Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Следизборно:: Г-н Лебанов я по-добре си подайте оставката!

Инфраструктура, мръсни и неподдържани паркове, градини, корупция, управа ...

Re: Следизборно:: Г-н Лебанов я по-добре си подайте оставката!

Мнениеот ritchi » 30 Дек 2011, 11:37

Ей Лебане па се изложи ,ми нали работя на втория етаж в общината и теб те няма там.Ако искаш кажи кога ще идваш на работа та да се видим щото аз всеки ден от 8,30 до 17,00 съм там ама теб те няма!
ritchi

Мнениеот ritchi » 30 Дек 2011, 11:45

ти за мен грижа не бери,и да ми го набримчи може и да ми ареса,ама за теб ми е притеснено щото като гледам как са те почнали да не стане после алката да олаби и ахаааааа току виж беля станала.
ritchi

Мнениеот ritchi » 30 Дек 2011, 12:00

АААААААААААААААААААААААА нееееееееееееее,опазил ни господ,вие взехте и да се клонирате вече.Ние с един Лебан не може да се оправим ами ако са два незнам???
ritchi

Мнениеот ritchi » 30 Дек 2011, 12:04

Лебане ми гледам вече и по темите и новините правиш коментари.Браво но не разбрах сега като ще я продаваш болницата ще я дадеш на тоя който даде най много на теб рушвет или пара на общината???
ritchi

Мнениеот чочо » 30 Дек 2011, 19:32

Сигурно изпи парите от Строиком и сега болницата е наред.Работниците от продадената общинска фирма още си чакат заплатите,но той нали си взе неговия пай какво го интересуват другите.В публичното пространство се носи слух,че с последния управител ,а сега настоящ съветник от бсп са си поделили и последните остатъци
Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните винаги се колебаят."
Аватар
чочо

Мнениеот kalispera » 30 Дек 2011, 22:58

Истинския Лебанов ако знае тука някой какъв черен PR му прави :think:
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот megalamer » 30 Дек 2011, 23:02

kalispera написа:Истинския Лебанов ако знае тука някой какъв черен PR му прави :think:

Ти наиастина ли мислиш, че Лебанов знае какво е интернет сайт и интернет форум :-) Все пак човека е спортист, сигурно е завършил задочно ВИФ, а там, както беше казал някой, единствения изпит, който се взима с главата е челната стойка :-)
Аватар
megalamer

Мнениеот kalispera » 30 Дек 2011, 23:15

:lol: :lol: :lol: :lol:
Мегаламер, успя отново да ме разсмееш.
Чак толкава задръстен ли ще да е Лебанов? Видях, че съпружеското му тяло е доста активна фейсбукърка, така че може да го тренирала и него.
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот radolag » 31 Дек 2011, 09:37

След активния спортен живот само вижте какво ски у-ще има :) и дали направи поне 1 скиор на средно ниво, та очакваме да направи нещо за града .Прави единствено за себе си....
radolag

Мнениеот megalamer » 31 Дек 2011, 11:44

radolag написа:След активния спортен живот само вижте какво ски у-ще има :) и дали направи поне 1 скиор на средно ниво, та очакваме да направи нещо за града .Прави единствено за себе си....

Не бъркай понятията "ски училище" и "треньор". Ски училището не е създадено за упражняване на спортна дейност, а за измъкване парите на хората, решили да заведат за някой ден децата си в планината ;-) Именно това е направил г-н Лебанов, а не води тренировки, както правиха това през целия си живот семейство Георги и Мария Стамболови, на които впрочем сегашния кмет дължи израстването си като състезател, и които научиха много велинградчани да владеят карането на ски - едно непосилно за мен занимание - в момента, в който стъпя на тях и вече съм паднал ;-)
Аватар
megalamer

ПредишнаСледваща

Назад към Проблемите във Велинград