Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

ЗА сайта

Форум за всичко, което не е подходящо да се публикува в отделните категории.

ЗА сайта

Мнениеот Vivaldi » 08 Юни 2009, 09:18

Здравейте.
Сайта е много добър,за което получавате искрените ми поздравления.
Има обаче един малък проблем - мисля си,че се превръща в копие на velingrad.com.
Имам предвид,че новините не се обновяват непрекъснато,а отвреме-навреме.
Моля модераторите за по-актуална информация и повече новини,защото такива има и то много.
Благодаря и успех :)

P.S. Само за пример може да погледнете сайтовете на Берковица ( noviniteb.com), на Банско,на Смолян и т.н.
Vivaldi

Re: ЗА сайта

Мнениеот Gradvelin » 08 Юни 2009, 10:47

Здравейте Вивалди,

Благодаря за поздравленията.
Мисля, че не може да се прави какъвто и да е паралел с velingrad.com:
1. Не публикуваме информация от сайтове на местни радиостанции
2. Не публикуваме информация от местни вестници

Новините в нашия сайт са възможно най-актуални и точни. Няма събитие, за което да сме научили и да не сме отразили. Ако мислите, че има важно събитие, което да не е отразане от 4 юни насам, моля посочете кое е то, за да го отразим. Отразените от нас новини са най-обширно отразени като текст и снимков и видео материал. Мисля, че честотата на публукиване на новини по никакъв начин не може да бъде окачествена като "отвреме-навреме".

В сайта на Берковица, който посочихте се публикуват новини от национални медии, не винаги в частност свързани с Берковаца. Ние също можем да дублираме новини от национални медии, но няма да го направим, защото такава ни е политиката - искаме да отразяваме само новини от Велинград.

Имаме видео и снимков материал от концерта на ДПС, но решихме да не публикуваме нищо за него, за да не се обвързваме политически и да не правим "скрита подкрепа"... Чакаме резултатите от изборите, за да ги публикуваме.

Помнете, че активно работим от 4 месеца. Никой до сега не е постигал такива резултати за толкова кратко време.
Щом имате информация за много новини, за които говорите, свържете се с нас тук или на имейл ekip@gradvelin.com, съобщете за тях и ще бъдат отразени.

Успех и на вас!
Gradvelin
Администратор

Мнениеот rocafeller » 08 Юни 2009, 11:07

:lol: :lol: :lol: Мене пък си ме кефи много сайта! Vivaldi какви новини какви 5 лева ? То какво се случва в нашия град? Доволно са новините според мене. Във velignrad.com като гледам новините са наистина само от члк-то и темпо. И като последно пак ще кажа, че във Велинград няма какво толкова да се отразява като новини. Тука е скука пълна. Какво дойдат някакви чалга изпълнители и разпищолени девоики се втурват по центъра да маат кючеци :lol: :lol: :lol: Е това ли е новина ? Всеки си има мнение де, но лично за мене сайта е много добър и новините са предостатъчно. А и като гледам и чета този сайт се е специализирал директно в новините от града, нито регионални нито национални само случващото се във Велинград.
Money makes the world go round
Аватар
rocafeller

Мнениеот Симела » 08 Юни 2009, 12:01

Искам понякакъв начин да коментирам думите на Vivaldi по повод неговото впечатление от сайта.
Отскоро посещавам този сайт, просто ми го препоръча близък човек и оттогава с интерес го следя . Искам да кажа, че не намирам нищо общо с други сайтове на Велинград. За мен това е един жив архив на времето, което екипът на GRADVELIN отразява-влезте в Галерията със снимки- прекрасни!Толкова хора могат да се разпознаят- това сме ние, хората на Велинград, толкова мигове са запечатени. Похвален е раздел Личности- просто супер, кой друг е хвърлял труд, за да представя хора от града ни? И доколкото се вижда този сайт работи от няколко месеца, т.е. процес на разработване- с една дума ще чакаме тепърва нови неща,идеи и т.н. А съвсем искрено, начинът да се показва атмосферата на дадено събитие чрез клипчета е нещо, от което човек може да изпита само удоволствие. Никога никой сайт във Велинград досега не го е правил. Тогава за какъв паралел с тях може да става въпрос? Хубаво е да има градивна критика, рабира се , че всички ние, които посещаваме този сайт ще очакваме още, но всичко със времето
Аватар
Симела

Мнениеот e-trn » 08 Юни 2009, 13:02

Когато критикуваме друг човек, това не казва нищо за този човек, а просто казва нещо за нашата собствена нужда да бъдем критични.
Ричард Карлсон

Имам и друга любима сентенция за критикари, която би звучава по-добре от името на този, който бива критикуван, но все пак: Feci quod potui, faciant meliora petentes, което означава "направих, каквото можах, тези, които могат - да направят по-добре".

