Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Транспорт

Re: Транспорт

Мнениеот Krasimir » 17 Май 2012, 21:35

megalamer написа:
Krasimir написа:Ако някой има желание за отстъпки при конкретни дестинации , на никой не съм отказал отстъпки , като за София от 15 на 9 лв. и други дестинации, на много хора ,които са дошли при мен , никой не съм върнал и всеки е доволен.

Ех Красимире... по принцип съм на твоя страна, но тук ще се съглася със Зайче Блато - защо всеки трябва да идва лично при теб и да моли за отстъпка все едно си Господ, а тези отстъпки не се регламентират по някакъв начин?
Иначе все едно аз ако реша да си купя лицензирано копие на Windows 7, да ходя да се моля на Бил Гeйтс да ми го даде по-евтино....

Кой те кара да се молиш на някого, просто ми напиши един емайл или СМС и ми кажи- градски пътувами се за едикаде си дай ми цена...когато ти откажа плювай ме.
И защо ходите при Кмета за лични срещи като има деловодство
http://www.facebook.com/krasimir.beev - click to my Facebook profil
krasimirbeev@gmail.com - click to send me mail
Аватар
Krasimir

Мнениеот Krasimir » 17 Май 2012, 21:38

krasimirbeev@gmail.com - click to send me mail :wink:
Аватар
Krasimir

Мнениеот megalamer » 17 Май 2012, 21:41

Krasimir написа:...Кой те кара да се молиш на някого, просто ми напиши един емайл или СМС и ми кажи- градски пътувами се за едикаде си дай ми цена...когато ти откажа плювай ме.

Сега ако 100-200 читатели на форума вземат че ти пишат e-mail-и от мое име че им се пътува на някъде, не знам как ще се оправяш :-) За това да ти кажа предварително, че по принцип не пътувам за никъде и не ми трябва отстъпка :-)
Аватар
megalamer

Мнениеот Krasimir » 17 Май 2012, 22:23

Зайче блато написа:@Krasimir

Не съм ти "приятел", и никога няма да бъда, така че зарежи фамилиярничето, макар да е "само" форум.. И по "онова" време, и по "новото", вие не сте били никога в полезрението ми на приятелство, въпреки, че и тогава "бехте" и сега "сте".
Ако си разбрал поне 20% от написаното (от мен), то поне се замисли- нищо повече.

Истинските клиенти са и тези 0,01%, защото и те имат семейства, приятели, познати- смятай процентите и с тях- градът е изключително малък.

Все едно- истински бизнесмен, никога не би писал тук. Би чел, би се поправял, би взел поука, тоест би правил услугата си по-желана, но ти не си такъв.

Дали съм бизнесмен или не -остави това на банките и депозитите ,явно ти не си разбрал аз какво пиша тук, явно стремежът ти за неприятелството ти към мен ти се отразява над реалния поглед на нещата.Когато ти се избистри погледа , чак тогава ще осъзнаеш , че съм прав за тезата си , за избора. Да избираш - какво означава, избора давали ти свобода?Ако трябва да избираш да ползваш транспорта или не - това свободна воля ли е? Аз мисля , че Не. Защото ти давам само тези две опции. , А ако кажа , да избираш да ползваш, да не ползваш, с такси , пеш , или с каквото искаш- това вече е СВОБОДА.Така , че тези 0.01 % и семействата им са на свободна воля както казах и знай че съм над теа неща. :rock:
Аватар
Krasimir

Мнениеот Зайче блато » 17 Май 2012, 22:28

Момък (Krasimir)! Не си ми на възрастта, не си ми и на другите неща.
За съжаление, дискусия с подобни е винаги обречена на нищо - живей, богатей или обратното. На мен не ми пречиш, освен с простодушието си. Бъди здрав, останалото си е късмет.
Зайче блато

Мнениеот Krasimir » 17 Май 2012, 22:52

Зайче блато написа:Момък (Krasimir)! Не си ми на възрастта, не си ми и на другите неща.
За съжаление, дискусия с подобни е винаги обречена на нищо - живей, богатей или обратното. На мен не ми пречиш, освен с простодушието си. Бъди здрав, останалото си е късмет.

Замълчавам - дано е навреме , че словата ти бледнеят не крия,
ненавистта ти към мен не е теорема , НО СЕ доказа тя на хартия.
Аватар
Krasimir

Мнениеот Зайче блато » 17 Май 2012, 23:25

Бизнесмен и поет!
Горко ти Велинград!

p.p. По-добре, организирайте нещо подобно на „който и да пътува, нека да ме вземе“, щото ако се чака на К- мир, дълго и скъпо ще е чакането.

Отварям нова тема!
Зайче блато

Мнениеот theclansman » 18 Май 2012, 07:55

Krasimir написа:Искам да се качиш на централна автогара в София и да пътуваш от Сф. за Пловдив- ще ти вземат 19 лв. в едната посока , и то автобуса се движи само по магистрала без ДУПКИ ДО ПЛОВДИВ.

Ти сериозно ли? Нали знаеш, че точно тази част от магистралата е, не в отвратително, ами адски отвратително състояние. Дупки, кръпки, неравности.... Да по-добър е пътя от колкото дефилето например, но все пак... ;-)
http://www.ironmaiden-bg.com
04.06.07(София)...02.08.08(Αθήνα)...10.02.09(Београд)...14.08.10(Budapest)...15.08.10(Cluj-Napoca)...16.06.14(София)...30.07.16(București)...24.04.2017(Oberhausen)...
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот Blind man » 18 Май 2012, 07:57

N - София; София - N
Разстояние - 175 км
Цена на билет - 14 лева, за студенти и ученици - 12 лева
Фирми, които возят - 3, от които една е софийска. За сведение на Красимир, това се нарича конкуренция, жп транспорт и лек автомобил /такси, личен/ се наричат алтернативи.

Относно личните молби - типичен ориенталски манталитет. Раята целува на Бея ръка /крак/ за евала /СМС-че, личен поклон/ и получава милостиня. Кофти, Наследнико, кофти.
Не, просто това, което е тука, да чуя и видя не искам...
Аватар
Blind man

Мнениеот outside all » 18 Май 2012, 21:15

Krasimir написа:
sting написа:Очаквах помощ от запознати в чата. Нека пък да им се потърси сметката!

Благодаря на , жалбоподателите пред Комисията на защита на потребителите, поне имам официален отговор от тях, че комисията не е намерила нарушение , нямам и предписание, след този официален отговор от КЗП , реших да изпратя от името на фирмата официално нотариално писмо , с което изисквам жалбата и подписите , на жалбоподателите , за да сезирам прокуратурата за набеждаване или оронване авторитета на фирмата пред орган на властта , и набедителни слова , които не са доказани.И затова във връзка с чл.45 от ЗЗД НЕПОЗВОЛЕНО УВРЕЖДАНЕ

Чл. 45. Всеки е длъжен да поправи вредите, които виновно е причинил другиму.
Ще се изискам имената и подписите на застаналите зад твърденията си и ще се иска някаква отговорност пред съдебната влас.

КОНСТИТУЦИЯ НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ
Чл. 45. Гражданите имат право на жалби, предложения и петиции до държавните органи.

На твое място първо бих уволнил юристконсулта си :wink: "Набеждаване" -това върви към чл. 286 от Наказателния Кодекс, а пък нещо не се сещам за какво престъпление някой може да се жалва в КЗП... :roll:
outside all

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко за града