Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Следизборно:: Г-н Лебанов я по-добре си подайте оставката!

Инфраструктура, мръсни и неподдържани паркове, градини, корупция, управа ...

Re: Следизборно:: Г-н Лебанов я по-добре си подайте оставката!

Мнениеот megalamer » 28 Дек 2011, 17:17

theclansman написа:Не те познавам лично, но от тук заключвам, че си някакъв специален инат (сега да не се обидиш ;-) )
-
Разбира се, че съм някакъв специален инат, когато отстоявам тезата си, що да е обида :-) :-) :-)
theclansman написа:държиш си на своето докрай, било то вярно или не!

Ще си държа на своето /разбира се, че е вярно :) / до като обосновано не ми докажеш, че не съм прав :-)
Аватар
megalamer

Мнениеот чочо » 28 Дек 2011, 18:51

kalispera написа:
ritchi написа:Някой спонмя ли си че по време на предизборната кампания Лебани ни уверяваше постоянно че общината няма никакви задължения и как е в цветущо финансово състояние??И какво се оказа сега 3-4 милиона борчове.Но приятели и община Ракитово има 6 милиона дългове но там си избраха кмет от ГЕРб и сега бате Бойко ще им помогне и без кредит ще си платят борчовете ание с тоя Лебан ще я закъсаме още повече.Давайте да се дигаме и да го сваляме докато е още в началото и не е закопал на цяло общината.Той и без това не ходи на работа,та официално да си го пратим в къщи!

Това възможно ли е принципно?

Да ,възможно е ,ако иска общинския съвет.С две трети от гласовете се сваля кмет.Как мислите преди време свалиха Беев.А иначе с митинги нищо не се постига.Само ще се прочуем по България.Дори и да започне някаква проверка с подкуп всичко се оправя.За съжаление и първият вариант едва ли ще стане.Те май се разбраха помежду си.Властта е сладко изкушение
Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните винаги се колебаят."
Аватар
чочо

Мнениеот megalamer » 29 Дек 2011, 19:42

Лебанов написа:Да не сте ме избирали.Сега ще ядете дебелия ми.И да си пишете и да не си пишете само с това ще си останете.
Вижте какво Ви чака

Брех, че лоша тази терминаторка :-)
Аватар
megalamer

Мнениеот ritchi » 29 Дек 2011, 22:02

Лебанов написа:Да не сте ме избирали.Сега ще ядете дебелия ми.И да си пишете и да не си пишете само с това ще си останете.

Вижте какво Ви чака

http://dox.bg/files/dw?a=2e434c67fa

Ай Лебане,нещо си се обръкал бе пич.Те тоя дето го показваш май сам на себе си го сложи,защото ти сега трябва да работиш тройно колкото миналия мандат.тия съветници май показаха ,че или са се променили или са поумнели.Вече няма да се оправдаваш ,че общинския съвет ти спъва работата,напротив сега те ще те юркат ,че са ти гласували кредит а ти не си спечелил и един проект.Не знам кой има дава акъл на новото мнозинство но още на първата сесия те размазаха,а не ми се мисли още 4 години какво те чака.Сега общинския съвет ти води с 1:0 а докато изравниш резултата те вече може да са с 3 хода пред теб.Хак да ти е!!
ritchi

Мнениеот ritchi » 29 Дек 2011, 22:02

Вижте какво Ви чака

http://dox.bg/files/dw?a=2e434c67fa

Ай Лебане,нещо си се обръкал бе пич.Те тоя дето го показваш май сам на себе си го сложи,защото ти сега трябва да работиш тройно колкото миналия мандат.тия съветници май показаха ,че или са се променили или са поумнели.Вече няма да се оправдаваш ,че общинския съвет ти спъва работата,напротив сега те ще те юркат ,че са ти гласували кредит а ти не си спечелил и един проект.Не знам кой има дава акъл на новото мнозинство но още на първата сесия те размазаха,а не ми се мисли още 4 години какво те чака.Сега общинския съвет ти води с 1:0 а докато изравниш резултата те вече може да са с 3 хода пред теб.Хак да ти е!!
ritchi

Мнениеот kalispera » 29 Дек 2011, 23:45

Аз пък си мислех, че скиорът на века е отишъл на пистата да открие сезона, а той се повдизава във форума.
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот megalamer » 29 Дек 2011, 23:52

kalispera написа:Аз пък си мислех, че скиорът на века е отишъл на пистата да открие сезона, а той се повдизава във форума.

Каква писта, нали разправят че бил в клиника за лечение на алкохолизъм?
Аватар
megalamer

Мнениеот kalispera » 30 Дек 2011, 00:15

megalamer написа:
kalispera написа:Аз пък си мислех, че скиорът на века е отишъл на пистата да открие сезона, а той се повдизава във форума.

Каква писта, нали разправят че бил в клиника за лечение на алкохолизъм?

Това новия виц ли е?
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот Зарина » 30 Дек 2011, 09:01

Отдавна не съм влизала във форума. Какви теми се нищят само. По принцип съм съгласна с пишещите-много издънки направи г-н Лебанов.
Аватар
Зарина

Мнениеот ritchi » 30 Дек 2011, 11:27

Лебане кажи най-накрая кой ще е последния зам кмет щото в ДПС вече се избиха се брат.Едни казват Хамзата други Джабмаза,кажи от първо лице информацията та белким и в нашия форум "Имаме новина"!!!
ritchi

ПредишнаСледваща

Назад към Проблемите във Велинград