Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Без вода и ток

Инфраструктура, мръсни и неподдържани паркове, градини, корупция, управа ...

Без вода и ток

Мнениеот dora » 01 Сеп 2009, 07:52

Вчера, за пореден път страшно възмутена, писах , че отново са спрели водата и тока. Днес, събуждайки се в седем часа, отново установявам , че няма вода. Кога са я спрели , не знам, но факт е, че сега няма. Омръзна ми да се запасявам с шишета, бидони и кофи вода за тоалетната. Преди работа да си поливаме от шишета със съпруга ми , вместо на спокойствие всеки сам да направи тоалета си. Това ти връзва ръцете, обърква плановете ти и те изнервя....Не знам колко ще е от полза, но от днес започвам да правя статистика на дните, в които спират водата и тока. Ако някой, четящ форума, може да бъде съпричастен с нещо, ще бъда много благодарна...Не знам, сигурно на шега и много несериозно ще приеме Общината представен такъв списък, но след време, смятам да го представя. А сега не ми остава нищо друго, освен да чакам да дойде водата и да се моля да не спират тока!
Аватар
dora

Re: Без вода и ток

Мнениеот rocafeller » 01 Сеп 2009, 12:23

Нищо ново под слънцето ! Нищо не се оправя, никой не го е грижа и никой не си дава зор ! Това е положението !
Money makes the world go round
Аватар
rocafeller

Мнениеот kalispera » 01 Сеп 2009, 21:17

Тъкмо гледам темата "Без вода и ток" , от долу под нея стои анкетата "Дарение за какво във Велинград бихте направили" и някак си ми се сляха в едно и ми проблесна, че от градвелин като са мислели анкетата, можеха да сложат и опция за подновяване на водопроводите и тръбите :lol: :lol: :lol:
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот пламен95 » 01 Сеп 2009, 21:57

В Каменица няма вода от сутринта до следобяд. След като дойде "водата",от чешмата потича жълта течност. :?: :?
Аватар
пламен95

Мнениеот intake » 01 Сеп 2009, 23:22

Да като дойде водата беше отвратителна ! И все още е......... до кога ще траем не знам ! :twisted:
intake

Мнениеот kalispera » 08 Сеп 2009, 09:23

:mrgreen: Предполагам, че Дорето в момента не е във Велинград, щом е пропуснала да спомене последното спиране на водата, както и да изкометира последната новина в сайта :lol: :lol: :lol:
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот rocafeller » 08 Сеп 2009, 10:02

kalispera написа::mrgreen: Предполагам, че Дорето в момента не е във Велинград, щом е пропуснала да спомене последното спиране на водата, както и да изкометира последната новина в сайта :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Money makes the world go round
Аватар
rocafeller

Мнениеот ghost » 10 Сеп 2009, 16:07

И да се оплакваме, все тая ! Но дано греша де и да се оправят нещата. :? :roll:
Something wicked this way comes! Бууу~
Аватар
ghost

Мнениеот dora » 16 Сеп 2009, 08:42

Бях извън страната известно време, но разбрах , че положението с водата все още не е овладяно. Водата два - три пъти е спирала, но пък ме обнадежди новината , която прочетох за възстановяване на водопровода, довеждащ вода в Каменица. Дано да спрат тези ВОДНИ неволи!
Аватар
dora

Мнениеот dora » 19 Сеп 2009, 07:11

Вчера почти цял ден валя еи резуртатът не закъсня. Тази сутрин осъмнахме отново без вода. Само го отбелязвам с ГОЛЯМО ВЪЗМУЩЕНИЕ, защото вече незвам какъв коментар да направя. А е събота. Много от работещите през този почивен ден са планували толкова неща да си свършат вкъщи....но ръцете им са вързани. Ще чакаме днес...
Аватар
dora

Следваща

Назад към Проблемите във Велинград