Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Поздрави, благодарности, оплаквания....

Форум за всичко, което не е подходящо да се публикува в отделните категории.

Поздрави, благодарности, оплаквания....

Мнениеот Симела » 29 Юни 2009, 10:12

Навярно понякога ви се иска да отправите думи на благодарност към някого, или поздрав по някакъв случай или пък нещо ви е засегнало, от нещо сте се възмутили или ядосали..Споделете във форума!
Днес е Петров ден и по този повод искам да поздравя Петър Милчев, старши треньорът на клуб по спортни танци"Импулс". Нека никога да не го напуска неговия хъс за работа, много усмивки и здраве !
Аватар
Симела

Re: Поздрави, благодарности, оплаквания....

Мнениеот kalispera » 02 Юли 2009, 10:35

Без никакъв повод и по никакъв случай искам да поздравя и благодаря на моята майка.
Няма да се поколебая да претендирам, че именно моята майка е най-любящата и раздаващата се.
Няма да се поколебая да заявя, че рядко в наше време има толкова добри, чувствителни и тактични хора.
Няма да се поколебая да кажа, че за своята вързраст, тя е поне с едни гърди напред пред останалите жени, защото тя не спира да се труди, да се грижи за семейството си, да се развива и да е в крак с времето.
Няма да се поколебая да кажа, че аз съм такава каквато съм благодарение на нея.
МАМИ, много много те обичам! :D
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот kalispera » 14 Юли 2009, 19:48

:D Не знам дали тук е мястото, но искам да поздравя Писа от Варна, която пишеше толкова интересни неща във форума и пускаше толкова интересни снимки от местата и събитията, които е посетила. Напоследък изобщо не се е появявала във форумчето и почва да ми липсва. Сигурно се е отдала на почивка, слънце и коктейли 8-) 8-) 8-)
Прикачени файлове
Manzara Restaurant-Sunset.jpg
Летен поздрав за Писа, с пожелание за приятни вечери на морето
Аватар
kalispera

Мнениеот dora » 21 Юли 2009, 19:23

Това оплакване, което искам да направя е нещо много познато в нашата СПА столица. Моя близка ми е на гости и пожела да отиде на баня в Чепино. Качихме се в нейната кола, тя въодушевена, че това е най- хубавата минерална вода с радон...но какво да ви кажа, пътят преди банята е с толкова дупки и толкова лош, че развали цялото й настроение...този път става само да си потрошиш колата или да минеш с каруца. Пътищата не са ли първото нещо , което трябва да се направи в града , за да има малко по-европейски вид?
Аватар
dora

Мнениеот kalispera » 21 Юли 2009, 23:39

Това пътя покрай жп линията ли е? Това път ли е изобщо??? Ленен пейзаж с дупки и кратери :(
Аватар
kalispera

Мнениеот писа » 23 Юли 2009, 14:48

Здравейте мили дами .Не съм ви забравила,но и не съм се отдала на плаж, слънце, море и коктейли.
Просто и аз благодарих на своята майка за помощта и подкрепата и.Преместихме я в близост до нас и това ангажира доста сили и време.Първо ремонт, а след това и преместване.С грижите към възрастните си родители най-добре ще покажем благодарността си.
Благодаря и на вас, че виждате в мое лице един интересен съфорумник.
Аватар
писа

Мнениеот kalispera » 24 Юли 2009, 11:41

Привет, Писа!
Радвам се, че отново си сред нас :)
Поздравления за благородното ти отношение и грижи към родителите ти!
Аватар
kalispera

Мнениеот dora » 24 Юли 2009, 16:51

Писа, привет и от мен за добре дошла отново във форума! Липваше ни....
Аватар
dora

Мнениеот писа » 27 Юли 2009, 16:28

Изпращам ви една снимка от концерт на оркестъра на китайското радио и телевизия.
Концерта беше от "Варненско лято".Оркестъра свиреше на традиционни старинни инструменти.
Никога не бях виждала такива.
Музиката беше вълшебна,нежна, ромоняща, релаксираща.Как да опишеш музика?
Има още интересни концерти.Подарък са за варненци-безплатни.
А тук си пия кафето, чая или други напитки с компания.За жалост не се вижда морето.
Камината /и не само тя/е дело на моето семейство, по-т0чно съпруг.
Градинката е мое дело-на две години е. Засадих я и поддържам.
А пък сега събирам етнографска сбирка.Още едно хоби или тиха лудост както се шегуват с мен във семейството.
Чудех се в коя категория да ви пиша.
Прикачени файлове
KAMINA 031.jpg
KAMINA 019.jpg
Аватар
писа

Мнениеот kalispera » 28 Юли 2009, 07:57

:o Оркестъра на китайското радио и телевизия са дошли чак във Варна, за да изнесат концерт! Трябва наистина да е било много вълнуващо, особено да слушаш традиционните им инструменти на живо.
А за градинката и камината, Писа, браво! Страхотно местенце сте си подредили - уютно и спретнато. Мисля, че това с етнографската сбирка изобщо не е шантаво, а доста интересно. Подобни предмети ни припонят кои сме ние, какво е миналото, традицията и културата ни и със сигурност биха впечатлили всеки, който го види - и българи и чужденци.
Аватар
kalispera

Следваща

Назад към Всичко останало