Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Парковете във Велинград-хубави или грозни са те.

Инфраструктура, мръсни и неподдържани паркове, градини, корупция, управа ...

Добрили са парковете във Велинград?

ДА
8
22%
Горе-долу
13
36%
НЕ
15
42%

Общо гласове : 36

Re: Парковете във Велинград-хубави или грозни са те.

Мнениеот theclansman » 24 Сеп 2011, 01:12

Krasimir написа:Може ли да ви задам един Въпрос , защо нито една Велинградска фирма не спечели или не е ангажирана от Лебана да направи нещо през тези 4 год.а само чужди фирмици ???

Щото НЯМА алъш-вериш :-)

Нека и аз ти задам :-)

Как, когато Бея беше на власт, все неговите фирми получаваха задачите?

п.с: Надявам се да си ми хванал мисълта....
http://www.ironmaiden-bg.com
04.06.07(София)...02.08.08(Αθήνα)...10.02.09(Београд)...14.08.10(Budapest)...15.08.10(Cluj-Napoca)...16.06.14(София)...30.07.16(București)...
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот Krasimir » 24 Сеп 2011, 01:22

Напротив защото с чуждите фирми става далаверата , а месните и да пръднеш те знаят и да разделиш по някой лев пак всичко ще се знае .По втория въпрос без коментар.
http://www.facebook.com/krasimir.beev - click to my Facebook profil
krasimirbeev@gmail.com - click to send me mail
Аватар
Krasimir

Мнениеот чочо » 24 Сеп 2011, 21:27

А някой може ли да ми каже поне един кмет от 1989година до сега,който да не си оправи финансите си,недвижимата си собственост ,и родата ,и децата си за години напред.Кажете ми на кой и как да повярвам,след като всичко е само голи обещания,а след това собствено облагодетелстване е на първо място.
А какво да кажем за несменяемите общински съветници като Катето Каферинова.
Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните винаги се колебаят."
Аватар
чочо

Мнениеот rocafeller » 24 Сеп 2011, 22:01

чочо , такива хора като теб не ги разбирам. Ми много ясно, че ще краде който и да е кмет. Ти ако си, няма да покрадваш ли? Няма да оправиш децата си, семейството си ли? Аз не знам да има държава в която човек на такава позиция да не краде. А в България няма как да не се краде, всеки се блазни, всеки иска. Важното е да се прави повече за хората, а не само да се краде!
Money makes the world go round
Аватар
rocafeller

Мнениеот kalispera » 24 Сеп 2011, 23:02

rocafeller написа:чочо , такива хора като теб не ги разбирам. Ми много ясно, че ще краде който и да е кмет. Ти ако си, няма да покрадваш ли? Няма да оправиш децата си, семейството си ли? Аз не знам да има държава в която човек на такава позиция да не краде. А в България няма как да не се краде, всеки се блазни, всеки иска. Важното е да се прави повече за хората, а не само да се краде!

Абсолютно си прав. Навсякъде по света всеки, който бърка в кацата с мед, се облизва. Но тук в България, не се облизват, а се ояждат, това е разликата. Там крадат, ама умерено, така че народът да е добре, да има хубави пътища, да има поминък, да има нормални условия за живот и забавление и хората да са доволни и да си живуркат. Тука нашите се оливат.
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот megalamer » 24 Сеп 2011, 23:13

kalispera написа:....Там крадат, ама умерено, така че народът да е добре, да има хубави пътища, да има поминък, да има нормални условия за живот и забавление и хората да са доволни и да си живуркат. Тука нашите се оливат.

Еми така беше при социализма, ама вие поискахте демокрация... :-) :-) :-)
Аватар
megalamer

Мнениеот чочо » 24 Сеп 2011, 23:17

rocafeller написа:чочо , такива хора като теб не ги разбирам. Ми много ясно, че ще краде който и да е кмет. Ти ако си, няма да покрадваш ли? Няма да оправиш децата си, семейството си ли? Аз не знам да има държава в която човек на такава позиция да не краде. А в България няма как да не се краде, всеки се блазни, всеки иска. Важното е да се прави повече за хората, а не само да се краде!

