Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Велинград- ледена столица

Инфраструктура, мръсни и неподдържани паркове, градини, корупция, управа ...

Re: Велинград- ледена столица

Мнениеот B-52 » 13 Фев 2012, 16:45

Специален поздрав за всички!!!!!!!!
Изображение
Kто в армии служил, тот в церкви не смеётся.
Аватар
B-52

Мнениеот theclansman » 13 Фев 2012, 17:52

Положението е отвратително! Вчера на Юндолска не могат да се разминат рейс и лек автомобил. На какво прилича това? Същото положение е до края на общината!!! Както писах миналата седмица, до към Черна Места... След това е изринато (изринато, не ИЗБУТАНО), като това позволява да се разминат спокойно кола и рейс.... Абе нямам думи. Не знам кой ОЛИГОФРЕН е отговорен, ама най-малкото трябва да си подаде оставката, ако има някаква чест (ама в България, такова животно, като чест няма...)
http://www.ironmaiden-bg.com
4.6.07 BG -2.8.08 GR -10.2.09 SR -14.8.10 HU -15.8.10 RO -16.6.14 BG -30.7.16 RO-24.4.2017 DE -20.7.2018 GR -22.7.2018 BG -10.8.2018 UK -11.8.2018 UK
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот Мортен » 14 Фев 2012, 23:15

На мен вече някоя ледена буца ми скъса кабел на газовата уредба,а други ледени парчетии из коловози и дупки със сигурност са ми съсипали и боята на праговете. На пролет ще има ремонти...и защо?! Защото има изчистени само няколко улици. Другото е леден кошмар.
Мортен

Мнениеот radolag » 15 Фев 2012, 10:47

На всички, които имаме МПС ни писна от некъдърноста на управляващите и в резултат си чупим колите,а пешаходците крайниците .Някой да е видял документ, с който общината е глобила ,, Еко титан ,, Колко от нас са склонни да заведем общ съдебен иск срещу общината , аз ДА...
radolag

Мнениеот mirrea » 15 Фев 2012, 11:10

radolag написа:На всички, които имаме МПС ни писна от некъдърноста на управляващите и в резултат си чупим колите,а пешаходците крайниците .Някой да е видял документ, с който общината е глобила ,, Еко титан ,, Колко от нас са склонни да заведем общ съдебен иск срещу общината , аз ДА...

От мен и семейството ми имаш 2 подписа!
Аватар
mirrea

Мнениеот Anna » 15 Фев 2012, 11:51

Аз-също,освен това в главата ми се върти идеята,когато снега се стопи да снимам всички абсурди по дефилето и да ги изпратя или на някоя от телевизиите или не знам къде(очаквам съветите ви). Това е някакъв ужас,извинявам се,че темата не е подходящата,но докога ще си траем и мълчаливо ще даваме съгласието си да ни мачкат отново и отново?!?
Anna

Мнениеот nia_d » 15 Фев 2012, 13:47

Разхождат се двама из града и раздават уведомления за почистването на снега, а не е ли по добре вместо да им се плащат заплати и осигуровки да се шляет из града и да връчват някакви безсмислени уведомления , да се наеме техника и да се чисти натрупания сняг. И защо трябваше да се товари снега от пешеходната пътека а не от улиците, където две коли не могат да се разминат. Снегорините и те се разхождат с вдигнати гребла и сигурно актуват изминати илометри и почистени улици. Контрола по паркирането разхождат служебните коли и харчат пари, а всъщност може ли да се паркира някъде, та чак и контрол. Нецелесъобразно разходване на средства, на средства събрани от нашиде данъци.
nia_d

Мнениеот radolag » 15 Фев 2012, 15:04

За това нека се организираме и да покажем, че има гражданско общество и да заведем колективен съдебен иск срещу общината . Иначе това ще се повтаря всяка година. Който има познат адвокат да говори с него и ще си уредим среща всички . А ТАКСИМЕТРОВИТЕ ФИРМИ ДА СЕ СЪБУДЯТ ОТ ЛЕТАРГИЯ...
radolag

Мнениеот nia_d » 15 Фев 2012, 16:47

Защо на общинска сесия не се даде информация какви срества са похарчени за почистването на града от снега. нека да направим сдружение и да потърсим отговорност от тези, които сме избрали как се харчат общинските пари - за горива, за канцеларски материали, за поддържане на служебните коли и др. такива
nia_d

Мнениеот Мортен » 16 Фев 2012, 12:57

:evil: На някои улици боклука не е събиран вече две седмици! Кошовете са препълнени и скоро ще заприличаме на София по време на светлите миризливи времена от кризата с боклука. Може би защото поради чудесно почистените второстепенни улици не може да минат колите за сметосъбиране?! Ледена епоха -велинградски вариант.
Апропо-гответе си гумени ботуши, лодки и прочие, защото се задава потоп, а дядо НОЙ едва ли ни е добавил като приятели във Фейсбук :lol:
Мортен

ПредишнаСледваща

Назад към Проблемите във Велинград