Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Поредна Велинградска зимна мъка!

Инфраструктура, мръсни и неподдържани паркове, градини, корупция, управа ...

Re: Поредна Велинградска зимна мъка!

Мнениеот slavian2011 » 15 Дек 2012, 15:25

mirrea написа:
slavian2011 написа: :think: В интерес на истината когато беше кмет Беев ,се опесъчанваше и с луга даже съм го виждал лично да се обработват ,и чистотата беше на друго ниво, но сега е друго положение,много спирачки се слагат на нашата община и все гледаме да обвиниме кмета,може и той да е виновен,но други хора имат много повече и по голяма вина за случващото се

Абсолютно си прав и за Фидел и за кмета. За Лебанов обаче беше ясно, че щом Герб са на власт а той не е част от тяхната партия гербаджии ще му подлагат крак.
Много наивен избор беше Лебанов от страна на велинградчани.
:lol: Е добре де,ама хората гласуваха за него ,не искат Даскалов, НЯМАМЕ достоен кандидат за кмет за кой че не виждам,а пък и не знам дали ще има такъв, :sweat: , тогава не е ли редно победения да уважи вота на хората или не???? питам се аз,и вас също,ако не може да помага , то поне да не пречи на хората ,защото в общината живееме ние хората ,не живеят говеда,а пък и този деПУтат е майче от тази община аааа? но както виждам той е безгласна буквичка майче,други му дирижират кво да прави или се прави на обиден че не са го избрали за кмет
slavian2011

Мнениеот чочо » 15 Дек 2012, 18:17

Не съм съгласна с това.че от Лебанов не зависи нищо и други дирижират процесите в общината.Все пак той е кмет и ако е смятал,че не може да се справи да не се е кандидатирал.След като е избран ще си върши работата без значение кой му пречи.Ако не да се откаже.Не съм съгласна и за времето в което Беев опесачаваше,но това е друга тема и не ми се занимава с нея.
Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните винаги се колебаят."
Аватар
чочо

Мнениеот blue_shadow » 15 Дек 2012, 22:12

До колкото знам, все още не е разплатено миналогодишното зимно почистване. Общината нямала пари. Така, че този сезон май ще е още по-зле! Дано не вали много сняг!
Аватар
blue_shadow

Мнениеот buboleta » 16 Дек 2012, 00:54

Абсолютен факт е,че единствено когато почистваше фирмата на Фидел Беев града беше ПОЧИСТЕН!Тук не искам да ставам адвокат на никого...НО...какво значи вие си го избрахте?От къде знае някой аз за кого съм гласувала? Както и да е не това е важното.Пък и какво общо има дали кмета е от Герб или не?Нали има някакви си там така наречени общински съветници...които не знам кой или какво съветват и правят в тая община!Те нямат ли думата??? Абе те съвсем ни взеха за балъци!Мен какво ме интересува че нямали пари и не били платили на хората от снего почистването? Срама си е техен че оставят хората без препитание.Аз си плащам данъците и искам града чист!
buboleta

Мнениеот megalamer » 16 Дек 2012, 01:33

buboleta написа:... Срама си е техен че оставят хората без препитание.Аз си плащам данъците и искам града чист!

Да бе, още малко и ще умрат от срам :-) Общинските съветници не са там за да се грижат за опесъчаването и други подобни дейности, а за да прокарват интересите на тези, които им плащат най-много.
Аватар
megalamer

Мнениеот theclansman » 16 Дек 2012, 03:13

buboleta написа:...Тук не искам да ставам адвокат на никого...НО...какво значи вие си го избрахте?От къде знае някой аз за кого съм гласувал...

Абсолютно е така!
http://www.ironmaiden-bg.com
04.06.07(София)...02.08.08(Αθήνα)...10.02.09(Београд)...14.08.10(Budapest)...15.08.10(Cluj-Napoca)...16.06.14(София)...30.07.16(București)...
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот Фидел Беев » 17 Дек 2012, 20:24

megalamer написа:
buboleta написа:... Срама си е техен че оставят хората без препитание.Аз си плащам данъците и искам града чист!

Да бе, още малко и ще умрат от срам :-) Общинските съветници не са там за да се грижат за опесъчаването и други подобни дейности, а за да прокарват интересите на тези, които им плащат най-много.

