Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Пътна инфраструктура, неправилно паркиране...

Инфраструктура, мръсни и неподдържани паркове, градини, корупция, управа ...

Re: Пътна инфраструктура, неправилно паркиране...

Мнениеот kalispera » 14 Май 2011, 23:10

чочо написа:В нашия град трябва да си магьосник за да намериш място за паркиране.

Еее чак пък магьосник! Столичани тогава трябва да са най-големите фаикири, там с паркирането е нещо страшно.
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот radolag » 17 Май 2011, 11:45

С тази наредба за ,, ПАЯЦИТЕ,, кмета и общ. съвет настроиха много хора против тях ,защото спирайки някъде около центъра за 5 мин и като излезеш колата е нямаааа . Отиваш да си е вземеш и ти искат 50 лв , абе как може на този беден народ да му вземеш 50лв тези управници работят за себе си и против хората НАРОДНИ ИЗЕДНИЦИ p.s. Този Вандев / пенсионер / що не го махнат и да сложат някои в работоспособна възраст който има нужда от работа
radolag

Мнениеот radolag » 17 Май 2011, 11:53

А зАщо ПАЯЦИТЕ И КАТ не виждат спрелите коли по тротоарите пред ,,НАЙ ,,и ,,РИЧ,, :shock: :think:
radolag

Мнениеот mirrea » 17 Май 2011, 14:42

Има къде да се паркира по центъра, има си паркинги и синя зона. Тъпото е, че синята зона се плаща за час. Аз затова на центъра не ходя с кола. Мен също, като Мегаламер ме дразнят много паркиралите по тротоарите коли.
Аватар
mirrea

Мнениеот rocafeller » 11 Юни 2011, 14:20

Гледам кметът наредил да позакърпят дупките, което е похвално ама.... да се напъне още малко да направи някоя главна улица... ПАВЕТАТА ! Ако не предлагам да се съберем една групичка и систематично да ги вадим през малките часове... :rofl: та да се сетят да ги асфалтират или поне пренаредят КАЧЕСТВЕНО !
Money makes the world go round
Аватар
rocafeller

Мнениеот kalispera » 13 Юни 2011, 22:56

Ще се напъне я, нали идват избори. Овците трябва да си кажат: "Бреее тоя кмет направи улиците, оправиха парковете, пак ще гласуваме за него."
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот rocafeller » 15 Юни 2011, 17:38

Днес окло 15:00 - 15:15 на центъра, до старата община, на улица "Лиляна Димитрова" паяк беше задръстил движението за около 10-15 минути. Причината беше, вдигнатият мерцедес на Кольо Боков, а забавянето заради настояването на същия човек да му свалят колата от паяка, както и стана в крайна сметка :fubar: :shock: Съжалявам, че нямаше как да снимам. Не знам дали си е платил, но нали след като му е вдигната колата, БИ трябвало да я закарат до отредения за това паркинг , след това да си плати и да си я вземе ! Съмнявам се силно, че въпросния човек си е платил глобата ! Но дори и да си я е платил... трябва ли паяка да спира нормалното движение по улицата... къде са КАТ(въпреки, че катаджиите за да дойдат трябва някой да им се обади), как ако вдигнат моята кола нищо няма да мога да направя. Предлагам всеки който е бил свидетел на подобно нещо да го сподели тук във форума... и да се направи списък с привелигированите коли/собственици и всеки да разпечата този списък, в който да пише Аз съм... еди кои си (хората на които са им връщали колите на място) ... НЕ МЕ ВДИГАЙТЕ :-D ! Искам също да попитам по знаещите във форума - не би ли трябвало по закон, за да вдигнат колата ВИНАГИ да присъства Катаджия (става въпрос когато ти я вдигнат от място забранено за престой и спиране,... а не от синя зона), а не да ми хващат сульо и пульо за свидетел да се разписва... и в частност да не се таксува 50 лв. ами само 30 за фирмата която вдига колите, без 20 лв. глоба за неправилно паркиране след като не е присъствал служител на КАТ ? :think:
Аватар
rocafeller

Мнениеот theclansman » 15 Юни 2011, 18:25

Абсолютно е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, паяка да върви в комплект с поне 1 служител на КАТ. Но явно нашите хора си действат по тънката и те така те. Трябвало е да ги снимаш, дори клип да направиш.После го слагаш в нет-а, прашташ го на Господарите и така, защото законите са за ВСИЧКИ!
http://www.ironmaiden-bg.com
4.6.07 BG -2.8.08 GR -10.2.09 SR -14.8.10 HU -15.8.10 RO -16.6.14 BG -30.7.16 RO-24.4.2017 DE -20.7.2018 GR -22.7.2018 BG -10.8.2018 UK -11.8.2018 UK
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот rocafeller » 15 Юни 2011, 18:39

Не знам, не съм много сигурен дали трябава да има, но според мен ТРЯБВА ! Това едно на ръка, но за глобата за неправилно паркиране, не трябва ли да се състави от КАТ. А конкретно за случая днес, просто много изнервящо беше да седиш и да чакаш, някакъв си да се пазари да му свалят колата и да звънка наляво, надясно за да му я свалят !
Аватар
rocafeller

Мнениеот theclansman » 15 Юни 2011, 18:42

rocafeller написа:Не знам, не съм много сигурен дали трябава да има, но според мен ТРЯБВА ! Това едно на ръка, но за глобата за неправилно паркиране, не трябва ли да се състави от КАТ. А конкретно за случая днес, просто много изнервящо беше да седиш и да чакаш, някакъв си да се пазари да му свалят колата и да звънка наляво, надясно за да му я свалят !

Именно заради това, е абсолютно задължително с паяка да пътува и представител на КАТ. В Благоевград е така, в София е така, в Пловдив е така, но явно във Велинград не им отърва нещо, и пак се правят някакви сметки - а този е наш човек, няма да го вдигаме(не че и по страната го нямата, този феномен но...)
http://www.ironmaiden-bg.com
4.6.07 BG -2.8.08 GR -10.2.09 SR -14.8.10 HU -15.8.10 RO -16.6.14 BG -30.7.16 RO-24.4.2017 DE -20.7.2018 GR -22.7.2018 BG -10.8.2018 UK -11.8.2018 UK
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

ПредишнаСледваща

Назад към Проблемите във Велинград