи, гората не си я забравил , нали? Ходиш ли на излети, правиш ли снимки? И най-важното- сега как се чувстваш?
Аватар
dora

Мнениеот megalamer » 10 Ное 2013, 10:13

dora написа:Леле, леле, Мегаламер, за какво говориш? Това ли лято бяха трите операции? Къде е бил възпален този нерв? Мой много близък човек имаше възпаление на троичния нерв- бяха адски болки, казваше , че по-страшни болки от тези никога не е изпитвал.Доста време се мъчи, но само с лекарства.Ти сега как си? Аз страдам от болки в кръста, казаха ми да ходя на невролог, но пък получавам различна информация за невролозите във Велинград- и лоша, и хубава, та се чудя дали да хвана София или да прилагам някое алтернативно лечение.И за да не е толкова трагично писането- кажи, гората не си я забравил , нали? Ходиш ли на излети, правиш ли снимки? И най-важното- сега как се чувстваш?

Ето че без да искам, пак станах център на внимание във форума... За да не занимавам форумците със здравословните си проблеми, ще ти отговоря на private :-)
Аватар
megalamer

Мнениеот dora » 10 Ное 2013, 10:43

Добре, добре, тогава ще чакам хубави снимки! И ти пожелавам оттук нататък всички болести да си отидат от тебе и да очакваме пак твоите увлекателни разкази за горските маршрути!
Аватар
dora

Мнениеот Зарина » 11 Ное 2013, 11:45

Мен ме интересува тази тем, но изпуснах едната дата. Сега ще чакам следващата. Бях на невролог тук, във Велинград, но искам по-компетентно мнение- просто не вярвам достатъчно на тези невролози в града.
Аватар
Зарина

Мнениеот megalamer » 14 Ное 2013, 11:08

Поради факта, че нямало записани на регистратурата /нещо, което не е упоменато в залепеното съобщение/ невро-хирурга не е идвал на 09.11.2013, а щял да дойде на 16.11.2013. Прегледите са с направление от личния лекар или невролог, или платени - 30 лева.
Аватар
megalamer

Назад към Всичко останало