Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

"СВЕТЛИТЕ" улици на заСПАлата ни столица

Инфраструктура, мръсни и неподдържани паркове, градини, корупция, управа ...

Re: "СВЕТЛИТЕ" улици на заСПАлата ни столица

Мнениеот Blind man » 26 Авг 2015, 09:09

Да, към Чепино е доста сложна пътната обстановка за пешеходци. Два пъти тръгвах натам и се отказвах още преди Двете круши :). През деня е доста запрашено, да не кажа ужасно неприятно. А и трудно се тича и ходи по разкопаното. Надявам се, че ще приключат бързо и качествено всички строителни дейности и скоро ще можем да се наслаждаваме на удобни и широки тротоари.
Затова пък свежото време бе доста благоприятно за крос и с удоволствие обикалях всяка сутрин Каменица и Лъджене. Лошото време ни попречи да направим желаните преходи в гората, синът ми опита да отиде до Острец, но не намери маркирани пътеки и се отказа.
Не, просто това, което е тука, да чуя и видя не искам...
Аватар
Blind man

Мнениеот megalamer » 26 Авг 2015, 19:46

Blind man написа:... синът ми опита да отиде до Острец, но не намери маркирани пътеки и се отказа.

До самия връх Острец е черен горски път, който тръгва на 100 метра над Макси / Новите сгради до Кисловодск/
Аватар
megalamer

Мнениеот Blind man » 27 Авг 2015, 15:32

megalamer написа:
Blind man написа:... синът ми опита да отиде до Острец, но не намери маркирани пътеки и се отказа.

До самия връх Острец е черен горски път, който тръгва на 100 метра над Макси / Новите сгради до Кисловодск/

Явно не сме питали правилните хора. :)

Направи ми впечатление табела на входа към Централния плаж и "Гол баджак", където щели да откриват нещо си на 31 ноември 2012 година. Зная, че този ден така и не е настъпил, но вече сме 2015 година, докога ще го чакаме този пуст 31 ноември.
Аватар
Blind man

Мнениеот megalamer » 27 Авг 2015, 19:05

Blind man написа:...Направи ми впечатление табела на входа към Централния плаж и "Гол баджак", където щели да откриват нещо си на 31 ноември 2012 година. Зная, че този ден така и не е настъпил, но вече сме 2015 година, докога ще го чакаме този пуст 31 ноември.

Докато променят календара и направят месец ноември да има 31 дена :-) :-) :-)
Аватар
megalamer

Мнениеот Blind man » 28 Авг 2015, 07:50

megalamer написа:
Blind man написа:...Направи ми впечатление табела на входа към Централния плаж и "Гол баджак", където щели да откриват нещо си на 31 ноември 2012 година. Зная, че този ден така и не е настъпил, но вече сме 2015 година, докога ще го чакаме този пуст 31 ноември.

Докато променят календара и направят месец ноември да има 31 дена :-) :-) :-)

Да, и върнат годината назад. А може би по някой друг календар да има 31 ноември и 2012 все още да предстои, не зная. :wasntme:
Аватар
Blind man

Мнениеот theclansman » 28 Авг 2015, 19:31

Виж добре, че все пак е 31 Ноември, там с набавянето на стотните всяка година ще стане номера. Ама, ако беше 31 Февруари, хаха тогава лошо
http://www.ironmaiden-bg.com
04.06.07(София)...02.08.08(Αθήνα)...10.02.09(Београд)...14.08.10(Budapest)...15.08.10(Cluj-Napoca)...16.06.14(София)...30.07.16(București)...
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Предишна

Назад към Проблемите във Велинград