Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Телевизията на Беев

Инфраструктура, мръсни и неподдържани паркове, градини, корупция, управа ...

Телевизията на Беев

Мнениеот Pepo » 29 Яну 2010, 18:22

Някой знае ли какво става с тая телевизия? От няколко дни само проблеми, едни канали се изключват после включват. Аз гледам често AXN, а вече два дни не работи. Има един телефон, който успях трудно да намеря, но не вдигат. Сайта им не работи също нито на телевизията нито на интернета

И Европа не работеше вчера. Правят си каквото искат, а няма никакви компенсации :@
Pepo

Re: Телевизията на Беев

Мнениеот megalamer » 29 Яну 2010, 18:59

Странното е, че и при Кейбъл Тел - бившата Юниън Телевижън беше същото- което ме кара да мисля, че проблема е някъде другаде, не при нашите оператори в града - може би спътник или някъде по трасе...
Аватар
megalamer

Мнениеот Pepo » 29 Яну 2010, 19:31

Сигурно е проблем с приемането от сателитите. Може да е от времето, кой знае.

Тея техници, които обикалят града и слагат кабели от Кейбъл Тел ли са?
Pepo

Мнениеот megalamer » 29 Яну 2010, 19:36

Pepo написа:Сигурно е проблем с приемането от сателитите. Може да е от времето, кой знае.

Тея техници, които обикалят града и слагат кабели от Кейбъл Тел ли са?

не, те са Телекабел - пазарджишка фирма/тя май вече станала нещо като национална, в доста градове я имало, до колкото съм чул/ - дано като станат повече фирми в града, заради конкуренцията да се смъкнат цените и да си повдигнат качеството :-)
Аватар
megalamer

Мнениеот theclansman » 29 Яну 2010, 19:59

абе и аз съм абонат на ТВ-то на Беев, и доста канали липсват от както времето се влоши. пак добре, че не са спряли Дискавъри и Нешънъл Джиографик (90% от тв-то което гледам, са тези канали). чух че Телекабел, имали пакет от 100 канала, за доста примамливи цени, но повече не съм се интересувал. все повече се колебая и дали да не мина, на Булстат, ама там кофтито е, че при повече от 1 ТВ, ти трябват още устройства срещу съответното заплащане.
а най-добре си е да си вземеш 1 чиния, декодиращи усройства, приемници.... грубо около 700-800лв, и ловиш хиляди канали, за които не плащаш :cool:

за нета на Беев, сега незнам как е, ама преди като завали дъжд/сняг, спираше и го чакаш с дни. именно това беше и причината да не съм вече негов абонат. сега чух някакви слухове за широколентов нет в града ни, и го чакам с нетърпение :)
http://www.ironmaiden-bg.com
4.6.07 BG -2.8.08 GR -10.2.09 SR -14.8.10 HU -15.8.10 RO -16.6.14 BG -30.7.16 RO-24.4.2017 DE -20.7.2018 GR -22.7.2018 BG -10.8.2018 UK -11.8.2018 UK
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот rocafeller » 30 Яну 2010, 01:01

И аз съм на Беев на кабелната : crazy : Не само , че канали липсват ами и качеството се влошава :@
Money makes the world go round
Аватар
rocafeller

Мнениеот OPP » 09 Фев 2010, 17:16

има ли някои да епробват тия новите телекабели другите кабелтел ? интересуваме не само телевизията как им е но и интернета. аааааааа ако има някои дето е на таях да каже дали има ХД канали и дали са добри.
Bitch get a job if you wanna be rich !
Аватар
OPP

Мнениеот megalamer » 20 Фев 2010, 23:32

OPP написа:има ли някои да епробват тия новите телекабели другите кабелтел ? интересуваме не само телевизията как им е но и интернета. аааааааа ако има някои дето е на таях да каже дали има ХД канали и дали са добри.

Има много добри канали, ама не са ХД ами XXL :D :D
Аватар
megalamer

Мнениеот rocafeller » 23 Фев 2010, 18:58

Между другото и на мене ми е интересно към кой оператор кабелен или булсат или другите там има хубави Хай-дефинишън канали. На Беев като качество не е лоша кабелната, но не я подържат и се разваля много качеството на моменти. Някой ако има от тези новите кейбълтел или телекабел да каже как са.
Money makes the world go round
Аватар
rocafeller

Мнениеот blue_shadow » 04 Мар 2010, 23:56

Телекабел виждам, че на доста места копаят и окабеляват. Някой знае ли дали имат офис във Велинград? А колкото до беевата май няма да просъществува още дълго, ето какво прочетох туко що в един друг велинградски сайт:
Кабелната мрежа на ББТВ в Драгиново е незаконна. Това постанови на свое заседание Административният съд в Пазарджик. Магистратите потвърдиха наказателното постановление, издадено от дирекция “Строителен контрол”. От държавното ведомство наказаха Беевата телевизия за това, че кабелната им мрежа в селото е поставена без съответните разрешителни, които се изискват по закон. Преди две седмици съдът потвърди санкциите и за кабелите на Беев в трите квартала на Велинград.

вестник „Пазарджишка Марица”
Аватар
blue_shadow

Следваща

Назад към Проблемите във Велинград