Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Металика EООД - Nothing else matters..?

Инфраструктура, мръсни и неподдържани паркове, градини, корупция, управа ...

Re: Металика EООД - Nothing else matters..?

Мнениеот rocafeller » 10 Окт 2010, 15:42

gomnet, нещо не ти хващам логиката :think:

gomner написа:Не мога да пвярвам на тези критики. В България се пречи на хората, които искат да направят нещо, пък каквото и да е то. Хората са си купили нова техника за да бъде удобно и бързо извършването на услугите, но все ще се намери човек да ги критикува. Наистина може да има леки пропоски, но в България има ли нещо наред, пътищата ли са пътища или хаоса, който цари. Знаете ли,че на въпросните обекти може би има 20-30 работници, които чакат бързото доставяне на метали, защото ако това не стане работодателите губят пари в излишни надници и пропускат срокове. Но все ще се намират такива ''доброжелатели'', които да спъват работата и да недоволстват, без да погледнат и двете страни.

Как не може да повярваш на тези критики !? Какво като са купили нова техника, ДЛЪЖНИ са да сложат предупредителни знаци ! Какво общо има това, че пътищата не са както трябва с това, че не са сложили предупредителни знаци ? Какви обекти какви работи, в тая криза няма работа никаква, а дори и да има и дори и някакви работници да чакат материали, мене какво ме дреме това и какво м бърка. Чак смешно ми звучиш. Не ми се обиждай ама.... Все пак добре дошъл във форума !
Money makes the world go round
Аватар
rocafeller

Мнениеот rocafeller » 10 Окт 2010, 15:46

gomner написа:Адмирации за фирма МЕТАЛИКА. Случайно записах телефона от билборда и не очаквах такъв професионален подход.Арматурата ми я заготвяха за часове, а бетона с един ден предварителна заявка.Поздравления !!! :rock:

Е всяка добра фирма ще ти направи и подготви арматурата за часове, бетон още същия ден ще ти доставят. А това, случайно записах тел. ..... звучи много глупаво, аз ще тръгна да строя и ще "разчитам" на случайности ;) : yeah : не се обиждай пак ти казвам
Money makes the world go round
Аватар
rocafeller

Мнениеот kalispera » 13 Окт 2010, 10:12

gomner написа:Не мога да пвярвам на тези критики. В България се пречи на хората, които искат да направят нещо, пък каквото и да е то. Хората са си купили нова техника за да бъде удобно и бързо извършването на услугите, но все ще се намери човек да ги критикува. Наистина може да има леки пропоски, но в България има ли нещо наред, пътищата ли са пътища или хаоса, който цари. Знаете ли,че на въпросните обекти може би има 20-30 работници, които чакат бързото доставяне на метали, защото ако това не стане работодателите губят пари в излишни надници и пропускат срокове. Но все ще се намират такива ''доброжелатели'', които да спъват работата и да недоволстват, без да погледнат и двете страни.

....каза г-н Гомнер, адвокат, пардон, служител на фирмата.
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Предишна

Назад към Проблемите във Велинград