Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Въпрос за барове, кафенета, дискотеки в града

Re: Въпрос за барове, кафенета, дискотеки в града

Мнениеот blue_shadow » 23 Юли 2009, 22:09

kalispera написа:
blue_shadow написа:
Sn00ky написа:Бях чул някаква информация за този хотел Рич. Че било много изискано и си заслужавало да се посети. Благодаря за мненията ще се поразходя из града, все ще намеря някой бар/клуб : ))

Не се лъжи да ходиш в Рич - не съм очарован от разказите на хора работили там! Само ще ти дам жокер, че останалата храна от клиентите в ресторанта не се хвърля, а се прибира и после пак се предлага...

Ееее, това мисля, че не може да се докаже и може да се сметне за клевета :lol:
Така може да се каже за всеки ресторант и слухът тръгне ли, после върви доказвай, че не е вярно.

Каква клевета бе хора? Айде малко поразпитайте и ще разберете какво представлява въпросния "хотел" и неговия шеф, шефка и управители, пък тогава пак ще си говорим!
Аватар
blue_shadow

Мнениеот e-trn » 24 Юли 2009, 11:09

А коя е шефката между другото?
И честно казано напълно възможно е това да го правят.
Bang!
Аватар
e-trn

Мнениеот kalispera » 24 Юли 2009, 11:39

Всички знаем кой е собственика на хотел Рич и таверна Омар, всички знаем и какви врътки правят в ресторантските кухни.
НО
Като не сме присъствали там, не сме видели с очите си и нямаме доказателства, нямаме право да хвърляме директни обвинения, това наистина не е правилно. Дори и да е така, бихме имали право да говорим само ако можем да го докажем, а в случая никой от нас не може.
М/у другото, с тоя спор само правим реклама на таверната като подбуждаме интереса към нея :lol:
Така че Златьо може да ни почерпи по един обяд и да дадем актуално мнение за кухнята след това :lol:
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот mirrea » 09 Авг 2009, 22:49

Леле...недейте така бе хора...какъв бил,това няма никаво значение,аз съм била в таверната няколко пъти в хотела също,имам добри впечатления от тях,но не останах с добри впечатления от обслужването на лоби-бара,чакаше се много за поръчка и ако Златьо ги прави луди,защото не си гледат работата много ясно че ще плюят по него.
Ако в действителност стават такива неща пак персонала е отговорен,сигурно избиват от използвани храни за да изкарат нещо отгоре,не вярвам така да им е наредено от Златьо или който и да било собственик на хотел.Не може да вложиш толкова пари и да рискуваш имиджа на хотела ти с една шопска салата...
Аватар
mirrea

Мнениеот e-trn » 10 Авг 2009, 18:57

Аз не съм ходил никога в прочутата таверна, нещо не ми е по вкуса с песните, които пускат там. Но като завършен комплекс, таверна, хотел, хубаво направено - добре е, много е добре даже.

Като стана дума, видях, че улицата покрай реката и хотела са я позакърпили. Чудя се дали това не е така, защото Златьо е общински съветник. И това е за сметка на други улици, където хората продължават да си чупят колите...

И да, съгласен съм с Мирреа. Ако това се прави е от служителите, не вярвам ръководството да са ги изкомандвали.
Bang!
Аватар
e-trn

Предишна

Назад към Всичко за града