Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Без вода и ток

Инфраструктура, мръсни и неподдържани паркове, градини, корупция, управа ...

Re: Без вода и ток

Мнениеот theclansman » 28 Юни 2012, 17:33

Blind man написа:Нали Анчо Даскалов е от Каменица...

От Каменица ли е? Понеже от както се помня, живее в Чепино, затова си го мисля, че е от тук ;-)
http://www.ironmaiden-bg.com
04.06.07(София)...02.08.08(Αθήνα)...10.02.09(Београд)...14.08.10(Budapest)...15.08.10(Cluj-Napoca)...16.06.14(София)...30.07.16(București)...24.04.2017(Oberhausen)...
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот Blind man » 28 Юни 2012, 18:57

Не знаех, че вече живее в Чепино, не сме общували двайсетина години. :) Явно затова не са го признали за свой каменченете. Но пък г-жа Кехайова е вече 20 години каменчанка. Да помага.
Не, просто това, което е тука, да чуя и видя не искам...
Аватар
Blind man

Мнениеот slavian2011 » 29 Юни 2012, 17:01

Blind man написа:Нали Анчо Даскалов е от Каменица, защо не го избрахте за кмет??? Или ако е от Гергевана, а не от Сульовица, не се брои? При всички случаи обаче в интелектуално отношение е в пъти над Лебанов.
ДА ДА АМА НЕ НЕ ГО ИЗБРАХА ТОВА Е ,НЯМА СМИСЪЛ ДА ГОВОРИМЕ ПОВЕЧЕ,ГЛЕДАМЕ НАПРЕД И : fifi :
slavian2011

Мнениеот theclansman » 16 Фев 2013, 21:10

Не знам, къде точно да го постна, затова реших да е тук.....

Днес на центъра в Лъджене, видях плакати с покана за протест срещу високите сметки за ток от страна на EVN. Протестът ще се състои в понеделник от 11 часа, пред сградата на дружеството...
04.06.07(София)...02.08.08(Αθήνα)...10.02.09(Београд)...14.08.10(Budapest)...15.08.10(Cluj-Napoca)...16.06.14(София)...30.07.16(București)...24.04.2017(Oberhausen)...
Аватар
theclansman

Мнениеот megalamer » 16 Фев 2013, 21:17

theclansman написа:Не знам, къде точно да го постна, затова реших да е тук.....
Днес на центъра в Лъджене, видях плакати с покана за протест срещу високите сметки за ток от страна на EVN. Протестът ще се състои в понеделник от 11 часа, пред сградата на дружеството...

Е кой ще отиде в работно време... Такива неща се правят в събота и неделя или след 18.00 часа... И защо не на площада, ами пред Енергото... да не би там да е кабинета на шефа на EVN... там са обикновени бачкатори като нас, които EVN залъгва с ниски заплати.
Аватар
megalamer

Мнениеот theclansman » 17 Фев 2013, 01:59

megalamer написа:

Е кой ще отиде в работно време... Такива неща се правят в събота и неделя или след 18.00 часа... И защо не на площада, ами пред Енергото... да не би там да е кабинета на шефа на EVN... там са обикновени бачкатори като нас, които EVN залъгва с ниски заплати.

Аз не съм организатор, просто пиша, каквото видях...
Аватар
theclansman

Мнениеот radolag » 17 Фев 2013, 09:58

....обикновенни работници, ама се държат надменно и заплатите не са им от малките. Жалко ,че протеста е в работно време и нашия град пак ще ,,спи,,нали сме ЗАСПА СТОЛИЦА
radolag

Мнениеот Blind man » 17 Фев 2013, 10:29

Протест срещу частна компания, чиито цени са държавно регулирани? А защо не протест срещу безобразията в цялата енергетика и срещу онези политици, които фалираха НЕК? Че и тези имат много трески за дялане, имат, но парата отива в грешната посока. Моята сметка е реална на потребеното електричество, но съм недоволен, че в нея завоалирано и с намесата на държавата са натряскани сметките на всички електорални единици с майчин език, който не разбирам, както и далаверите на всички Царе-комарджии, Лидии Биджеранки/ Шулеви, Р.Овч-овци, Сок/п/оли, Пръмовки, ББ-та и т.н. с АЕЦ-и, ТЕЦ-ове, ВЕИ-та и др.
Не вярвам, че ЕРП-тата имат интерес да се занимават с нередовните платци. Но политиците ги задължават и ги компенсират. Затова и няма да видим либерализация на пазара на ел енергия- защото тогава няма как да принудят някого да доставя ток на гетата, а те са най-ценните /и скъпи, в буквалния смисъл на думата/ гласоподаватели и за ГЕРБ, и за БСП.
Не, просто това, което е тука, да чуя и видя не искам...
Аватар
Blind man

Мнениеот megalamer » 17 Фев 2013, 12:40

theclansman написа:
megalamer написа:

Аз не съм организатор, просто пиша, каквото видях...

И аз не съм против, просто коментирам :-)
Аватар
megalamer

Мнениеот megalamer » 17 Фев 2013, 12:44

Blind man написа:Протест срещу частна компания, чиито цени са държавно регулирани? А защо не протест срещу безобразията в цялата енергетика и срещу онези политици, които фалираха НЕК? Че и тези имат много трески за дялане, имат, но парата отива в грешната посока. Моята сметка е реална на потребеното електричество, но съм недоволен, че в нея завоалирано и с намесата на държавата са натряскани сметките на всички електорални единици с майчин език, който не разбирам, както и далаверите на всички Царе-комарджии, Лидии Биджеранки/ Шулеви, Р.Овч-овци, Сок/п/оли, Пръмовки, ББ-та и т.н. с АЕЦ-и, ТЕЦ-ове, ВЕИ-та и др.
Не вярвам, че ЕРП-тата имат интерес да се занимават с нередовните платци. Но политиците ги задължават и ги компенсират. Затова и няма да видим либерализация на пазара на ел енергия- защото тогава няма как да принудят някого да доставя ток на гетата, а те са най-ценните /и скъпи, в буквалния смисъл на думата/ гласоподаватели и за ГЕРБ, и за БСП.

Абсолютно съгласен съм, аз от години си засичам всеки месец електромера и съм сигурен че грешка няма, въпреки че са високи сметките... Но още от първия ден на протест правителството и медиите всячески се опитват да наложат тезата, че протестите са само и единствено заради високите декемврийски сметки...
Аватар
megalamer

ПредишнаСледваща

Назад към Проблемите във Велинград