Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Транспорт

Re: Транспорт

Мнениеот megalamer » 15 Окт 2009, 22:53

inside_all написа:Чепиноавтотранспорт Еоод обслужва всекидневно по няколко пъти на ден следните населени места в община Велинград !!!!!!
Абланица • Алендарова • Биркова • Бозьова • Бутрева .Враненци • Всемирци • Горна Биркова • Горна Дъбева • Грашево • Долна Дъбева • Драгиново • Кандови • Кръстава • Медени поляни • Пашови • Побит камък • Рохлева • Света Петка • Сърница • Цветино • Чолакова • Юндола
община ракитово : гр.Ракитово гр.Костандово с. Дорково

Знаеш ли лятото колко разочаровани хорица /бедни, дошли с влак или автобус на почивка във Велинград/ съм срещал- разочаровани, че няма автобус, който сутринта да ги закара до Юндола или Цигов Чарк и да се върнат вечерта с друг такъв ? За Юндола трябва да се съобразяват с понеделнишкия или петъчния автобус за Благоевград, а за Цигов Чарк бях на касата на автогарата, когато касиерката им каза че просто няма как да отидат сутринта и да се върнат вечерта с автобуси от тази автогара...
Престанах да ходя на вилата на Юндола, защото в неделя следобяд просто няма с какво да се върна / нямам кола/ , та къде са автобусите "по няколко пъти на ден" до Юндола?
Аватар
megalamer

Мнениеот inside_all » 15 Окт 2009, 23:31

Офф офф май си възрастен човек който знае да работи с интернет . Питаш ме къде ! ?? ами от автогарата тръгва но не за Ц.Чарк за там няма ,само за Юндола и той е преминаващ 2 на ден доволен . Браво
inside_all

Мнениеот dora » 15 Окт 2009, 23:33

Искам да взема отношение относно автобуса Велинград-Благоевград и обратно.Лично на мен ми се е случвало да страдам от неуредиците по тази линия. Особено фрапантен случай беше, когато малко преди да тръгне от автогара Благоевград, се оказа , че автобусът не е в изправност и сам шофьорът не знаеше дали ще може да се отстрани повредата. Отиде до депото, много от хората се разотидоха, а най-търпеливите се надявахме ...В крайна сметка след настоявания по телефона изпратиха от Велинград друг автобус. Справиха се с проблема и с нервите на останалите двама-трима пътници. Не виня шофьорите, за тях също е мъчително, отговорно и стресиращо това положение. Това е работа на ръководещите- да внимават дали пускат автобуси в изправност, дали не са амортизирали, да предвидят различни неприятни ситуации и да знаят как да се справят с тях! Преди този автобус пътуваше и в сряда, но и на това Берекят!
Аватар
dora

Мнениеот theclansman » 16 Окт 2009, 01:26

inside_all написа:няма такъв филм за автобуса

хах мен, еми с човекът който ми даде това инфо, сме приятели от дълги години, а теб те знам, като inside_all от преди 5мин. във форума, така че за твое съжаление, вярвам на него.
http://www.ironmaiden-bg.com
4.6.07 BG -2.8.08 GR -10.2.09 SR -14.8.10 HU -15.8.10 RO -16.6.14 BG -30.7.16 RO-24.4.2017 DE -20.7.2018 GR -22.7.2018 BG -10.8.2018 UK -11.8.2018 UK
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот megalamer » 16 Окт 2009, 11:53

inside_all написа:Офф офф май си възрастен човек който знае да работи с интернет . Питаш ме къде ! ?? ами от автогарата тръгва но не за Ц.Чарк за там няма ,само за Юндола и той е преминаващ 2 на ден доволен . Браво

:) Забрави да уточниш, че преминаващия автобус за Юндола тръгва надвечер - мисля 17 или 17.30 часа беше, а от Юндола насам е сутрин някъде около 8 часа... Това разписание обслужва само и единствено хората, живеещи на Юндола и по селата след Юндола до Кръстава / което, разбира се, не е лошо/, но не и човек от Велинград, решил да отиде сутринта до там и да се върне вечерта, за което говорех. Така че, не, не съм доволен и не виждам за какво е браво-то...
Все пак, ако внимателно си чел/а/ постовете ми, ще забележиш, че в тях няма заяждания и лични нападки- просто констатирам фактите такива,каквито са. Вече почти всяко семейство, вкл. и тези от високия район притежава кола която ползва, така че пътнико-потока наистина много е намалял, кризата също си казва думата, и съм сигурен, че правейки разписанието на междуградските автобуси сте взели напредвид всичко това, за да не излезнете на червено. Преди около седмица ползвах автобуса ви от Велинград за Благоевград - петъчния - в него имаше 10-тина пътника, 7 от които слезнахме на Юндола... някакси ми стана криво, че цял автобус ще ходи празен чак до Благоевград заради 3-ма пътника... Така че, напълно разбирам ситуацията, в която сте. Само едно не съм съгласен-в един от предишните постове споменаваш за крадливи шофьори, монтьори и кондуктори. С подходяща организация и контрол на ниво всичко това може да се избегне, стига наистина да се направи както трябва.

И само за информация относно началното изречение на поста ти- бях един от първите в града с личен компютър и наистина ПЪРВИЯ с интернет, така че не виждам защо е тази ирония.
Аватар
megalamer

Мнениеот inside_all » 16 Окт 2009, 16:36

скъпа dora говориш за Благоевград мила тук е Велинград или само си пишеш :!:
inside_all

Мнениеот inside_all » 16 Окт 2009, 16:37

megalamer ;)
inside_all

Мнениеот mirrea » 16 Окт 2009, 17:50

inside_all написа:скъпа dora говориш за Благоевград мила тук е Велинград или само си пишеш :!:

Е нали става въпрос за вашия автобус...?
М-у другото преди о-ло 2-3 мес. много често пътувах с колата и гледах един автобус развален,оставен на дефилето,доста време стоя и автобуса беше на нашата автогара.
Абе няма какво да го влачим тоя разговор,ясно е положението...
Недоволни клиетни, недоволен превозвач,май всички сме недоволни...и кво правим :?: :!: всеки се оправя както може,да му мислят тези които нямат автомобил :!:
Аватар
mirrea

Мнениеот Nomad » 17 Окт 2009, 10:16

СТИГА БЕ , ПИЧ...
(ти изкърти коритото)
Прочети се сам!!!
Ставало въпрос за наш автобус!!!
Гледал си го развален.
Оставен на дефилето.
На вашата автогара!!!
Не влачиш тоя разговор.