А аз не разбирам хора с разбирания като твоите.Това значи,че всички ,ако можем трябва да крадем.То затова сме на това дередже.За мене думите чест и достойнство все още значат нещо.И ако критерия по който ще избираме бъдещия си кмет и общински съветници е да крадат по малко ,то тогава сме виновни толкова колкото и те,защото се примиряваме с това.И разбира се няма да имаме право да се оплакваме,че има дупки по пътищата,че града ни е не е това което може да бъде
И да отговоря на въпроса ти--не ,няма да оправя децата и семейството си,а ще се погрижа хората гласува за мен да не бъдат разочаровани.И ще се постарая поне 50 % от предизборните ми обещания да се изпълнят
Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните винаги се колебаят."
Аватар
чочо

Мнениеот rocafeller » 24 Сеп 2011, 23:30

Чочо виж сега... ТИ съм сигурен, че ще крадеш, както всички останали. Разбери го, че колкото и да си честен и достоен няма как да не крадеш освен ако другите около теб не са като тебе. А аз съм сигурен, че ти ако си кмет също ще се облажиш. И това да не хванеш сега да ми се тръшкаш и кълнеш и т.н. че няма. И нищо лично, да не ми се обиждаш нещо. Не те познавам, но няма такъв човек който да не си оправи семейството поне. Всеки така си мисли и вика, аз ще съм най-честния, най-добрия... бля бля... Това няма как да стане докато ГЛОБАЛНО не се промени света и мисленето на хората.

чочо написа:И ще се постарая поне 50 % от предизборните ми обещания да се изпълнят
Защо като всички ще обещаваш без да си сигурен, че ще си изпълниш "списъка" ? Това нещо "предизборни обещания" като го чуя и ми се :puke: Колко години наред ВИ се обещава бе хора, не разбрахте ли, че не сатават нещата с обещания, обещай да опиташ ама не обещавай, че ще направиш. Общо взето това си заслужаваме, защото все още сме си мноооооооооооооооооооооооооого прост народ. Та така чочо..
Money makes the world go round
Аватар
rocafeller

Мнениеот e-trn » 25 Сеп 2011, 08:49

Гледам малко off-topic е минала темата, но поне да кажа набързо за парковете - харесват ми, разбира се много по-добре от предишното състояние. Сигурно има някакви недомислици, но такъв голям проект от доста време не се е случвал във Велинград.
За спора между rocafeller и Чочо - Чочо, независим кмет няма, дори и да се яви като независим после винаги се обвързва с разни трети структури. Ако откаже ще го махнат по един или друг начин. И дори с идеалите си, когато почнеш да "работиш" за тези трети лица покрай техните грабежи почваш да крадеш и ти - защото е възможно, защото други вече го правят и защото трябва с нещо да уравновесиш разбитите си морални принципи. Политиката никога не е била честна и морална игра, никой политически пост не е.
Bang!
Аватар
e-trn

Мнениеот idealist » 06 Юни 2012, 20:02

Искам да припомня презентацията, с която от Общината се "засилиха" към този прословут проект с парковете! Сега всеки може да види-така ли изглеждат, както са били планирани!? И всеки може да си направи съответните изводи! Защото...когато фактите говорят и боговете мълчат! И като че ли ще се сбъдне прогнозата, която дадох още в началото на реализиране на този проект, т.е. за бомбата със закъснител! Май, май...скоро ще гръмне! Дано все пак не съм пророк, щото...всичко пак на нашия гръб се пише, макар и други да извлачиха келепира!
Та...насладете се отново скъпи съграждани- тук, щото в действителност няма как!
http://gradvelin.com/display.php?m=news ... ya-parkove
idealist

ПредишнаСледваща

Назад към Проблемите във Велинград