Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Най красивата улица във Спа столицата на балканите

Инфраструктура, мръсни и неподдържани паркове, градини, корупция, управа ...

Re: Най красивата улица във Спа столицата на балканите

Мнениеот Зайче блато » 13 Май 2012, 23:39

outside all написа:
Зайче блато написа:Дали има красива улица в "заспа" столицата? Ще се въздържа да коментирам, но ето едно предложение, "краднато" от Германско:
- фирми, спонсорират запазването на зеленината в град (еди-кой си), като поемат финансовото поддържане на отделни дървета, плащайки реклама:

Хм, дано не те разочаровам много, обаче тези табелки се отнасят до някакво декоративно осветяване на дърветата... :roll:

Не, не ме разочароваш, защото знам, какво е написано (3-4 езика говорим). Това е само като пример- рекламното подпомагане се извършва обаче през цялата година. за момента е за "осветление", след месец за друго. Ако не съм сигурен, че "поствам" нещо правилно, не бих го сторил :wink:
Зайче блато

Re: Най красивата улица във Спа столицата на балканите

Мнениеот B-52 » 14 Май 2012, 12:39

В Случая е за осветление на дърветата, но повярвайте, няма град в Германия, в който да не видиш табели п дърветата, на които пише, че за това дърво се грижи еди коя си фирма...Не е кой знае какво, но все пак има, кой да отговаря за градската растителност...И в много случаи това не е общината, а отделни фирми, сдружения, дори граждани
Изображение
Kто в армии служил, тот в церкви не смеётся.
Аватар
B-52

Предишна

Назад към Проблемите във Велинград