Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Пътна инфраструктура, неправилно паркиране...

Инфраструктура, мръсни и неподдържани паркове, градини, корупция, управа ...

Re: Пътна инфраструктура, неправилно паркиране...

Мнениеот rocafeller » 01 Фев 2011, 19:47

Аз пак да се оплача от тия Велинградски пътища :@ :@ :@ нямам думи вече, това не се трае ! Предлагам да се направи подписка ама бъдете ПО-СЕРИОЗНИ ! Ако 500 шофьори от Велинград направиме подписка и откажем да плащаме данъци ще видите как ще намерят пари. Пък ще се разчуе навсякъде и няма мърдане тогава, за нула време ще изровят и кандидатстват по някой проект и ще се оправят нещата. АМА сме си овце, тва е.... аз предложих ама знам, че нищо няма да стане. Готов съм и среща да направя с хора които искат ама...
Money makes the world go round
Аватар
rocafeller

Мнениеот theclansman » 01 Фев 2011, 20:08

Какво е станало, та пак си се дигнал на нож? Иначе, ако се съберат повече хора, и аз ще се включа за протестна подписка. Ще се включа, и в такава за пътя до Банско - ако се направи. То не се трае вече. Данъци, застраховки, винетки - ремонти, проблеми..........
http://www.ironmaiden-bg.com
4.6.07 BG -2.8.08 GR -10.2.09 SR -14.8.10 HU -15.8.10 RO -16.6.14 BG -30.7.16 RO-24.4.2017 DE -20.7.2018 GR -22.7.2018 BG -10.8.2018 UK -11.8.2018 UK
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот rocafeller » 01 Фев 2011, 20:59

Ами по тия павета се лашках одеве, то е друсане, вибрации, скърцане... нямам думи направо, тия павета просто правят окачването на нищо, я шарнир, я тампон, я броня нещо като има повече сняг и замръзнали буци.... трябва да направя едно флашче да си представите какво става с окачването на тия павета... пък за дупките да не говорим.... кмета или да ги впряга в общината да си размърдат мозъците по някои проект за инфраструктура или да подари на всеки шофьор по един джип с хубаво окачване та по малко да правим колите!
Аватар
rocafeller

Мнениеот radolag » 02 Фев 2011, 15:05

Крайно време е тия павета да се асфалтират, те да вяха равни добре ама са на вълни и си чупим колите. За подписка или протест съм ,,ЗА,, стига да се организираме ,но малко се съмнявам...
radolag

Мнениеот megalamer » 02 Фев 2011, 15:29

radolag написа:Крайно време е тия павета да се асфалтират, те да вяха равни добре ама са на вълни и си чупим колите. За подписка или протест съм ,,ЗА,, стига да се организираме ,но малко се съмнявам...

Как така ще махате паветата ??? Категорично против съм, та това е чара на града!
Аватар
megalamer

Мнениеот blue_shadow » 02 Фев 2011, 15:54

megalamer написа:
radolag написа:Крайно време е тия павета да се асфалтират, те да вяха равни добре ама са на вълни и си чупим колите. За подписка или протест съм ,,ЗА,, стига да се организираме ,но малко се съмнявам...

Как така ще махате паветата ??? Категорично против съм, та това е чара на града!

Явно нямаш автомобил или поне не го караш по паветата? Просто са ужасни, всеки ден си троша колата по тях :@
За мен има 2 решения на проблема - 1во да се пренаредят. НО като знам качеството на пренареденото, там където е било разкопавано, ми настръхва косата (пример - търговската улица преди да стане пешеходна зона)! 2ро - настина да се преасфалтират, за което май трябва да се премахнат, защото асфалт положен директно върху неравните павета ще е със същата катастрофална оф-роуд форма.
Ако има подписка се подписвам и аз!
Аватар
blue_shadow

Мнениеот rocafeller » 02 Фев 2011, 19:59

Мегаламер, не се излагай ! Какъв чар са тия павета ? Разбирам да са на затворен, пешеходен път, направено както трябва ама... blue_shadow е прав ! Ако са подредени както трябва няма да има проблем, ама качествено нареждане и полагане както трябва на павета нещо ми се мъдри към 50-80 лв. на квадрат : crazy : : yeah : Да направят веднъж за винаги канализацията, с ел. кабели и там каквото трябва със съответните обслужващи шахти ли е какво е и да се забрави за тия гадни павета ! Поне на главната. Кмета, наболял проблем било инфраструктората не знам си какво и само приказки, вярно направи много улици ама се некви в нищото на познати улиците и т.н. Общинари хванете се стегнете преди изборите да спечелите един проект за инфраструктура, канализация и т.н. за Велинград, за Велинградчани и тогава му и в кърпа вързан втория мандат на кмета, ако желае втори де.
Аватар
rocafeller

Мнениеот megalamer » 02 Фев 2011, 20:45

Аз пък паветата не си ги давам! Много са си красиви и романтични даже :-) И освен това има един български битовизъм, многократно доказан през годините : "Хайде асфалтирайте по-бързо, че трябва да копаем за канализация" :-)
Аватар
megalamer

Мнениеот radolag » 06 Мар 2011, 09:23

Дойде време да си плащаме данъците и сега е момента да покажем, че за парите си искаме нещо. Нека да покажем малко гражданска позиция, но както писах преди много се съмнявам/ дори за подписка/....и таксиметровите фирми трябва да са първи
radolag

Мнениеот чочо » 03 Май 2011, 22:15

Незнам дали някой от вас е минавал скоро по Юндолска,но тя вече е дупка до дупка и карането по нея започва да прилича на каране с вратички.Всеки се опитва да ги заобиколи и кара в насрещното платно.И като капак на всичко сложиха и "умрелите"полицаи.Ми то и без тях едва ли може да се вдигне скорост по висока от 30-40 км
Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните винаги се колебаят."
Аватар
чочо

ПредишнаСледваща

Назад към Проблемите във Велинград