Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Защо бе, хора....

Re: Защо бе, хора....

Мнениеот mirrea » 18 Яну 2010, 19:36

Хехе Зари хората и котка за дамъзлък не взимат от Каменица ти мъж си взела :) ;)
Това е в кръга на шегата разбира се...И понеже спамим може ако ви интересува кой от къде е да направим тема и да има гласуване, да видим от кой квартал сме най-много във форума
Аватар
mirrea

Мнениеот megalamer » 18 Яну 2010, 20:17

Зарина написа:
megalamer написа:А защо пък мислиш, че съм каменчанин

Направила съм си асоциация от твоите думи, а някъде беше споменал за осиновения парк в Чепино, където някога си живял. може и да греша, Мегаламер, но по усет си мисля така

Страхотен усет имаш :-) Баща ми е от Каменица, майка ми е от Чепино, а корена и е от Банско и Македония - там има роднини из Кавадарци, Щип, Скопие.... Аз съм живял в Чепино и Каменица, а тъй като съм работил 30-тина години в Лъджене, всички, които ме знаят само по физиономия, мислят че живея някъде там по центъра ;-)
Аватар
megalamer

Мнениеот Зарина » 18 Яну 2010, 20:36

Мегаламер,македонската жилка ти личи. Македонците са хапливи, но добродушни, честни и под привидно нахакания си вид крият добри души. А в Кавадарци и Щип съм ходила като ученичка...
Аватар
Зарина

Мнениеот Зарина » 18 Яну 2010, 20:37

Хайде, Мирейче, пускай темата за кварталите
Аватар
Зарина

Мнениеот megalamer » 18 Яну 2010, 21:06

Зарина написа:Мегаламер,македонската жилка ти личи. Македонците са хапливи, но добродушни, честни и под привидно нахакания си вид крият добри души. А в Кавадарци и Щип съм ходила като ученичка...

Ако беше написала че също така са много интелигентни, умни, начетени и скромни, всичко написано от теб за мен щеше да е абсолютно вярно :lol: :lol: :lol:
Аватар
megalamer

Мнениеот dan » 18 Яну 2010, 22:18

Едно маке комита,две чета,три чета с предател.
dan

Мнениеот rocafeller » 18 Яну 2010, 22:59

dan написа:Едно маке комита,две чета,три чета с предател.

:lol: :lol: :lol: :lol:
Money makes the world go round
Аватар
rocafeller

Мнениеот Симела » 18 Яну 2010, 23:40

Преди няколко дни седнах на пейка в градинка-уж да отморя малко.Настроението ми се помрачи, когато се огледах около пейката- фасове, шлюпки от слънчоглед, мръсотия. защо, бе хора? В тези градинки играят деца, майки разхождат бебетата си. Още сега ли щие виждат МРЪСОТИЯТА ?
Аватар
Симела

Мнениеот megalamer » 19 Яну 2010, 00:05

Симела написа:Преди няколко дни седнах на пейка в градинка-уж да отморя малко.Настроението ми се помрачи, когато се огледах около пейката- фасове, шлюпки от слънчоглед, мръсотия. защо, бе хора? В тези градинки играят деца, майки разхождат бебетата си. Още сега ли щие виждат МРЪСОТИЯТА ?

Не само ще я виждат, но и ще я поддържат- нали и те са българчета...
Над Каменица има една местност- Ачовица..тази година поне 5 пъти съм ходил с найлонови чували и съм събирал и изгарял боклуците там- найлонови торбички по земята или разнесени от вятъра и провиснали по храстите, пластмасови бутилки, цели купчини разнобразни боклуци, изхвърлени явно от някое заведение... Отказах се, когато при поредното ми ходене, на най-хубавото място на Ачовица, от което се открива чудна гледка и на което сядах да си изям сандвича след почистването, някой се беше изходил една огромна купчина и всичко наоколо беше побеляло от използуваната тоалетна хартия....
Аватар
megalamer

Мнениеот mirrea » 19 Яну 2010, 00:25

Отвратително племе сме, понякога така се отчайвам от българската простащина...
Явно че културата ни е...абе каква култура, то няма такава, и при положение че липсва няма ли горски в тая държава, освен да се напиват и да правят далавери за друго не стават май, как пък един път не видях горски в гората...Megalamer ти често ходиш по гората, виждаш ли горски?
Аватар
mirrea

ПредишнаСледваща

Назад към Туризъм