Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Одобрявате ли наличието на "синя зона" за паркиране ?

Инфраструктура, мръсни и неподдържани паркове, градини, корупция, управа ...

Re: Одобрявате ли наличието на "синя зона" за паркиране ?

Мнениеот B-52 » 15 Май 2012, 22:57

Мнозинството в Общинския съвет реши окончателно, че поне засега “паяк” във Велинград няма да има. Съветниците се събраха на извънредна сесия на 10 май за повторно гласуване на няколко решения, върнати от кмета Иван Лебанов. Най-дълги спорове предизвика отказът на местния парламент да отпусне пари за закупуване на “паяк” за репатриране на паркиралите в нарушение на закона автомобили и на водни колела за Клептуза. По предложение на съветника от ГЕРБ Р... Димов общото решение бе разделено на две отделни, като съветниците гласуваха исканата сума за водни колела, но не се съгласиха да дадат пари за “паяк”.
Изображение
Kто в армии служил, тот в церкви не смеётся.
Аватар
B-52

Мнениеот megalamer » 15 Май 2012, 23:15

Еми тогава не ми остава нищо друго, освен да намеря стари криви ръждиви пирони и да ги разхвърлям по тротоара в Каменица пред киното и в Лъджене пред енергото...
Аватар
megalamer

Мнениеот radolag » 17 Май 2012, 17:59

По добре стани катаджия и цивилизовано ,който е нарушител да си плаща глоби .,,Паяка,, си е чист рекет -машина за пари ,да не говорим, ЧЕ Е НЕЗАКОНЕН
radolag

Мнениеот theclansman » 17 Май 2012, 20:16

radolag написа:По добре стани катаджия и цивилизовано ,който е нарушител да си плаща глоби .,,Паяка,, си е чист рекет -машина за пари ,да не говорим, ЧЕ Е НЕЗАКОНЕН

:up:

Рекет не, ми не знам какво... Същото е и самата синя зона - колко пъти съм давал за пример Румъния, където може да паркираш на БЕЗПЛАТЕН паркинг пред Двореца на Чаушеско (сега парламента им), но ако паркираш на не регламентираното място отнасяш глоба. А тук в заСПА столицата, насред локвите, мизерията, дупките и лайната от помярите трябва да плащам за да паркирам. Да проблем с паркингите определено има. ЗА съм, за изграждането на нови и големи и ОСВЕТЕНИ паркинги, където да се паркира нормално. Аз също, драги Мегаламер (въпреки, че във Велинград, паркирам най-вече на Чинарите, когато ходя до центъра), НЕ ИЗГАРЯМ от желания да си троша колата, като я качвам на пешеходната пътека, но като няма друг избор, какво да направя. Имам работа за 5 мин, оня кожодер ми иска 1лв, който ще получи през крив макарон, а пък да си оставя колата на платното (особено в тесни участъци) си е доста рисково. Но никога, не съм си паркирал колата на тротоара за повече от 5-10 мин....
http://www.ironmaiden-bg.com
04.06.07(София)...02.08.08(Αθήνα)...10.02.09(Београд)...14.08.10(Budapest)...15.08.10(Cluj-Napoca)...16.06.14(София)...30.07.16(București)...
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот radolag » 18 Май 2012, 18:20

Прав си, ама няма да ни разбере ,защото няма кола, а ние трябва да се чувстваме виновни, че имаме - ЩО :shock:
radolag

Мнениеот megalamer » 18 Май 2012, 18:48

radolag написа:Прав си, ама няма да ни разбере ,защото няма кола, а ние трябва да се чувстваме виновни, че имаме - ЩО :shock:

Ми щото паркирате на тротоара :-)
Аватар
megalamer

Мнениеот чочо » 18 Май 2012, 19:39

А пък аз съм възхитена от новия легнал полицай до аптека Марешки.За огромното разстояние между Чепино и Каменица станаха вече 12 броя.Доставя ми истинско удоволствие да си държа краката само на спирачката и съединителя.И като прибавим и дупките, удоволствието ни се удвоява.Та ако има някой от общинска администрация да ни чете ,да знае,че приветствам идеята за още няколко препятствия.Тези нещо не ми са достатъчни.За нови дупки не моля.Те сами ще си се образуват и ще продължат да ни радват с дълбочина ,ширина и брой достоен за Гинес.Най харесвам тези на светофарите.За да ги избегнеш се разминаваш на една боя с колата срещу теб.Адреналина е в тавана и се кефиш,кефиш.После на Юндолска-слалом на малки вратички.Благодаря ти кмете-велик си.Какви удоволствия само доставяш на избирателите си,а ние неблагодарниците само те плюем.Евала,продължавай по съшият начин и ще те помним навеки .Ше останеш в историята ВЕРВАЙ МИ :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните винаги се колебаят."
Аватар
чочо

Мнениеот theclansman » 18 Май 2012, 20:35

чочо написа:...После на Юндолска-слалом на малки вратички...

Е нали все пак кметЕ е скиор....
http://www.ironmaiden-bg.com
04.06.07(София)...02.08.08(Αθήνα)...10.02.09(Београд)...14.08.10(Budapest)...15.08.10(Cluj-Napoca)...16.06.14(София)...30.07.16(București)...
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот mirrea » 19 Май 2012, 07:51

theclansman написа:
чочо написа:...После на Юндолска-слалом на малки вратички...

Е нали все пак кметЕ е скиор....

:rofl: :rofl: :rofl:
Аватар
mirrea

Мнениеот radolag » 20 Май 2012, 08:52

Не паркирам на тротоари, поради простата причини да не си чупя колата в бордюрите . Дупките по ,,СТОЛИЦАТА,, ми стигат...
radolag

ПредишнаСледваща

Назад към Проблемите във Велинград