Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

ЗАЩО? Топлата минерална вода във Велинград

Инфраструктура, мръсни и неподдържани паркове, градини, корупция, управа ...

Re: ЗАЩО? Топлата минерална вода във Велинград

Мнениеот inside_all » 09 Ное 2009, 13:39

във каменица точно до нас има чешма с много топла вода но напоследак водата става все по малко и по студена може би се дължби на многото течове по улиците.
inside_all

Мнениеот theclansman » 09 Ное 2009, 14:47

ами става, и ще става все по студена, защото всеки си краде и на никой не му прави впечатление. кво си викаме, "амо то извори бол, така че, ся и да намалеят няколко". да, ама не. това е природно богатство което трябва да се цени и пази. а като гледам, почти никой в града не го *** за мин. вода.
http://www.ironmaiden-bg.com
4.6.07 BG -2.8.08 GR -10.2.09 SR -14.8.10 HU -15.8.10 RO -16.6.14 BG -30.7.16 RO-24.4.2017 DE -20.7.2018 GR -22.7.2018 BG -10.8.2018 UK -11.8.2018 UK
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот Зарина » 18 Яну 2010, 09:32

Последната новина, поместена в сайта е точно за минералните топли води , сега ще чакаме да видим какво ще стане.
Аватар
Зарина

Мнениеот megalamer » 18 Яну 2010, 13:07

Зарина написа:Последната новина, поместена в сайта е точно за минералните топли води , сега ще чакаме да видим какво ще стане.

Е как какво - ще си остане само новина :)
Аватар
megalamer

Мнениеот mirrea » 19 Яну 2010, 15:51

Информация за състоянието на минералните води
http://velingrad.com/modules.php?name=N ... e&sid=4660

Кой има разрешително за минерална вода
http://velingrad.com/modules.php?name=N ... e&sid=4661
Аватар
mirrea

Мнениеот OPP » 27 Яну 2010, 21:01

Защо та защо, ми защота така ! :-D :-D :-D Защото сми си смешен град с смешни хора, та и аз в кюпа :-D :-D :-D Абе алоооооооо там комисия ли има какво се вика, тръгнете като навали сняг по улиците и вижте на колко места близо до топлата вода има ивица която пресича улицата и там всичко е стопено.... сещате се нали :-D ама тва са тия дето са от първите с незаконна минерална вода в тях. Новите тарикати си прекарват с тръби с изолация и хич не им дреме, пък аз у нас върлям дърва в печките...
Bitch get a job if you wanna be rich !
Аватар
OPP

Мнениеот mirrea » 08 Май 2010, 19:30

Една хубава новина! Да видим какво ще направи сега общината :!:

Общините стават собственици на минералните извори

http://velingrad.com/modules.php?name=N ... icle&sid=6
Аватар
mirrea

Мнениеот dora » 12 Дек 2010, 22:26

Наскоро като наливах вода от тази чешма, дето е при парка, срещу къщата на Гяуров, един възрастен човек ми каза, че от чучурчето, дето тече по-малко , водата е много полезна за очите. Едва ли не лекува и перде на очите. Знае ли някой нещо по въпроса?
Аватар
dora

Мнениеот megalamer » 12 Дек 2010, 22:59

dora написа:Наскоро като наливах вода от тази чешма, дето е при парка, срещу къщата на Гяуров, един възрастен човек ми каза, че от чучурчето, дето тече по-малко , водата е много полезна за очите. Едва ли не лекува и перде на очите. Знае ли някой нещо по въпроса?

За водата при Гяуров са ми казвали, че пенсиониран лекар-лаборант от бившето ХЕЙ разправял, че имала коли бактерии, особено след проливни дъждове - канализацията на ул. Юндолска била стара и повредена, при прииждане
на вода от дъждовете редовно се просмуквали мръсотии и стигали до каптажа на водата...
Аватар
megalamer

Мнениеот kalispera » 14 Дек 2010, 00:45

megalamer написа:
dora написа:Наскоро като наливах вода от тази чешма, дето е при парка, срещу къщата на Гяуров, един възрастен човек ми каза, че от чучурчето, дето тече по-малко , водата е много полезна за очите. Едва ли не лекува и перде на очите. Знае ли някой нещо по въпроса?

За водата при Гяуров са ми казвали, че пенсиониран лекар-лаборант от бившето ХЕЙ разправял, че имала коли бактерии, особено след проливни дъждове - канализацията на ул. Юндолска била стара и повредена, при прииждане
на вода от дъждовете редовно се просмуквали мръсотии и стигали до каптажа на водата...

Мегаламер, ако напишеш още нещо от този род, ще спра да си наливам и да пия минерална вода от велинградските улични чешми.
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

ПредишнаСледваща

Назад към Проблемите във Велинград