Колега или колежке,не е работа на общинския съвет нито да снего почиства нито да опесъчава.Тази дейност е изцяло в ръцете на кмета.Но,никой от нас не е виновен че кмета дължи над 2 млн лева на Еко Титан и те нямат нито пясък ,нито сол за третиране.Не са раздавали заплати с месеци и хората не искат да работят.Дължат пари за горива и никой не им зарежда колите с гориво.Така че единствения виновник е само и единствено кмета,защото само той знае къде са парите и защо не им е платено до сега.Освен това се дължат пари за зимно почистване в Сърница,Драгиново и Кръстава и там фирмите не искат да чистят.А най-лошото е че кмета си е заровил главата в пясъка като щраус и все още си мисли че е най-успешния кмет на Общината,оправдава се за всичко с кризата/въпреки че и в другите общини има криза ама те нямат проблем/ или с общинския съвет /защото хората не разбират каква е ролята на общинския съвет и каква на кмета / и е по удобно да се обвинят 29 човека че пречата от колкото един че не си върши работата.Половината община е в болнични защото няма пари за заплати,другите са далавераджии и на тях заплати от общината не им трябват защото си изкарват достатъчно.Това е истината уважаеми приятели.Остава ни да се молим зимата да не е много тежка инак сме загинали.
Фидел Беев

Мнениеот чочо » 17 Дек 2012, 21:26

Фидел Беев написа:
megalamer написа:

Колега или колежке,не е работа на общинския съвет нито да снего почиства нито да опесъчава.Тази дейност е изцяло в ръцете на кмета.Но,никой от нас не е виновен че кмета дължи над 2 млн лева на Еко Титан и те нямат нито пясък ,нито сол за третиране.Не са раздавали заплати с месеци и хората не искат да работят.Дължат пари за горива и никой не им зарежда колите с гориво.Така че единствения виновник е само и единствено кмета,защото само той знае къде са парите и защо не им е платено до сега.Освен това се дължат пари за зимно почистване в Сърница,Драгиново и Кръстава и там фирмите не искат да чистят.А най-лошото е че кмета си е заровил главата в пясъка като щраус и все още си мисли че е най-успешния кмет на Общината,оправдава се за всичко с кризата/въпреки че и в другите общини има криза ама те нямат проблем/ или с общинския съвет /защото хората не разбират каква е ролята на общинския съвет и каква на кмета / и е по удобно да се обвинят 29 човека че пречата от колкото един че не си върши работата.Половината община е в болнични защото няма пари за заплати,другите са далавераджии и на тях заплати от общината не им трябват защото си изкарват достатъчно.Това е истината уважаеми приятели.Остава ни да се молим зимата да не е много тежка инак сме загинали.

Тук г-н Беев съм напълно съгласна с вас.Кмета носи отговорност за всичко цитирано по горе.Само едно не мога да разбера-всички казват,че не са гласували за него/говоря за хората в града,а не във форума/И как стана така,че го избрахме за кмет.Сигурно извънземните са гласували :-D
А сега сериозно.Факт е ,че си го избрахме/с действие,или бездействие/ и щем,не щем ще го траем.Защото и друг да го смени ще е същата бъркотия.Той сътвори толкова глупости,че скоро няма да се оправим.Впрочем не завиждам на следващият кмет.Ще бере негативи още от началото на мандата.
Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните винаги се колебаят."
Аватар
чочо

Мнениеот radolag » 21 Дек 2012, 10:31

Нас не ни вълнува кой на кого не е платил,това си е между общината и фирмата спечелила конкурса за снегопочистванел. Нас никой не ни пита откъде взимаме пари за данъците ,просто всяка година си ги плащаме и за тези пари очакваме услуга НО...КАТО НЕ СИ ТЪРСИМ ПРАВАТА ЩЕ ПРОДЪЛЖАВА ТАКА
radolag

Мнениеот ritchi » 21 Дек 2012, 14:49

radolag написа:Нас не ни вълнува кой на кого не е платил,това си е между общината и фирмата спечелила конкурса за снегопочистванел. Нас никой не ни пита откъде взимаме пари за данъците ,просто всяка година си ги плащаме и за тези пари очакваме услуга НО...КАТО НЕ СИ ТЪРСИМ ПРАВАТА ЩЕ ПРОДЪЛЖАВА ТАКА

Колега така както недоволстваш за дефилето и мрънкаш,вземи събери 10-20 човека и да идем на протест пред общината да бием тенекията на кмета и хване да си ходи.Ама не само че няма да събереш никой но и ти няма да дойдеш защото всички сме многоооо велики ама само пред компа.
ritchi

ПредишнаСледваща

Назад към Проблемите във Велинград