Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Без вода и ток

Инфраструктура, мръсни и неподдържани паркове, градини, корупция, управа ...

Re: Без вода и ток

Мнениеот megalamer » 28 Окт 2010, 22:04

kalispera написа:Как така водата е виновна?
EVN не са си обезопасили някакви кабели, които водата е намокрила ли?

Целия град е опасан под земята от кабели, ако EVN решат да обезопасят всеки метър от тях, ще им са нужни милиони в пари и години напред.... а днес е натекла вода в една муфа и е направила късо, поне така казаха по радиото и най-вероятно е истина след този дъжд и сняг
Аватар
megalamer

Мнениеот чочо » 29 Окт 2010, 22:05

Това значи ли ,че цяла зима града ще бъде като цветомузика-светне изгасне.Ми то пролет ,зима и есен е все мокро.Мислите ли,че това ако се случи в една Америка ще им се размине безнаказано.Ще ги скъсат от съдебни дела за засядане на асансьори и изгорели уреди.Ще кажете ,че това е Америка,а не България,но и аз си плащам сметките редовно както си ги плащат и там и си искам качеството на услугата.Но тъй като се примиряваме,те затова ще си правят каквото си искат.
Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните винаги се колебаят."
Аватар
чочо

Мнениеот megalamer » 29 Окт 2010, 22:35

чочо написа:Това значи ли ,че цяла зима града ще бъде като цветомузика-светне изгасне.Ми то пролет ,зима и есен е все мокро.Мислите ли,че това ако се случи в една Америка ще им се размине безнаказано.Ще ги скъсат от съдебни дела за засядане на асансьори и изгорели уреди.Ще кажете ,че това е Америка,а не България,но и аз си плащам сметките редовно както си ги плащат и там и си искам качеството на услугата.Но тъй като се примиряваме,те затова ще си правят каквото си искат.

E, Америка никога не е била с развит социализъм и после 20 години ограбвана постоянно, иди там си плащай и всичко ще ти е ок :-) Там, а и на повечето места по света няма заровени кабели в земята- всичко е в тунели под улиците и подлежи на постоянен надзор и профилактика а тук всичко е на 60 см под земната повърхност , просто затрупано с няколко лопати пръст.... Така че, ако не ти харесва, просто спри да плащаш ;-)
Аватар
megalamer

Мнениеот rocafeller » 30 Окт 2010, 17:21

Мегаламер аз не мога да разбера какво защитаваш енергото и ВИК-то ? Явно имаш приятели сред тях.

megalamer написа:Така че, ако не ти харесва, просто спри да плащаш

За това е така цяла България, защо се примиряват всички като тебе. А ако спрем да плащаме НО масово, дали ще така?
Money makes the world go round
Аватар
rocafeller

Мнениеот megalamer » 30 Окт 2010, 17:44

rocafeller написа:Мегаламер аз не мога да разбера какво защитаваш енергото и ВИК-то ? Явно имаш приятели сред тях.

Не, просто съм реалист :-)
Аватар
megalamer

Мнениеот theclansman » 30 Окт 2010, 18:07

ако спреш да плащаш, точно на 2-рия ден са ти отрязали и тока и водата.
ама ако си мангал, ша си караш така с години. ще се оправдаваш, че няма пари,и че си от малцинството и така...
http://www.ironmaiden-bg.com
4.6.07 BG -2.8.08 GR -10.2.09 SR -14.8.10 HU -15.8.10 RO -16.6.14 BG -30.7.16 RO-24.4.2017 DE -20.7.2018 GR -22.7.2018 BG -10.8.2018 UK -11.8.2018 UK
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот чочо » 30 Окт 2010, 21:20

megalamer написа:
чочо написа:Това значи ли ,че цяла зима града ще бъде като цветомузика-светне изгасне.Ми то пролет ,зима и есен е все мокро.Мислите ли,че това ако се случи в една Америка ще им се размине безнаказано.Ще ги скъсат от съдебни дела за засядане на асансьори и изгорели уреди.Ще кажете ,че това е Америка,а не България,но и аз си плащам сметките редовно както си ги плащат и там и си искам качеството на услугата.Но тъй като се примиряваме,те затова ще си правят каквото си искат.

E, Америка никога не е била с развит социализъм и после 20 години ограбвана постоянно, иди там си плащай и всичко ще ти е ок :-) Там, а и на повечето места по света няма заровени кабели в земята- всичко е в тунели под улиците и подлежи на постоянен надзор и профилактика а тук всичко е на 60 см под земната повърхност , просто затрупано с няколко лопати пръст.... Така че, ако не ти харесва, просто спри да плащаш ;-)

Ако всички недоволни се изнесем то тази държава трябва да се обяви като несъществуваща.Това ли според теб е решението на въпроса-емиграция.Може би все още има хора като мен които обичат родината си България/не държавата,а родината/и една шайка корумпирани и крадливи политици не могат да ме изгонят от тук.
Да ,искам живот който заслужавам ,като нормален гражданин и редовен платец и ги искам тук и сега,а не в странство.
Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните винаги се колебаят."
Аватар
чочо

Мнениеот megalamer » 30 Окт 2010, 21:27

чочо написа:Ако всички недоволни се изнесем то тази държава трябва да се обяви като несъществуваща.Това ли според теб е решението на въпроса-емиграция.Може би все още има хора като мен които обичат родината си България/не държавата,а родината/и една шайка корумпирани и крадливи политици не могат да ме изгонят от тук.
Да ,искам живот който заслужавам ,като нормален гражданин и редовен платец и ги искам тук и сега,а не в странство.

Ти си искай, те ще си крадат да си оправят тяхното дередже и така... :-)
Аватар
megalamer

Мнениеот dora » 05 Дек 2010, 09:28

Ужас! Отново се почнаха водните неволи!!! Май и тази година ще я дочакаме с този проблем!
Аватар
dora

Мнениеот outside all » 05 Дек 2010, 22:59

outside all

ПредишнаСледваща

Назад към Проблемите във Велинград