Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Парковете във Велинград-хубави или грозни са те.

Инфраструктура, мръсни и неподдържани паркове, градини, корупция, управа ...

Добрили са парковете във Велинград?

ДА
8
22%
Горе-долу
13
36%
НЕ
15
42%

Общо гласове : 36

Re: Парковете във Велинград-хубави или грозни са те.

Мнениеот radolag » 08 Апр 2011, 09:31

И защо не са включени тези два парка , нали са в града и са 7 милиона за всички паркове . Хубава работа ама.......
radolag

Мнениеот respective » 08 Апр 2011, 22:34

Повечето от отговорите в анкетата с отговор НЕ! А бе кво ви става бе хора : crazy : Навсякъде по Света хората ходят да разпускат и почиват по паркчетата,дори обядват! Изображение Но на вас си ви харесва да е всичко от ерата на бате Тошо и да е пълно с разни безобразни индивиди! Малиии малии накъде отива БЪЛГАРИЯ и МАНТАЛИТЕТА на хората! :shock: : surrender :
respective

Мнениеот чочо » 09 Апр 2011, 12:41

Ами отговорите в анкетата са повече "не" защото въпроса е дали ни харесват парковете във Велинград,а не парковете изобщо.Хубава е картинката ,която си сложил ,ама ни покажи един парк в града в който можеш да седнеш по този начин.Повечето са с алеи с плочки и малко трева.Избора ни е да седнем на някоя пейчица и да съзерцаваме цветните плочки по алеята
Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните винаги се колебаят."
Аватар
чочо

Мнениеот theclansman » 09 Апр 2011, 14:12

^ А пък ако има трева, ще е осрана и опикана от кучетета (не само бездомните), коне, овце, и всякакви други животни, които нямат работа в парка!!! Осерат всичко, след това децата си играят в тревата - и после от къде тении, от къде тези болести...
http://www.ironmaiden-bg.com
4.6.07 BG -2.8.08 GR -10.2.09 SR -14.8.10 HU -15.8.10 RO -16.6.14 BG -30.7.16 RO-24.4.2017 DE -20.7.2018 GR -22.7.2018 BG -10.8.2018 UK -11.8.2018 UK
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот rocafeller » 11 Апр 2011, 22:12

respective написа:Повечето от отговорите в анкетата с отговор НЕ! А бе кво ви става бе хора : crazy : Навсякъде по Света хората ходят да разпускат и почиват по паркчетата,дори обядват! Изображение Но на вас си ви харесва да е всичко от ерата на бате Тошо и да е пълно с разни безобразни индивиди! Малиии малии накъде отива БЪЛГАРИЯ и МАНТАЛИТЕТА на хората! :shock: : surrender :

НЕ може да сравняваш парковете на развити европейски страни или американски с българските ! Техните паркове са просто добре подържани поляни с тревичка, пейки и алеите са повечето асфалтови да си правят джогингите, да карат колело, или са си разхождат кучето и това е!
respective написа:Повечето от отговорите в анкетата с отговор НЕ!
Ами гласували са с НЕ - ДА ! Виж от кога е темата !?
respective написа:Малиии малии накъде отива БЪЛГАРИЯ и МАНТАЛИТЕТА на хората!
За манталитета на българите ако съдиш по парковете... :-D Между другото тази дума МАНТАЛИТЕТ никога не ми е харесвала, звучи ми селски, също като КВАЛИТЕТЕН :rofl: Та така за парковете... иначе съм съгласен с теб, че трябваше да се модернизират. Въпреки, че първите няколко които започнаха на места се изложиха! Но пак е по-добре ! ilkosem мисля, че може да смени анкетата, на - Харесва ли ви новия облик на парковете(макар незавършени) и тогава съм сигурен, че всички ще гласуват с ДА !
Money makes the world go round
Аватар
rocafeller

Мнениеот svetlana » 15 Апр 2011, 14:45

тука в тая тема пак колко сте писали писали
по добре да пускате снимки по интересно ще е.
аз сега ще разбера как става номера и ще пусна некоя друга снимка е така за цвят като тия дето ги е пуснал горе респективе.
Весело момиче съм, всяка вечер съм навън~
Аватар
svetlana

Мнениеот svetlana » 15 Апр 2011, 15:01

е това се казват паркове :f: :f: :f:
(ако може хората от сайта да сложат още повече имот-иконки по разно образни някакси?

Изображение
Изображение
Изображение

това са хубави паркове като станат тея във Велинград такива тогава можем да ги наречем и тях хубави. Като гледам хората работат де може и да станат скоро за лятото.

тая не е ного по темата но излезе и тя като написах паркове и е забавна затова я пускам и нея :lol:
Изображение
Весело момиче съм, всяка вечер съм навън~
Аватар
svetlana

Мнениеот kalispera » 17 Апр 2011, 23:47

Последната снимка загрози "пейзажа", Светле.
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот чочо » 23 Апр 2011, 20:14

Парковете на Светлето са прекрасни,но тук при нас никога няма да има такива,защото ние всичко побългаряваме.За съжаление плочките в парка на Вельова баня вече се ронят.Не изкараха и една зима.Сигурно това чака и останалите.А още не са платени материалите.Докато дойде време да се приемат обектите вече няма да има какво да приемат.Хубава рабора ама...българска
Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните винаги се колебаят."
Аватар
чочо

Мнениеот Симела » 24 Апр 2011, 07:58

Ходя често на Вельова баня, но досега не съм забелязала , че има оронени плочки. Но понякога съм виждала да минават каруци с дърва, даже и камиони, никой не им е направил забележка. Предназначението на парка е за отдих, за пешеходци, а не за минаване на различни транспорти. Това да не е предизборно???!!
Аватар
Симела

ПредишнаСледваща

Назад към Проблемите във Велинград