Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

по 5лв. за Велинград

Re: по 5лв. за Велинград

Мнениеот rocafeller » 18 Май 2009, 19:43

svetlana написа:да името ми е много позитвино нали?
благодара за кумплимента 8-)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Кой клас си svetlana ? 2-ри, 3-ти ? :lol:
Money makes the world go round
Аватар
rocafeller

Мнениеот dora » 29 Авг 2009, 07:56

Много време мина , откакто Митко така ентусиазирано писа , че ще събира по 5 лева за 5 беседки. Все още нищо не е писал докъде стигна начинанието му или беше просто закачка! Защото като идея е супер, но хората сме си малко невярващи, дори една такава малка сума, която лесно ще дадем за сутришното си кафе и закуска, на някой трудно ще му се откъсне за такава красива идея!
Аватар
dora

Мнениеот kalispera » 30 Авг 2009, 20:21

Ти пък, Доре, много насериозно си го взела това предложение на Митко :D
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот inside_all » 21 Окт 2009, 23:31

и аз ще дам 5 лева и 50 ще дам ако имам , ама ги нямам и откъде да знам къде ще отидат след това
inside_all

Мнениеот Симела » 18 Авг 2010, 08:19

inside_all написа:и аз ще дам 5 лева и 50 ще дам ако имам , ама ги нямам и откъде да знам къде ще отидат след това

Да ти кажа , че на откриването на параклиса в градината на Златьо присъствах от любопитство и какво видях- немощни бабички, хора на средна възраст, деца , всички целуваха иконата и оставяха пари - не само по 5 лв., а и повече. Има за повече от една беседка, така че Митко да не чака повече, а да отиде тем. Неговата кауза е по- благородна. :clap:
Аватар
Симела

Мнениеот megalamer » 18 Авг 2010, 10:15

Симела написа:
inside_all написа:и аз ще дам 5 лева и 50 ще дам ако имам , ама ги нямам и откъде да знам къде ще отидат след това

Да ти кажа , че на откриването на параклиса в градината на Златьо присъствах от любопитство и какво видях- немощни бабички, хора на средна възраст, деца , всички целуваха иконата и оставяха пари - не само по 5 лв., а и повече. Има за повече от една беседка, така че Митко да не чака повече, а да отиде тем. Неговата кауза е по- благородна. :clap:

А аз като минах на другия ден, защо не ги видях тези пари? Само един букет цветя имаше, нищо друго!
Аватар
megalamer

Мнениеот Симела » 18 Авг 2010, 10:28

Казаха, че с тези пари ще поддържат иконата и ще помагат на бедните.
Аватар
Симела

Мнениеот megalamer » 18 Авг 2010, 11:24

Симела написа:Казаха, че с тези пари ще поддържат иконата и ще помагат на бедните.

Какво означава да "поддържат иконата" - ще я хранят ли? А за бедните - на мен никой никога до сега не ми е помогнал с каквото и да било, ама то сигурно щото съм атеист.
Аватар
megalamer

Мнениеот kalispera » 18 Авг 2010, 20:57

megalamer написа:
Симела написа:Казаха, че с тези пари ще поддържат иконата и ще помагат на бедните.

Какво означава да "поддържат иконата" - ще я хранят ли? А за бедните - на мен никой никога до сега не ми е помогнал с каквото и да било, ама то сигурно щото съм атеист.

:lol: :lol: :lol:
Ще плащат на някой да я лъска и да я полира.
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Предишна

Назад към Туризъм