Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Кръпки във Велинград

Инфраструктура, мръсни и неподдържани паркове, градини, корупция, управа ...

Re: Кръпки във Велинград

Мнениеот megalamer » 27 Яну 2010, 21:10

kalispera написа: Така че, тези щуротии с разходките и липсата на необходимост от автомобил във Велинград, си ги задръж за себе си. Конкретно в твоята ситуация, може и да е о.к., но не важи за всички велинградчани.

Ех, kalispera :) Явно поради многото семейни задължения си чела писаното от мен отгоре-отгоре... Къде съм писал да си предадете колите на вторични суровини и незабавно да тръгнете пеш? Ако се зачетеш внимателно, ще видиш че даже съм се съгласил, че колата е необходимост. Просто искам да кажа, че има моменти, когато човек може да свърши нещо или да отиде някъде и без нея :-)
Аватар
megalamer

Мнениеот OPP » 27 Яну 2010, 21:12

Я без гоуФу не мърдам :-D :-D :-D :-D :-D
Bitch get a job if you wanna be rich !
Аватар
OPP

Мнениеот megalamer » 27 Яну 2010, 21:17

OPP написа:Не е по темата, но...

аз нито съм еколог някакъв, нито опазвам природата съвестно. но ще ви кажа нещо, не се правете на много загрижени за природата. кавко се правите всички на най-добрите и тоя рокфелер ков ми пише американци не знам си какви :roll:
В България да мислиш за природата е невъзможно ! Това го казвам, че е така поне според мене, миреа ти всичко ти е наред ли та си се размислила за природата, мегаламер същата работа. Ами когато хората живеят спокоино тогава ще могат да мислят за природата. Нали ги гледам по телевизията, дигнали зелените знамена и всички протестират ! МИ какво протестирате БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ !!!!!!!!!! Некъв пък даваха, чак щеше да умира милия зарди природата ! Ми протестираи срещу тия дето лъжат народа, тия дето управляват света БЕ куха балумбо :@ То всичко е леш в целия свят, да не говора за България, та те протести и се притеснили за природата. Ква природа бе, хората живота не могат да си опазят. И ехооооооо не ме разбираите погрешно и аз обичам разходки и да дишам чист въздух...
Но не се правя на много добричкия зардио това. повтарям паск за невнимаващите - тва е смешно да се правиш че обичаш и защитаваш природата в тея времена където живеем. лично мое мнение е това.

А по темата - да им *** маиката на наще улици в града. и да им *** маиката на управниците от толкова години дето не можа да ги оправят в уж китен и прекрасен за всички нас курортен град с големия приз СПА СТОЛИЦА. СПА, СПА, та се оспа и осъмва всеки ден с нова дупка :-D

rofl
Аватар
megalamer

Мнениеот OPP » 27 Яну 2010, 21:20

мегламер ков ми се смееш А ? Т-т-т-т-т-т-т-т един комшия векаше штото заекваше интелектуалната :-D и тои като му кажа кво правиж бе Живко и - Н--н-н-н-н-н-нищооо, т-т-т-т-т-тииии :-D :-D :-D :-D и аз викам - ми нищо и той като земе се смеее е така като тебе и му викам - айде тръгваммммм, че си имам рр-р-р-р-р-абота
Аватар
OPP

Мнениеот mirrea » 27 Яну 2010, 22:17

:rofl: :rofl: :rofl:
Май много хора ти се смеят по един и същи начин според думите ти...
Опп ми не че нямам никакви проблеми, ама достатъчно гънки мозъчни имам да мисля отвреме на време за здравето си, чак за природата да съм мислела едва ли, но полагам някакви минимални усилия, като да си прибирам боклуците ако съм на разходка, да не хвърлям боклук от прозореца на колата, и да събирам си боклука разделно. Много отдавна у нас всички крушки са енергоспестяващи...но това не е толкова трудно, а кола не карам защото всичко ми е много близо и обичам да ходя пеша, а когато ми е належащо карам и в града и като попадна в няколко дупки почвам да съжалявам що съм я изкарала...Сега съм решила да си купя хубав градски велосипед с кош хем за здраве хем да не вредя на природата, защо не...?
Пък ти си карай там квото си караш, ама гледай да не остане само него да си караш след време, трябва и жена да караш ;) и на работа да ходиш, така че пести си силиците и си карай голфу щом така ти е кеф и ще питам след някоя и друга година колко возила имаш останали, май само голфу щи е верен...чак не ми е и смешно даже.
Колкото за политиците-всеки народ си заслужава политиците! Те са абсолютно отражение на гражданите които представляват!
Аватар
mirrea

Мнениеот OPP » 05 Фев 2010, 00:15

Тоя па, тая па, тия па ! пуууууууууу, вие кво бе много умвни ли се мислите а ! я да милчите и не ми се правете на всезнаиковци да не ви почна аз тогавааааааааа ! : smack : рокфелери, ламери и миреии :? много умни ли ст екакво ! и миреа аз не карам гоУфУ а се избазиках ама то нали аз съм простолюдието и ти трябват високоинтелигентни шеги на тебе :@ Айде , айде да не се заяждаме , че нема кои да ме спре като почна ;)

Сега ПРОЩАВАМ виииииииии !

Да ви кажа за Жжжжжж-ж-ж-ивкооо хахах, тоя мой съсед и по душа и почти и по кръв му викам одеве, че бяхме на двора и му викам - Живко ти стана звезда бе мой съседски приятелю - и той - Ккк-к-к-к-к-как така ? :-D И му обяснявам за това форумче и тая тема точно за дупките и той - М-м-м-м-м-а азззз ако искаш ш-щ-ш-щ-е ти кажа за дупките - и аз му викам - ми кажи бе Живко и той- Ам-м-м-м-м-и понеже хх-х-х-х-х-ората заливат земята сс-с-с-с-с- асфалт и-и-и-и-и-иии т-т-т-т-т-т-това и е естествен-н-н-ния начи-н-н-н-н да диш-ш-ш-ш-а :-D :-D :-D И му викам - недеи така говори че оня мегаламер от форума ще те чуе и ще се подаде с една кирка да копа да спасява земята. И Живко вика - А-а-а-а-аз съм съгласен сс-с-с-с тоя човек. Та така има и още ама ако ви е нтересно кажете да ви разправям :talk:
Аватар
OPP

Мнениеот mirrea » 05 Фев 2010, 00:55

Колега шафьор, па ти шо се нервирА кат се бъзикат и другите не моа разбера, бъзикаш ти бъзикам и аз...
Па и на Гоуфу кво му е :?:: :?:: :?::
Е ся щи пуснем едно поздравче в хип-хопа ;)
Кай ся Живко кво каза, ама за дупките де...
Аватар
mirrea

Мнениеот OPP » 05 Фев 2010, 01:31

как какво му е на гоуфи бе миреата ? мерси за поздрава а за живко после ще ви разправям че отивам да ям
Аватар
OPP

Мнениеот lusien74 » 17 Авг 2010, 20:42

Нищо неправят .нито една улица не е направена като хората
lusien74

Мнениеот megalamer » 15 Ное 2010, 20:07

На някого турската баня насред центъра на града не се е сторила достатъчно грозна, та е решил да подсили впечатлението с тази надстройка-хамбар-плевня:
tb.jpg
Аватар
megalamer

ПредишнаСледваща

Назад към Проблемите във Велинград