Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

"Светата троица" срещу "злите сили"

Инфраструктура, мръсни и неподдържани паркове, градини, корупция, управа ...

"Светата троица" срещу "злите сили"

Мнениеот e-trn » 12 Фев 2009, 20:38

Някой гледа ли новините по bTV преди малко?

Даваха за Велиград и за игрите в съвета. Сагата между Гагов/Палачинката/Бея и кмета и неговите хора явно е достигнала до национален ефир. :roll: Да се срамуваш ли да се смееш ли не знам :!: :?:

Ясно е обаче, че независимо кой е прав в тези спорове, те пречат на развитието на града. Вместо да се работи за това всички в съвета играят някакви долни подмолни игрички, кой кой ще надхитри пръв, кой на кой ще натрие носа и най-вече кой ще успее да докопа кокала! :evil:

Бея и сие, всички тея бизнесмени с неясна история, искат да въведат високо строителство и тотално да развалят облика на града ни. А Велинград има толкова специфична структура, толкова паркове, толкова гледки от всяка точка към планината. Бея решил, че трябва да си построи още три етажа над офисите на телевизията му и се почва с масовото зомбиране на хората по неговата профанска телевизия. Платени публикации в разни областни вестници, платени изказвания от платени хора. :evil:

Представям си някакви висока сграда точно срещу Общината. Колкото и да е хубово построена ще пази сянка и ще изглежда неестествено. Вместо да запазим това което природата ни е дала ние искаме да бетонизираме Велинград колкото се може повече.

Не знам за какво друго спорят господата, но в това отношение съм изцяло на страната на Лебанов! Не може някакъв псевдонароден представител, който дори веднъж не се е изказал в Парламента да си мисли, че може да превземе града! И щото акъла не му стига до говори там, виждам по неговата телевизия, че го дават да крещи като обезумял на сбирките в общината и да се изживява като някой с правилните знания и позиции! Аман от мутри! :evil:
Bang!
Аватар
e-trn

Re: "Светата троица" срещу "злите сили"

Мнениеот e-trn » 12 Фев 2009, 20:45

Забравих да кажа, че най-безцеремонно т. нар. г-н Палачинката заяви, че е работил от името на Илия Павлов. :lol:

*БЕЗ КОМЕНТАР*
Bang!
Аватар
e-trn

Мнениеот ghost » 12 Фев 2009, 20:50

Тоя па бея за какъв се мисли.......... пффффффффффф, не съм гледал бтв преди малко ама горе долу разбрах за какво става въпрос! По принцип не съм против високото строителство стига да е на правилното място! Ама бея да дигне 3 етажа още...... :? Нещо много е зел да лети в облаците! Като е депутат и има пари та какво! НЕ трябва и тоалетна да му се дава да построй на тоя! Подкрепям Лебанов щом ги спира!
Something wicked this way comes! Бууу~
Аватар
ghost

Мнениеот kalispera » 12 Фев 2009, 20:57

:shock:
гледах го
направо думи немам!!!! изроди мръсни
велинград е един от малкото курорите, които наистина са автентични и "зелени" и неопорочени от тоя строителен бум, но пльоснат ли тука високо строителство, ще има да ги търсим туристите и да се проклинаме за тая простотия. Пък тоя тъпка палачинката, не знам защо, да се изфука ли, да се направи на отворен ли, тръгнал да обяснава как кръстник му бил Илия Павлов, ми да ходи при него като толкова го обича :twisted:
Аман от идиоти!
Предлагам, да направим електронна подписка против тоя булшит, който се задава. Ако модераторите са съгласни и я организират, може би ще можем да дадем своето мнение и вот по случая 8-)
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот kapka » 16 Фев 2009, 00:27

За пореден път станахме за смях пред цяла България. Тукашните ни герои не отстъпват по разбирания и манталитет на дупнишките.
То беше видно, че въпросните лица нямат капицитет да се занимават с обществено полезна дейност. След пародията на избори, които се проведоха, беше въпрос на време да започнат с тези си изяви. Пари са дали, трябва да има възвръщаемост. Ако някой е очаквал друго, значи е бил наивен.
Все пак основния въпрос, кой ги избра и кой им даде власт и какво правим ние другите да не го допускаме.
Докато избиращите се отнасят безотговорно към избора си, докато за дребни пари и обещания търгуват гласа си, резултатите за съжаление ще са такива.
Не е луд този който яде баницата, а този който му я дава.
kapka

Мнениеот intake » 15 Мар 2009, 20:29

Докато обществото седи и мълчи винаги ще е така! Въпреки, че когато БТВ бяха тука доста се бяха активизирали гражданите и доста бяха на центъра.
intake

Назад към Проблемите във Велинград