Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Beauty

Beauty

Мнениеот megalamer » 10 Окт 2009, 17:45

Този новия строеж зад Кисловодск е завършен и пуснат в експлоатация. Не очаквах, че ще е толкова красиво :o
DSC00325.JPG
DSC00326.JPG
DSC00327.JPG
DSC00339.JPG
Аватар
megalamer

Re: Beauty

Мнениеот rocafeller » 10 Окт 2009, 18:41

ММмммм да ! Наистина е много красиво там ! Ами......... собственика не е от тия дето жалят пари ;)
Money makes the world go round
Аватар
rocafeller

Мнениеот kalispera » 10 Окт 2009, 19:20

Това нали е комплекс Макси? Минавах от там преди около месец и си спомням, че много ми хареса стила, цветовете и естестевните материалите - камък и дърво. Изглежда наистина много добре и сред горичката е приказно местенце. И озеленяването наоколо е много красиво :D Радвам се, че във Велинград се правят добри хотели.
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот mirrea » 11 Окт 2009, 15:06

На мен не ми харесва,заради това че там падна голяма сеч,има места на които можеше да се построи и да не се сече гора,и собственика е точно от тези които жалят средства,искам да знам как и Кой му даде да сече толкова гора,при положение,че в този район вече си имаме "БОР" и "Кисловодск",този огромен комплекс облицован с изсечените дървета е излишен точно на това място.
Айде Бате Бойко тука има Матриал... :evil:
АМАН
Аватар
mirrea

Мнениеот megalamer » 11 Окт 2009, 17:11

mirrea написа:... Кой му даде да сече толкова гора,при положение,че в този район вече си имаме "БОР" и "Кисловодск",този огромен комплекс облицован с изсечените дървета е излишен точно на това място.
Айде Бате Бойко тука има Матриал... :evil:
АМАН

Казано е - дай, за да ти дадат :D Явно голямо даване е било :D Ама поне изглежда добре, а не като онази турска баня дет ни я тръснаха насред центъра на града... Нея, ако някой се наеме да я събори,трябва да му се издигне паметник!
Аватар
megalamer

Мнениеот e-trn » 11 Окт 2009, 18:43

Абе това бебешката индустрия голяма работа... :evil:

Но поне е хубаво, да!

Само дето Кисловодск сега малко загрозява обстановката.
Миреа, ти да имаш средства и връзки като собственика не Лебанов ми Лично президента ще ти разреши да сечеш.
Bang!
Аватар
e-trn

Мнениеот kalispera » 11 Окт 2009, 20:51

Прави сте, че доста дървета са били изсечени, за да се разчисти терена за хотел Макси. Нямам предства колко е законно и колко не е, нито кой го е позволил. Но факт е, че на лице е един много приветлив хотелски комплекс, който ще даде работа на доста хора във Велинград ;)
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот mirrea » 12 Окт 2009, 01:57

e-trn написа:Абе това бебешката индустрия голяма работа... :evil:

Но поне е хубаво, да!

Само дето Кисловодск сега малко загрозява обстановката.
Миреа, ти да имаш средства и връзки като собственика не Лебанов ми Лично президента ще ти разреши да сечеш.

То за това сме на тоя хал...А с тези отрязани пръсти дето ги има собственика не знам колко е връзкар,пари има да, но не играе с негови пари, не това ме интересува мен,мен ме интересува да не се сече,има много места и то хубави на които можеше да се направи и да няма никаква сеч.Да беше взел Кисловодск и да го оправи...ама не малко му е на Максито,дано да има туристи,ама много се съмнявам да се напълни този хотел...
А в този район има разрешение за още няколко огромни комплекса,и като изсекат всичко ще ги питам кой турист ще дойде после.Стигат ни хотелите вече,друг вид развлечение трябва да им направят на туристите,защото като излязат от хотела умират от скука,и пак ще се отворят работни места,така мисля аз.
Аватар
mirrea

Мнениеот svetlana » 13 Окт 2009, 22:13

Искам само да каже че много ми харесва хотела макси и сажалявам че са изсечени горите заради него но лично аз дори ще кандидаствам за някакава работа там ако може защото ми изглежда добро и престижно място за работа.
Весело момиче съм, всяка вечер съм навън~
Аватар
svetlana

Мнениеот inside_all » 09 Ное 2009, 13:41

кви гори бе човек хората са построили хотел за да открият работни места ти за гори говориш тука
inside_all

Следваща

Назад към Всичко за града