Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Поздрави, благодарности, оплаквания....

Форум за всичко, което не е подходящо да се публикува в отделните категории.

Re: Поздрави, благодарности, оплаквания....

Мнениеот mirrea » 24 Май 2010, 15:27

Честит празник! 24 май е най-хубавият и български празник за мен! Желая на всички ви повече светлина в душите, стремеж към познание, и най-вече повече култура във всяка област на живота ни!
24_05.jpg
24_05.jpg (9.86 KiB) Прегледано 2086 пъти
Аватар
mirrea

Мнениеот megalamer » 24 Май 2010, 15:46

И да не слушат чалга! :-D
Аватар
megalamer

Мнениеот Симела » 24 Май 2010, 19:53

Честит празник на всички съфорумци! На Мегаламер, който непрекъснато ни изненадва с прекрасни снимки, песни и хрумвания, на неуморното Мирейче, на интелигентната Калиспера, на всезнаещия e-trn, на
theclansman, Дан, който нещо се изгуби, Дора, дето нещо и тя мълчи, на заядливото ОРР....и специално за добричкото Светле с пожелание да пооправи малко правописа си !
Аватар
Симела

Мнениеот megalamer » 24 Май 2010, 19:57

Симела написа:Честит празник на всички съфорумци! На Мегаламер, който непрекъснато ни изненадва с прекрасни снимки, песни и хрумвания, на неуморното Мирейче, на интелигентната Калиспера, на всезнаещия e-trn, на
theclansman, Дан, който нещо се изгуби, Дора, дето нещо и тя мълчи, на заядливото ОРР....и специално за добричкото Светле с пожелание да пооправи малко правописа си !

Благодаря от името на всички - казвам от името на всички, щото повечето от тях май ги домързя вече да пишат на форума... :cry:
Аватар
megalamer

Мнениеот theclansman » 24 Май 2010, 19:58

Честит празник и от мен!
http://www.ironmaiden-bg.com
4.6.07 BG -2.8.08 GR -10.2.09 SR -14.8.10 HU -15.8.10 RO -16.6.14 BG -30.7.16 RO-24.4.2017 DE -20.7.2018 GR -22.7.2018 BG -10.8.2018 UK -11.8.2018 UK
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот megalamer » 24 Май 2010, 21:08

и един специален поздрав :-)
e.jpg
Аватар
megalamer

Мнениеот mirrea » 24 Май 2010, 21:48

Хехе хареса ми това :clap: : yeah :
Аватар
mirrea

Мнениеот Симела » 24 Май 2010, 22:11

Мегаламер, ти направо ме разби. Остава само да му я връчиш на живо и да ни изпратиш снимка.
Аватар
Симела

Мнениеот e-trn » 24 Май 2010, 23:05

Честито на всички, които чувстват днес празник! ;) Аз лично не го чувствам като празник предвид ширещата се идиотщина по образователните институции, не само сред учащите, а и сред учители, преподаватели, сред всякакви научни институции и тромавото монм. А и братята най-вероятно не са измислили азбуката, какво толкова ги превъзнасяме. Днес или вчера по ТВ гледах как ученици пишели с 4 и 6 по изпитните работи, по интернет чета за оня зам. шеф на БАН, който си общува с извънземни, какъв ти празник :D Не толковоа се възмущавам, колкото ми е смешно как всички се втурват да празнуват, а т.нар. "култура" и "просвета" в България не съществуват. А пък азбуката е друг въпрос, голяма част от нея не е оригинална, а си е изкопирана от гръцката, не че и латинската не е, нe че и гръцката не е изкопирана, но в България така всички говорят за кирилицата, че все едно е някакво изключително достижение. Глаголицата е много по-оригинална, а има азбуки, които са изцяло авторски (като корейската, нищо, че е измислена доста по-късно).

Пожеланията на Миреа ми харесват, нека всички се стремят към самоусъвършенстване и просвещение, защото бъдещето на човечеството в дългосрочен план ще зависи само от развитието му в сферата на науката. ;)

Megalamer :party: Мерси, дочаках и аз някой да ми даде грамота :) Грамоти заслужават всички други от форума, задължително и ти за пренасяне на природата от реалността във виртуалния свят, защото някои в реалния свят май никога няма и да я видят :)

Откакто преди повече от 120 години са ни подканили "Върви народе възродени...", от тогава десетки години си вървим, но още не сме я достигнали тая "светла бъднина" и "мощна просвета", но от толкова вървене не сме и в по-добра физическа форма, а с големи шкембета, възславяйки шкембе чорбата, пачата, сланината и чалгата :D Значи или сме спрели по някое време или сме обърнали в обратна посока на "светлата бъднина" ;)
Bang!
Аватар
e-trn

Мнениеот OPP » 25 Май 2010, 18:06

мерси симела ! така и не каза какво СИ - мела :rofl: :rofl: мегата супер грамота си спретнал на е-трн
Bitch get a job if you wanna be rich !
Аватар
OPP

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко останало