Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Следизборно:: Г-н Лебанов я по-добре си подайте оставката!

Инфраструктура, мръсни и неподдържани паркове, градини, корупция, управа ...

Re: Следизборно:: Г-н Лебанов я по-добре си подайте оставката!

Мнениеот megalamer » 27 Дек 2011, 20:45

theclansman написа:НЕГЛАСУВАЩИТЕ да не се обаждат :-P, защото и Вие сте толкова виновни, колкото комунягите....

Ми и теб ще попитам - за кого трябваше да гласувам? Кой е този, дето щеше да ни донесе светлото бъдеще?
Аватар
megalamer

Мнениеот чочо » 27 Дек 2011, 22:47

megalamer написа:
чочо написа:.....Колкото и да ми е неприятно да го призная са много повече от разумно мислещите.Така че сега 4 години ще се заравяме в тинята и дано на някои хора им дойде акъла за следващите избори.

Добре де, а така наречените "разумно мислещи" за кого гласуваха? Каква алтернатива имаха?

Никаква.Ама поне да бяхме опитали нещо ново.Можеше и да ударим джакпота :rofl:
Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните винаги се колебаят."
Аватар
чочо

Мнениеот megalamer » 27 Дек 2011, 22:58

чочо написа:Никаква.Ама поне да бяхме опитали нещо ново.Можеше и да ударим джакпота :rofl:

Джакпота задължително винаги ходи при този, когото са избрали, а не при избирателите :-)
Аватар
megalamer

Мнениеот theclansman » 28 Дек 2011, 00:40

megalamer написа:
Ми и теб ще попитам - за кого трябваше да гласувам?

За някой, дори за Лебана, даде ти се възможност - ти я пропусна, а сега говориш тук!
http://www.ironmaiden-bg.com
4.6.07 BG -2.8.08 GR -10.2.09 SR -14.8.10 HU -15.8.10 RO -16.6.14 BG -30.7.16 RO-24.4.2017 DE -20.7.2018 GR -22.7.2018 BG -10.8.2018 UK -11.8.2018 UK
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот Симела » 28 Дек 2011, 07:26

Всичко това, което е написала Калиспера, е ФАКТ, а фактите и истината никой не може да ги оспори.И кой знае колко други неща са скрити за нас, обикновените граждани, не ги знаем. Но дори и само тово е достатъчно за негодувание!
Аватар
Симела

Мнениеот ritchi » 28 Дек 2011, 09:28

Някой спонмя ли си че по време на предизборната кампания Лебани ни уверяваше постоянно че общината няма никакви задължения и как е в цветущо финансово състояние??И какво се оказа сега 3-4 милиона борчове.Но приятели и община Ракитово има 6 милиона дългове но там си избраха кмет от ГЕРб и сега бате Бойко ще им помогне и без кредит ще си платят борчовете ание с тоя Лебан ще я закъсаме още повече.Давайте да се дигаме и да го сваляме докато е още в началото и не е закопал на цяло общината.Той и без това не ходи на работа,та официално да си го пратим в къщи!
ritchi

Мнениеот kalispera » 28 Дек 2011, 11:29

ritchi написа:Някой спонмя ли си че по време на предизборната кампания Лебани ни уверяваше постоянно че общината няма никакви задължения и как е в цветущо финансово състояние??И какво се оказа сега 3-4 милиона борчове.Но приятели и община Ракитово има 6 милиона дългове но там си избраха кмет от ГЕРб и сега бате Бойко ще им помогне и без кредит ще си платят борчовете ание с тоя Лебан ще я закъсаме още повече.Давайте да се дигаме и да го сваляме докато е още в началото и не е закопал на цяло общината.Той и без това не ходи на работа,та официално да си го пратим в къщи!

Това възможно ли е принципно?
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот megalamer » 28 Дек 2011, 14:44

theclansman написа:
megalamer написа:
Ми и теб ще попитам - за кого трябваше да гласувам?

За някой, дори за Лебана, даде ти се възможност - ти я пропусна, а сега говориш тук!

И да бях гласувал за Лебанов, написаното тук от другите пак щеше да го има, така че не виждам абсолютно никаква разлика дали и за кого съм гласувал :-) Ти като гласува, та какво? Именно за това пиша ТУК, за да осъзнаете, че е безсмислица - имената на различните партии са само ИМЕНА, идеите отдавна ги няма, така че дали ще са комунисти, герб, ндсв, или който и да е, файда никаква :-)

И да се допълня - май Чърчил бил казал ,че "..ако от изборите зависеше нещо, то те отдавна щяха да са забранени.."
Аватар
megalamer

Мнениеот theclansman » 28 Дек 2011, 16:33

megalamer написа:
И да бях гласувал за Лебанов, написаното тук от другите пак щеше да го има, така че не виждам абсолютно никаква разлика дали и за кого съм гласувал :-) Ти като гласува, та какво? Именно за това пиша ТУК, за да осъзнаете, че е безсмислица - имената на различните партии са само ИМЕНА, идеите отдавна ги няма, така че дали ще са комунисти, герб, ндсв, или който и да е, файда никаква :-)

И да се допълня - май Чърчил бил казал ,че "..ако от изборите зависеше нещо, то те отдавна щяха да са забранени.."

Не те познавам лично, но от тук заключвам, че си някакъв специален инат (сега да не се обидиш ;-) ) - държиш си на своето докрай, било то вярно или не!

Както и да е....

kalispera написа:
ritchi написа:Някой спонмя ли си че по време на предизборната кампания Лебани ни уверяваше постоянно че общината няма никакви задължения и как е в цветущо финансово състояние??И какво се оказа сега 3-4 милиона борчове.Но приятели и община Ракитово има 6 милиона дългове но там си избраха кмет от ГЕРб и сега бате Бойко ще им помогне и без кредит ще си платят борчовете ание с тоя Лебан ще я закъсаме още повече.Давайте да се дигаме и да го сваляме докато е още в началото и не е закопал на цяло общината.Той и без това не ходи на работа,та официално да си го пратим в къщи!

...Ако е възможно, аз съм ЗА!
http://www.ironmaiden-bg.com
4.6.07 BG -2.8.08 GR -10.2.09 SR -14.8.10 HU -15.8.10 RO -16.6.14 BG -30.7.16 RO-24.4.2017 DE -20.7.2018 GR -22.7.2018 BG -10.8.2018 UK -11.8.2018 UK
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот ritchi » 28 Дек 2011, 16:54

theclansman написа:
megalamer написа:

Не те познавам лично, но от тук заключвам, че си някакъв специален инат (сега да не се обидиш ;-) ) - държиш си на своето докрай, било то вярно или не!

Както и да е....

kalispera написа:

...Ако е възможно, аз съм ЗА!

Ами не знам дали е възможно ако има някой адвокат той би трябвало да каже но евентоално нещо референдум,граждански протест ,подписка да се събере и да се прати в народното събрание да дойдат да го видят какви ги върши и ако нещо да го махат.Иначе направо не ми се мисли за хубавата ни община.Язък където имаме природа,минерална вода,и какво ли още не а сме светлинни години назад.Вижте Сандански,Павел баня,Хисаря,Сапарева баня,Девин и т.н къде са а ние къде сме.
ritchi

ПредишнаСледваща

Назад към Проблемите във Велинград