Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

туристите питат местните

Re: туристите питат местните

Мнениеот B-52 » 19 Яну 2012, 23:00

skut написа:Здравей те, имам малко тъп въпрос :oops: преди около година ходих в едно много хубаво хотел че (къща) обаче немога да се сетя как се казваше и как се стига до там, единственото което помня, е че името му започваше с буквата "Я" и беше дълго около 5-6 букви, някой може ли да ми помогне, ще съм адски БЛАГОДАРЕН :D

Братче, пробвай при някоя врачка!!! :rofl: Ако нямаш познати такива препоръчвам ти Канал 3 на чичо Сашо Диков...ТАМ В ПРЕДАВАНЕТО "ПЕНТАГРАМ" ВСЕ КЛЕЧАТ 5-6 ВРАЧКИ И ВРАЧОВЕ. Всичко знаят! :twisted:
Изображение
Kто в армии служил, тот в церкви не смеётся.
Аватар
B-52

Мнениеот B-52 » 19 Яну 2012, 23:09

[quote="banananna"]Здравейте, велинградчани!

Вече 4ти път ще почивам във Велинград, но този път не за уикенд през пролетта/есента, както досега, а цяла седмица през лятото (от 8 август). И се чудя кои са местата, които бихте препоръчали за:

- хапване (важна ни е храната, не толкова обстановката)
- забавления (за музика и танци, без чалга по възможност, или с много малко)
- концерти/кино/др.

Предните ми почивки зададох подобни въпроси на служителите в хотела, и те не можаха да ми отговорят...препоръчаха ми ресторанта и бара на хотела, и разходка в центъра.

Странното е, че Велинград е известен и популярен курорт, но такава информация не намерих из интернет.

За добро прекарване без чалга, препоръчвам Пиано бара на Гранда /Грандхотел Велинград/!!! Няма да съжалявате!!
Изображение
Аватар
B-52

Мнениеот skut » 19 Яну 2012, 23:27

B-52 написа:
skut написа:Здравей те, имам малко тъп въпрос :oops: преди около година ходих в едно много хубаво хотел че (къща) обаче немога да се сетя как се казваше и как се стига до там, единственото което помня, е че името му започваше с буквата "Я" и беше дълго около 5-6 букви, някой може ли да ми помогне, ще съм адски БЛАГОДАРЕН :D

Братче, пробвай при някоя врачка!!! :rofl: Ако нямаш познати такива препоръчвам ти Канал 3 на чичо Сашо Диков...ТАМ В ПРЕДАВАНЕТО "ПЕНТАГРАМ" ВСЕ КЛЕЧАТ 5-6 ВРАЧКИ И ВРАЧОВЕ. Всичко знаят! :twisted:

Голям шегаджия си бил : crazy :
skut

Мнениеот B-52 » 19 Яну 2012, 23:34

Опитавм се да помогна! :oops: Колкото мога...Но ти гарантира, че дори да не отседнеш в онова хотлче с буквата Я и още 5-6 букви след нея, пак ще намериш хубави места за отсядане, хапване, пийване, добро прекарване и хубави спомени от Велинград. Това исках да кажа!!
Изображение
Аватар
B-52

Мнениеот skut » 19 Яну 2012, 23:39

Благодаря ти за съвета :wasntme: ако никой не го е срещал в краен случай ще те послушам :) и ще изпробвам ново местенце :D и извинявай за горния пост : surrender :
skut

Мнениеот theclansman » 20 Яну 2012, 01:16

skut написа:Благодаря ти за съвета :wasntme: ако никой не го е срещал в краен случай ще те послушам :) и ще изпробвам ново местенце :D и извинявай за горния пост : surrender :

От града съм, но честно да ти кажа, последните няколко години се "навъдиха" толкова много хотели и хотелчета, че все повече туристи (като теб), като ме спират по пътя (например) и ме питат за някой хотел, седя и се чуда имаме ли такъв в града???? А за хотелче с Я и аз не мога да се сетя....
http://www.ironmaiden-bg.com
04.06.07(София)...02.08.08(Αθήνα)...10.02.09(Београд)...14.08.10(Budapest)...15.08.10(Cluj-Napoca)...16.06.14(София)...30.07.16(București)...
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот B-52 » 20 Яну 2012, 23:59

Хотелчета и къщи за гости-колкото щеш!!! Да не ти казвам, колко квартири се предлагат легално и нелегално в града!!!
Изображение
Аватар
B-52

Предишна

Назад към Туризъм