Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

МБАЛ ВЕЛИНГРАД – HOUSE OF PAIN – ОПЪЛЧЕНЦИТЕ НА ШИПКА

Инфраструктура, мръсни и неподдържани паркове, градини, корупция, управа ...

Re: МБАЛ ВЕЛИНГРАД – HOUSE OF PAIN – ОПЪЛЧЕНЦИТЕ НА ШИПКА

Мнениеот megalamer » 03 Фев 2012, 20:19

Фидел Беев написа:
mirrea написа:...И как според теб да го направя?Кой ще ми даде документи на мен??Мен целия град иска ако може да ме изселят...
Е тука вече се взе за цар Киро :-)
Никога нищо лошо не си ми направил, а предполагам че още 90 % от хората в града мислят като мен, за да имаме претенции за изселване или какво то и да е... Велинград е колкото мой, толкова и твой, и на всички останали...
Аватар
megalamer

Мнениеот Фидел Беев » 03 Фев 2012, 20:22

megalamer написа:
Фидел Беев написа:
mirrea написа:...И как според теб да го направя?Кой ще ми даде документи на мен??Мен целия град иска ако може да ме изселят...
Никога нищо лошо не си ми направил, а предполагам че още 90 % от хората в града мислят като мен, за да имаме претенции за изселване или какво то и да е... Велинград е колкото мой, толкова и твой, и на всички останали...[/quote
]

Благодаря за моралната подкрепа,но аз видях общественото мнение за себе си когато излезна решението на съда относно моята присъда и ако искаш в новините може да прочетеш какво мислят хората за мен.Иначе аз не ви и скам града,нито общината дръжте си я за вас!
Фидел Беев

Мнениеот mirrea » 03 Фев 2012, 20:43

Фидел Беев написа:И как според теб да го направя?Кой ще ми даде документи на мен??Мен целия град иска ако може да ме изселят ти на мен документи да дадат.Но нека добре се справи момичето.Едно време мойта телевизия ви пречеше и за това я закриха,ако не го бяха сторили сега и ние можеше да показваме още всички нередности в този град ама нали е на Беев да я няма!

Имаше телевизия, имаше журналисти...Не знам как стои точно въпроса с публичната информация, но можеше да пробваш. Не мисли, че те обвинявам, напротив това щеше да е в твой плюс. На мен лично не ми е пречела ББТВ, даже бях ваш абонат. Не знам защо я закриха.
Колкото до хорското мнение, то лесно се манипулира, но идва видовден :!:
Аватар
mirrea

Мнениеот megalamer » 03 Фев 2012, 20:49

Фидел Беев написа:...Благодаря за моралната подкрепа,но аз видях общественото мнение за себе си когато излезна решението на съда относно моята присъда и ако искаш в новините може да прочетеш какво мислят хората за мен....

Ти пък защо се връзваш на глупостите на анонимните драскачи под новините, предимно сексуално неудовлетворени пъпчиви тинейджъри... Нека си напише името и телефона и тогава да пише...и когато му позвъниш и го попиташ дали той го е писал, да го потвърди... Ама май няма такива...
Аватар
megalamer

Мнениеот theclansman » 03 Фев 2012, 21:23

megalamer написа:
Фидел Беев написа:...И как според теб да го направя?Кой ще ми даде документи на мен??Мен целия град иска ако може да ме изселят...
Никога нищо лошо не си ми направил, а предполагам че още 90 % от хората в града мислят като мен, за да имаме претенции за изселване или какво то и да е... Велинград е колкото мой, толкова и твой, и на всички останали...

На мен също не ми пречиш, даже както казах и преди, бях по-доволен когато Ти(малко ми странно да говоря на Ти... надявам се нямаш нищо против) беше кмет, от колкото сегашната пиянка. Както и да е. Както сам каза, някой хора си имат интерес от болницата, пък и както са се навързали, Ние простолюдието не можем ги развържем.... Но дано има повече такива предавания, та да излезнат кирливите ризи, ама до 9-то коляно да излезнат, да ги е срам (въпреки, че те срам нямат) да се покажат на улицата.
http://www.ironmaiden-bg.com
4.6.07 BG -2.8.08 GR -10.2.09 SR -14.8.10 HU -15.8.10 RO -16.6.14 BG -30.7.16 RO-24.4.2017 DE -20.7.2018 GR -22.7.2018 BG -10.8.2018 UK -11.8.2018 UK
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот kalispera » 04 Фев 2012, 00:50

Фидел Беев написа:Едно време мойта телевизия ви пречеше и за това я закриха,ако не го бяха сторили сега и ние можеше да показваме още всички нередности в този град ама нали е на Беев да я няма!

Аз пък си мислех, че Беев си закри ТВ по собствено желание, а не по принуда.
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот radolag » 04 Фев 2012, 17:40

Правилно ,нали се разделиха братята и затова е затвориха.
radolag

Мнениеот Фидел Беев » 04 Фев 2012, 21:56

Телевизията я затвори общината,тя обжалваше наляво и надясно разрешенията за реминаване на кабелите по тротоарите докато съдът не каза че е незаконно и така трябваше да премахнем мрежата.Но това се случи след като някой плати в съда за да може телевизията да бъде закрита.Това е истината!
Фидел Беев

Мнениеот slavian2011 » 04 Фев 2012, 23:20

Фидел Беев написа:Телевизията я затвори общината,тя обжалваше наляво и надясно разрешенията за реминаване на кабелите по тротоарите докато съдът не каза че е незаконно и така трябваше да премахнем мрежата.Но това се случи след като някой плати в съда за да може телевизията да бъде закрита.Това е истината!
това е явно с цел,няма местна телевизия няма кой да им разваля рахатлъка,не могат хората да научават какво става в града,никаква информация не може да разбереш сега като няма местна тв.,жалко за ббтв не трябваше да се спира,но много хора не им изнасяше да им се разкриват ризите кирливи,искам да питам не е по темата , но все пак ....искам да попитам бившия кмет на Велинград г-н. Беев ,какво е" положението "ако може така да се каже,на старият стадион - до плажа,виждам че се заяждат само с новият стадион , аз така си ги знам и така си ги пиша,та дали може този стадион да става кенеф в център на града и на никой да не му прави впечатление или не ,както беше преди това,а сега се е превърнал в кенеф в центъра,защото единият е вече в частни ръце и виждам че е в добро състояние,но другия ......,може ли такива неща да стоят в центъра на града и на никой да не му прави впечатление.
slavian2011

Мнениеот megalamer » 04 Фев 2012, 23:25

slavian2011 написа:...това е явно с цел,няма местна телевизия няма кой да им разваля рахатлъка,не могат хората да научават какво става в града,никаква информация не може да разбереш сега като няма местна тв.,..

Горките ние, какво ли ще правим сега, обречени на пълно информационно затъмнение...
Аватар
megalamer

ПредишнаСледваща

Назад към Проблемите във Велинград