Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Телевизията на Беев

Инфраструктура, мръсни и неподдържани паркове, градини, корупция, управа ...

Re: Телевизията на Беев

Мнениеот e-trn » 05 Мар 2010, 00:00

При "Енергото" има една телевизия, не мога да се сетя тя ли е или кейбълтел.
Bang!
Аватар
e-trn

Мнениеот megalamer » 05 Мар 2010, 17:26

e-trn написа:При "Енергото" има една телевизия, не мога да се сетя тя ли е или кейбълтел.

Тя е ТелеКабел, а Кейбъл Тел е бившата Юниън Телевижън, чийто офис и каса са в пощата :-)
Аватар
megalamer

Мнениеот Зарина » 02 Сеп 2010, 06:54

Много програми в телевизията на Беев вече изчезнаха.
Аватар
Зарина

Мнениеот чочо » 02 Сеп 2010, 08:13

Има ли някой който ползва интернет на Телекабел да ми каже какво е качеството.Аз засега съм на виваком,но в повечето дни дори отварянето на новинарски сайт ми е проблем, какво остава за по тежките сайтове.Плащам за едно подава ми се в пъти по малко.С нетърпение чакам да ми изтече договора и да се спася от тях и си търся друг интернет оператор
Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните винаги се колебаят."
Аватар
чочо

Мнениеот rocafeller » 03 Сеп 2010, 19:29

Горе-ДОЛУ са добри телекабел с интернета. Общо взето навсякъде нета е един и същ и като скорост и като стабилност. Иначе бтк (Българския Телекомуникационен Крадец ) с модерното име vivatel а от колко вече още по-модерното vivacom
Изображение
Money makes the world go round
Аватар
rocafeller

Мнениеот sunshine_on » 06 Окт 2010, 15:47

Здравейте! Ползвам интернет от Телекабел и съм/така поне мисля/ на 10 Mbps...Oбщо взето съм доволна-отваря страниците веднага, свалям си филми без проблем до 6-7 минути... Сега предлагат и скорости до 35 Мbps-звучи доста добре/ако наистина е така/ ;)
sunshine_on

Мнениеот megalamer » 06 Окт 2010, 16:40

sunshine_on написа:Здравейте! Ползвам интернет от Телекабел и съм/така поне мисля/ на 10 Mbps...Oбщо взето съм доволна-отваря страниците веднага, свалям си филми без проблем до 6-7 минути... Сега предлагат и скорости до 35 Мbps-звучи доста добре/ако наистина е така/ ;)

Това ми звучи като реклама, написана от служител на Телекабел.
Според мен 10 Mbps е напълно достатъчно за отваряне на страници и сваляне на филми.. 35 Mbps... за къде да бързаме толкова? Който много бърза, бавно стига.
Аз съм на Vivacom и съм напълно доволен, за 3-те години съм нямал нет само 7 минути... Не мога да кажа същото за Беевнет, където бях преди - прибирам се от работа, няма нет, обаждам се- "ами вече е 18 часа и техниците не работят, утре сутринта ще отстранят проблема" - и наистина сутринта отиват на някаква кутия и го отстраняват, но до като се прибера вечерта, пак е спрял, и пак се повтаря обаждането, остраняването на проблема сутринта и изчезването на нета до вечерта.... така месеци наред практически плащах без да имам нет... Добре, че точно тогава тръгна БТК ADSL т.е сегашното vivacom та се прехвърлих.
Аватар
megalamer

Мнениеот theclansman » 06 Окт 2010, 16:53

не съм абонат на бея от около 3 години, ама също имах много проблеми с него. точно както ти казваш. има нет, няма нет. завали дъжд, спре... завали сняг, с дни го няма.
сега съм на бтк, ама чакам да ми изтече договора и се махам и от там. много слаба работа. плащам за 1,2мб скорост, а дефакто получавам около 700-800кб. онез, на касата се правят на много знаещи, и ми казват, че видиш ли нямало друг начин да си получа скороста за която плащам, ама мога да се прехвърля на друг, по-скъп план.
така, че чакам да ми изтече договора, и минавам на Родопи. хем няма договор, хем ще плащам по-малко, хем ще получавам 3,5-4 пъти по-бърза скорост. (особенно, след като опънат оптичните кабели ;) , ще стане и по-висока)
http://www.ironmaiden-bg.com
4.6.07 BG -2.8.08 GR -10.2.09 SR -14.8.10 HU -15.8.10 RO -16.6.14 BG -30.7.16 RO-24.4.2017 DE -20.7.2018 GR -22.7.2018 BG -10.8.2018 UK -11.8.2018 UK
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот sunshine_on » 06 Окт 2010, 17:06

:) да започна с оплакванията, щом звучи като реклама ;)
за Виваком.. има много мнения..някои са доволни, други не са/повечето клонят към недоволни/.....а за ADSL- бих казала перфектна връзка.. :)
Всеки знае какво му е нужно като бързина и го търси...имвнно във форума може да се получи информация за вичко :)
Може ли малко инфо- какви са пакетите на Родопи?
sunshine_on

Мнениеот megalamer » 06 Окт 2010, 18:21

theclansman написа:не съм абонат на бея от около 3 години, ама също имах много проблеми с него. точно както ти казваш. има нет, няма нет. завали дъжд, спре... завали сняг, с дни го няма.
сега съм на бтк, ама чакам да ми изтече договора и се махам и от там. много слаба работа. плащам за 1,2мб скорост, а дефакто получавам около 700-800кб. онез, на касата се правят на много знаещи, и ми казват, че видиш ли нямало друг начин да си получа скороста за която плащам, ама мога да се прехвърля на друг, по-скъп план.)

на какъвто и план да минеш на БТК по-голяма скорост от тази не можеш да дигнеш поради това, че сигнала върви по медни кабели до Чепино... скорост имат само тези дето са на до километър от пощата, и то зависи на какъв чифт са попаднали...

theclansman написа:....така, че чакам да ми изтече договора, и минавам на Родопи. хем няма договор, хем ще плащам по-малко, хем ще получавам 3,5-4 пъти по-бърза скорост. (особенно, след като опънат оптичните кабели ;) , ще стане и по-висока)

Бях да преинсталирам Уиндоус на един абонат на Родопи в Каменица ама се оказа, че иска на български, а аз нямах и решихме да свалим от Замунда. Свалих торент файла, сложих го в uTorrent-a и скръстих ръце, а той ми вика - кво чакаш
Как кво, чакам да се свали- му викам, а той - ми че то се свали!
И когато погледнах, видях че е истина - за има няма няколко секунди се бяха свалили 700 МБ :-)
Аватар
megalamer

ПредишнаСледваща

Назад към Проблемите във Велинград