Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Коледната украса на града ни?

Инфраструктура, мръсни и неподдържани паркове, градини, корупция, управа ...

Re: Коледната украса на града ни?

Мнениеот mirrea » 16 Дек 2011, 23:25

Освен да се кандидатираш за кметица, Калиспера, иначе не виждам да имаме хубава елха в скоро време.
Аватар
mirrea

Мнениеот Симела » 19 Дек 2011, 09:38

[quote="kalispera"]Ако бях на мястото на г-жа кметшата - Росица Лебанова, щях да свикам дамския клуб "Нежна сила" и да измайсторим собсвеноръчно коледна украса поне за тая елха в центъра. Така хем щях да отсрамя мъжа си, хем щях да вдигна акциите на клуба, така че дамите да покажат, че имат и други творчески умения освен кулинарните.[/quo
Калиспера, ти направо ме разби! Как ти хрумна? Наистина, това е една мноооого добра идея- "Нежна сила" по този начин ще се социализира, ще покаже на дело уменията си ! Но ...меко казано, слабо се надявам на това.
Аватар
Симела

Мнениеот ritchi » 30 Дек 2011, 11:30

Лебане Лебане ми предишния кмет не беше ли пак ти??Или от тая ракия вече взе да забравяш.А що се отнася до елхите в гората твоя гъзоблизец Чолака отдавна ги изсече та сега даже и дърва за огрев няма от къде да намериш така че колдне елха.
ritchi

Мнениеот ritchi » 30 Дек 2011, 11:43

Абе Лебане такава хубава и голяма елха си имаме пред общината вие се дърляте за няма нищо,па що женки има тук дай всяка по идни гащи да сложи и ще си украсим нея.
ritchi

Мнениеот ritchi » 30 Дек 2011, 11:58

Лебане,ми те мойте са само мъжки.А жената ако я искаш давам ти я барабар с гащите само и само да ме отървеш от нея.А тя твойта коледна елха отдавна е отсечена така че няма каво да говориш за нея.........
ritchi

Мнениеот ritchi » 30 Дек 2011, 12:00

АААААААААААААААААААААААА нееееееееееееее,опазил ни господ,вие взехте и да се клонирате вече.Ние с един Лебан не може да се оправим ами ако са два незнам???
ritchi

Мнениеот Фидел Беев » 02 Яну 2012, 14:52

Честита нова 2012 година.Нека тя ни донесе един по -добър живот в който всички да се обичаме и да се радваме на хубавите моменти!но нека не забравяме че коледната украса трябва вече да се сваля и това че никой не я видяне не е като снега той няма да изчезне от самосебе си и трябва някой да изчисти улиците.Хайде Лебанака ти си ни ход!!
Фидел Беев

Предишна

Назад към Проблемите във Велинград