Не че имам нещо против Vivaldi, всеки е тук да изрази мнение, но се подразних, че твърди, че новините са били пускани от време на време. Аз имам напълно противоположно мнение.
Bang!
Аватар
e-trn

Мнениеот Vivaldi » 08 Юни 2009, 14:27

Не исках да ви засегна,нито да ви критикувам.
Просто си мисля,че има доста неща,за които може да се говори. Не е задължително да са със снимки и видео.
Например не видях никъде отразена предизборната кампания на никоя партия във Велинград... Никъде няма резултати от това в кой квартал,в коя секция как е минал деня....
Разберете ме правилно - сайта е много добър,но новините не се обновяват навреме...
Бихте ли разказали защо източиха Клептуза? Какво се случи със състезанието по риболов?
Откриха риболовния сезон - напишете къде около града може да се отиде за риба...
Има доста неща,които могат да пълнят сайта,защото колкото по-пълен е с информация,толкова повече посетители и рекламодаели ще има...

И още веднъж: САЙТА Е МНОГО ДОБЪР,НО ЛИПСВА ДОСТА ИНФОРМАЦИЯ :)
Надявам се,че това което сте постигнали за 4 месеца няма да спре,а през следващите 4 месеца ще се превърнете в една от "водещите български медии".

Желая ви успех! ;)
Vivaldi

Мнениеот Gradvelin » 08 Юни 2009, 15:19

Привет пак Вивалди и на всички други.

Трябваше добре да прочетете предишния ми постинг, където казах, че чакаме резултатите от изборите. Сега вече имаме пълни данни за протеклото гласуване, разпределени по секции и села извън Велинград. Имаме дори и резултати от паралелно преброяване. Ще публикуваме всичко привечер.

Във Велинград кампании нямаше. Нищо не се усети. Единственото по-голямо политическо обвързано събитие беше чалга/etc концерт, организарин от ДПС. Обясних защо не сме го отразили, ако имаше други такива по-масови мероприятия вече можехме да направим по-неутрален обзор.

Благодаря все пак за идеите! Не разбрах кои са другите много новини, които не са отбелязани.
Иначе малко по-късно днес ще пуснем и новина за откриването на риболовния сезон. Stand by! :)
Gradvelin
Администратор

Мнениеот dora » 08 Юни 2009, 20:04

За този сайт мога да кажа само хубави неща. Екипът полага много труд и творчество, за да бъде по-различен и нетрадиционен. Аз искрено им пожелавам успех, защото съм редовна посетителка и ще ми е интересно в бъдеще да ни изненада с още неща.
Аватар
dora

Мнениеот писа » 09 Юни 2009, 05:36

Погледнете и варненския сайт Moreto.net може да почерпите идеи какво да включите-примерно сметки,културен афиш,музеи
Аватар
писа

Мнениеот Gradvelin » 09 Юни 2009, 08:23

Благодаря още веднъж на всички за съветите.

Искам да кажа само, че общо взето от съвети нямаме нужда. Всеки може да дава съвети.

Имаме много идеи за разработване на различни секции в сайта, допълнителна информация, справочници и прочие. Но всичко това изисква много работа. Не може всичко изведнъж да стане.

Moreto.net съществува от 6 години. За 6 години в нашия сайт можем да сложим толкова информация, че практически освен новини да няма какво още да липсва за Велинград.

Затова с благодарност към всички загрижени да кажа още веднъж, че съвети не са ни нужни, а са ни нужни хора, които да свършат работата. Вместо да дадете съвети подайте информация и ние ще я публикуваме.
Gradvelin
Администратор

Следваща

Назад към Всичко останало