Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Въпрос за барове, кафенета, дискотеки в града

Въпрос за барове, кафенета, дискотеки в града

Мнениеот Sn00ky » 21 Юли 2009, 11:32

Края на месеца отивам на почивка там. Нямам никаква информация за подобни места.. Ако можете да ми препоръчате. Благодаря предварително. Извинявам се ако темата не е за този раздел.
Sn00ky

Re: Въпрос за барове, кафенета, дискотеки в града

Мнениеот rocafeller » 21 Юли 2009, 14:56

Sn00ky написа:Края на месеца отивам на почивка там. Нямам никаква информация за подобни места.. Ако можете да ми препоръчате. Благодаря предварително. Извинявам се ако темата не е за този раздел.

Здр. Sn00ky,

Ами главно по центъра са хубавите барове и кафенета. Комлекс "Централ" е супер, бар, кафе и ресторант, има и паркинг и е точно на самия център на Велинград. Друго хубаво кафе е Алиби. Дискотека - "Най Клуб" ако си любител на чалгата ако не комплекс централ, пускат хубава музика различна от чалга! И остават кафетата които са покраи плажовете.
Money makes the world go round
Аватар
rocafeller

Мнениеот kalispera » 21 Юли 2009, 23:41

Хубава кухня има също в ресторант "Милениум" на газ-станцията срещу Женска баня. Малко по-нагоре, посока Каменица е таверна Омар към хотел Рич ;)
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот dora » 22 Юли 2009, 08:14

Хубаво кафенце е това, в парка на Златьо, уточнявам- хотел "Рич" . Там е прекрасно, има фонтанче с цветни светлини, много зеленина, цветя, детски кътове, ако с вас има деца.Непременно трябва да отидете.
Аватар
dora

Мнениеот Sn00ky » 22 Юли 2009, 20:02

Бях чул някаква информация за този хотел Рич. Че било много изискано и си заслужавало да се посети. Благодаря за мненията ще се поразходя из града, все ще намеря някой бар/клуб : ))
Sn00ky

Мнениеот Vasil » 22 Юли 2009, 20:50

Всички хотели 4 и 5 звезди общо взето имат хубави ресторанти.
Като отидеш към Рич мини и през Двореца, наблизо е.

За барове малко е трудно. Повечето са се отдали на чалга-културата. Нищо против, ако си по чалгата ще има къде да ходиш, но иначе е ограничен избора.

От къде идваш?
Vasil

Мнениеот blue_shadow » 22 Юли 2009, 21:22

Sn00ky написа:Бях чул някаква информация за този хотел Рич. Че било много изискано и си заслужавало да се посети. Благодаря за мненията ще се поразходя из града, все ще намеря някой бар/клуб : ))

Не се лъжи да ходиш в Рич - не съм очарован от разказите на хора работили там! Само ще ти дам жокер, че останалата храна от клиентите в ресторанта не се хвърля, а се прибира и после пак се предлага...
Аватар
blue_shadow

Мнениеот kalispera » 22 Юли 2009, 21:27

blue_shadow написа:
Sn00ky написа:Бях чул някаква информация за този хотел Рич. Че било много изискано и си заслужавало да се посети. Благодаря за мненията ще се поразходя из града, все ще намеря някой бар/клуб : ))

Не се лъжи да ходиш в Рич - не съм очарован от разказите на хора работили там! Само ще ти дам жокер, че останалата храна от клиентите в ресторанта не се хвърля, а се прибира и после пак се предлага...

Ееее, това мисля, че не може да се докаже и може да се сметне за клевета :lol:
Така може да се каже за всеки ресторант и слухът тръгне ли, после върви доказвай, че не е вярно.
Аватар
kalispera

Мнениеот Vasil » 22 Юли 2009, 21:32

Ахаха! :lol:
Не знам за Рич, но като знам как всеки в България гледа да те преметни няма да се учудя, че това е практика в много ресторанти, не само във Велинград.

Аз ако бях главен готвач се съмнявам, че ще допусна такова нещо.
Vasil

Мнениеот kalispera » 22 Юли 2009, 21:35

Ами тази практика си съществува от много отдавна.
Особена грешка е да си поръча човек шопска салата, защото масово в заведенията събират каквото е останало по чиниите и сътворяват един шопски микс за следващия клиент. Затова вече спрях да поръчвам шопска салата, а вместо нея - редена с плочка сирене. Поне виждам, че зеленчуците са нарязани непосредствено преди да ги сервират.
Аватар
kalispera

Следваща

Назад към Всичко за града